kredyty online

II Turniej IV GP Gliwic 2018

 

W sobotę 7 kwietnia odbył się drugi z trzech turniejów z cyklu IV Grand Prix Gliwic organizowane przez Akademię Tenisa Stołowego oraz Miasto Gliwice.
W 7 kategoriach wystartowało 74 uczestników. 
Najlepsi w poszczególnych kategoriach to Stecyszyn Jakub, Gumiński Krzysztof, Gajewska Natalia, Michalski Jakub, Domeradzki Zdzisław i para Gajewska - Gumiński. Wielkie brawa dla najlepszych ale również dla wszystkich uczestników :)
Zawody przebiegały w bardzo sportowej atmosferze. 
Już teraz zapraszamy 26 maja 2018r. na finałowy trzeci turniej Grand Prix Gliwic. Zapowiada się ciekawa walka o miejsca medalowe, jeszcze wszystko jest możliwe i każdy może wygrać !

Wyniki II Turnieju :

Kat. Open

1. STECYSZYN JAKUB
2. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
3. PIEGZA ADRIAN
4. MICHALSKI JAKUB
5. KUĆ GRZEGORZ
6. BODNAR MICHAŁ
7. WOŹNICZKA MARCIN
8. GALA DAWID
9. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
10. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
11. GALA BARTŁOMIEJ
12. RYGOL MARCIN
13. BRYŚ NATALIA
14. GAJEWSKI ADAM
15. KROCZEK MARTA
16. MACHAŁ GRZEGORZ
17. PAPESZ MARCEL
SOKOŁOWSKI OLIWIER
SOKOŁOWSKI OSKAR
KNEVELS DANIEL
JAGODA MICHAŁ
WAWRZESTA MICHAŁ
FILEK MARCIN

Kat. Młodzieżowa

1. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
2. GAJEWSKA NATALIA
3. PIEKZA ADRIAN
4. KUĆ GRZEGORZ
5. BODNAR MICHAŁ
6. GALA BARTŁOMIEJ
7. GALA DAWID
8. JAGODA MICHAŁ
9. SOKOŁOWSKI OLIWIER
FILEK MACIEJ
KROCZEK WIKTORIA
WAWRZESTA MICHAŁ
13. KROCZEK MARTA
KNEVELS DANIEL
SOKOŁOWSKI OSKAR
PAPESZ MARCEL

Kat. Kobiet

1. GAJEWSKA NATALIA
2. BRYŚ NATALIA
3. KROCZEK MARTA

Kat. Amator

1. MICHALSKI JAKUB
2. DOMERADZKI ZDZISŁAW
3. WOŹNICZKA MARCIN
4. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
5. RYGOL MARCIN
6. JAGODA MICHAŁ
7. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
8. SOKOŁOWSKI OLIWIER
9. SOKOŁOWSKI OSKAR
PAPESZ MARCEL
MACHAŁ GRZEGORZ
KNEVELS DANIEL

Kat. Senior

1. MICHALSKI JAKUB
2. STECYSZYN JAKUB
3. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
4. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
5. BODNAR MICHAŁ
6. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
7. MACHAŁ GRZEGORZ

Kat. Gra Podwójna

1. GAJEWSKA - GUMIŃSKI
2. MICHALSKI - WOŹNICZKA
3. JAGODA - BRYŚ
4. KROCZEK - KROCZEK
5. PIEKZA - GALA
6. SŁAWINSKI - MACHAŁ

Kat. Weteran

1. DOMERADZKI ZDZISŁAW

  KLASYFIKACJA GENERALNA
  IV GRAND PRIX GLIWIC 2018
         
Kategoria Młodzieżowa
         
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej Suma
1. JAGODA MICHAŁ 18 19 37
2-3. KROCZEK MARTA 18 16 34
  KROCZEK WIKTORIA 16 18 34
4-5. RADŁO SZYMON 30 0 30
  GUMIŃSKI KRZYSZTOF 0 30 30
6-7. GWIZDON OLIWIER 28 0 28
  GAJEWSKA NATALIA 0 28 28
8-9. LIBISZEWSKI GRZEGORZ 26 0 26
  PIEKZA ADRIAN 0 26 26
10-11. MUGOWSKI ARKADIUSZ 24 0 24
  KUĆ GRZEGORZ 0 24 24
12-13. STEFANIAK MICHAŁ 22 0 22
  BODNAR MICHAŁ 0 22 22
14-15. WIECHEĆ ADRIAN 21 0 21
  GALA BARTŁOMIEJ 0 21 21
16-17. BRYŚ NATALIA 20 0 20
  GALA DAWID 0 20 20
18. SZYKULSKI SZYMON 19 0 19
19-23. GWIZDON MAKSYMILIAN 18 0 18
  PASIŃSKA WIKTORIA 18 0 18
  SOKOŁOWSKI OLIWIER 0 18 18
  FILEK MACIEJ 0 18 18
  WAWRZESTA MICHAŁ 0 18 18
24-28. RUSIN KACPER 16 0 16
  KUPIDŁOWSKA KATARZYNA 16 0 16
  KNEVELS DANIEL 0 16 16
  SOKOŁOWSKI OSKAR 0 16 16
  PAPESZ MARCEL 0 16 16
         
Kategoria Kobiet
         
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej Suma
1. BRYŚ NATALIA 24 28 52
2. KROCZEK MARTA 22 26 48
3. RUSIN ANNA 30 0 30
4. GAJEWSKA NATALIA 0 30 30
5. KANIECKA DOROTA 28 0 28
6. SZABAT PATRYCJA 26 0 26
7. KROCZEK WIKTORIA 21 0 21
8. PASIŃSKA WIKTORIA 20 0 20
9. KUPIDŁOWSKA KATARZYNA 19 0 19
         
Kategoria Amator
         
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej Suma
1. DOMERADZKI ZDZISŁAW 24 28 52
2. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW 20 24 44
3. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 19 20 39
4. JAGODA MICHAŁ 16 21 37
5-6. STRZAŁKA MARIAN 30 0 30
  MICHALSKI JAKUB 0 30 30
7. GWIZDON ARTUR 28 0 28
8-9. KUCZERA DARIUSZ 26 0 26
  WOŹNICZKA MARCIN 0 26 26
10-11. SZYKULSKI SZYMON 22 0 22
  RYGOL MARCIN 0 22 22
12. ZAJĄCZKOWSKI JAKUB 21 0 21
13. SOKOŁOWSKI OLIWIER 0 19 19
14-20. ŁAGOWSKI PIOTR 18 0 18
  ROZIK ANDRZEJ 18 0 18
  KRUPA GRZEGORZ 18 0 18
  BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ 18 0 18
  SOKOŁOWSKI OSKAR 0 18 18
  PAPESZ MARCEL 0 18 18
  KNEVELS DANIEL 0 18 18
21-23. DEC KAMIL 16 0 16
  NOWAKOWSKI ŁUKASZ 16 0 16
  MACHAŁ GRZEGORZ 16 0 16
         
Kategoria Senior
         
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej Suma
1. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW 19 24 43
2. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 18 21 39
3. MACHAŁ GRZEGORZ 18 20 38
4-5. KUMOR MICHAŁ 30 0 30
  MICHALSKI JAKUB 0 30 30
6-7. GWIZDON ARTUR 28 0 28
  STECYSZYN JAKUB 0 28 28
8-9. STEFANIAK MICHAŁ 26 0 26
  GUMIŃSKI KRZYSZTOF 0 26 26
10. SAWICKI DARIUSZ 24 0 24
11-12. BODNAR MICHAŁ 0 22 22
  MUGOWSKI ARKADIUSZ 22 0 22
13. RUSIN KACPER 21 0 21
14. SZYKULSKI SZYMON 20 0 20
15-16. BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ 18 0 18
  ZAJĄCZKOWSKI JAKUB 18 0 18
         
Kategoria Gry Podwójne
         
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej Suma
1. JAGODA-BRYŚ 21 26 47
2. KROCZEK-KROCZEK 18 24 42
3-4. STEUER-RUSIN 30 0 30
  GAJEWSKA - GUMIŃSKI 0 30 30
5-6. GWIZDON-GWIZDON 28 0 28
  MICHALSKI - WOŹNICZKA 0 28 28
7. RADŁO-RADŁO 26 0 26
8. STEFANIAK-MUGOWSKI 24 0 24
9-10. RUSIN-SZYKULSKI 22 0 22
  PIEKZA - GALA 0 22 22
11. SŁAWIŃSKI - MACHAŁ 0 21 21
12. ROZIK-SŁAWIŃSKI 20 0 20
13. ŁAGOWSKI-MACHAŁ 19 0 19
14. LIBISZEWSKI-WIECHEĆ 18 0 18
         
Kategoria Weteran
         
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej Suma
1. DOMERADZKI ZDZISŁAW 28 30 58
2. KUCZERA DARIUSZ 30 0 30
3. STRZAŁKA MARIAN 26 0 26
4. NOWAKOWSKI WITOLD 24 0 24
5. ROZIK ANDRZEJ 22 0 22
6. ŁAGOWSKI PIOTR 21 0 21
         
Kategoria Open
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej Suma
1-3. BRYŚ NATALIA 18 16 34
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 16 18 34
  SOKOŁOWSKI MIROSŁAW 16 18 34
4-5. MISIAK MATEUSZ 30 0 30
  STECYSZYN JAKUB 0 30 30
6. MACHAŁ GRZEGORZ 14 16 30
7-8. KUMOR MICHAŁ 28 0 28
  GUMIŃSKI KRZYSZTOF 0 28 28
9. JAGODA MICHAŁ 14 14 28
10-11. MUGOWSKI ARKADIUSZ 26 0 26
  PIEKZA ADRIAN 0 26 26
12-13. MICHALSKI JAKUB 0 24 24
  GWIZDON OLIWIER 24 0 24
14-15. RADŁO SZYMON 22 0 22
  KUĆ GRZEGORZ 0 22 22
16-17. STEFANIAK MICHAŁ 21 0 21
  BODNAR MICHAŁ 0 21 21
18-19. GWIZDON ARTUR 20 0 20
  WOŹNICZKA MARCIN 0 20 20
20-21. RUSIN KACPER 19 0 19
  GALA DAWID 0 19 19
22-26. LIBISZEWSKI GRZEGORZ 18 0 18
  WIECHEĆ ADRIAN 18 0 18
  KANIECKA DOROTA 18 0 18
  GALA BARTŁOMIEJ 0 18 18
  RYGOL MARCIN 0 18 18
27-30. GAJEWSKI ADAM 0 16 16
  KROCZEK MARTA 0 16 16
  KRUPA GRZEGORZ 16 0 16
  SZYKULSKI SZYMON 16 0 16
31-41. BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ 14 0 14
  ROZIK ANDRZEJ 14 0 14
  ŁAGOWSKI PIOTR 14 0 14
  ZAJĄCZKOWSKI JAKUB 14 0 14
  GWIZDON MAKSYMILIAN 14 0 14
  PAPESZ MARCEL 0 14 14
  SOKOŁOWSKI OLIWIER 0 14 14
  SOKOŁOWSKI OSKAR 0 14 14
  KNEVELS DAWID 0 14 14
  WAWRZESTA MICHAŁ 0 14 14
  FILEK MARCIN 0 14 14

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego