kredyty online

I Turniej IV GP Gliwic 2018

 

 

 

W sobotę 17 marca odbył się pierwszy z trzech turniejów z cyklu IV Grand Prix Gliwic organizowane przez Akademię Tenisa Stołowego oraz Miasto Gliwice
W 7 kategoriach wystartowało 90 uczestników. 
Najlepsi w poszczególnych kategoriach to Rusin Anna, Radło Szymon, Strzałka Marian, Kuczera Dariusz, Kumor Michał, Misiak Mateusz i para Rusin-Steuer.
Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i w zasadach fair play. 

Już teraz zapraszamy 7 kwietnia 2018r. na drugi turniej.

Wyniki I Turnieju :



KAT. MŁODZIEŻOWA

1. RADŁO SZYMON
2. GWIZDON OLIWIER
3. LIBISZEWSKI GRZEGORZ
4. MUGOWSKI ARKADIUSZ
5. STEFANIAK MICHAŁ
6. WIECHEĆ ADRIAN
7. BRYŚ NATALIA
8. SZYKULSKI SZYMON
9-12. JAGODA MICHAŁ
  GWIZDON MAKSYMILIAN
  PASIŃSKA WIKTORIA
  KROCZEK MARTA
13-15. KROCZEK WIKTORIA
  RUSIN KACPER
  KUPIDŁOWSKA KATARZYNA


KAT. AMATORZY

1. STRZAŁKA MARIAN
2. GWIZDON ARTUR
3. KUCZERA DARIUSZ
4. DOMERADZKI ZDZISŁAW
5. SZYKULSKI SZYMON
6. ZAJĄCZKOWSKI JAKUB
7. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
8. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
9-12. ŁAGOWSKI PIOTR
  ROZIK ANDRZEJ
  KRUPA GRZEGORZ
  BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
13-16. DEC KAMIL
  NOWAKOWSKI ŁUKASZ
  JAGODA MICHAŁ
  MACHAŁ GRZEGORZ


KAT. SENIOR

1. KUMOR MICHAŁ
2. GWIZDON ARTUR
3. STEFANIAK MICHAŁ
4. SAWICKI DARIUSZ
5. MUGOWSKI ARKADIUSZ
6. RUSIN KACPER
7. SZYKULSKI SZYMON
8. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
9-12. BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  ZAJĄCZKOWSKI JAKUB
  MACHAŁ GRZEGORZ


KAT. WETERAN

1. KUCZERA DARIUSZ
2. DOMERADZKI ZDZISŁAW
3. STRZAŁKA MARIAN
4. NOWAKOWSKI WITOLD
5. ROZIK ANDRZEJ
6. ŁAGOWSKI PIOTR


KAT. KOBIET

1. RUSIN ANNA
2. KANIECKA DOROTA
3. SZABAT PATRYCJA
4. BRYŚ NATALIA
5. KROCZEK MARTA
6. KROCZEK WIKTORIA
7. PASIŃSKA WIKTORIA
8. KUPIDŁOWSKA KATARZYNA

 

KAT. GRY PODWÓJNE

1. STEUER-RUSIN
2. GWIZDON-GWIZDON
3. RADŁO-RADŁO
4. STEFANIAK-MUGOWSKI
5. RUSIN-SZYKULSKI
6. JAGODA-BRYŚ
7. ROZIK-SŁAWIŃSKI
8. ŁAGOWSKI-MACHAŁ
9-10. LIBISZEWSKI-WIECHEĆ
  KROCZEK-KROCZEK


KAT. OPEN

1. MISIAK MATEUSZ
2. KUMOR MICHAŁ
3. MUGOWSKI ARKADIUSZ
4. GWIZDON OLIWIER
5. RADŁO SZYMON
6. STEFANIAK MICHAŁ
7. GWIZDON ARTUR
8. RUSIN KACPER
9-12. LIBISZEWSKI GRZEGORZ
  WIECHEĆ ADRIAN
  KANIECKA DOROTA
  BRYŚ NATALIA
13-16. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
  KRUPA GRZEGORZ
  SZYKULSKI SZYMON
17-23. MACHAŁ GRZEGORZ
  BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
  ROZIK ANDRZEJ
  ŁAGOWSKI PIOTR
  ZAJĄCZKOWSKI JAKUB
  JAGODA MICHAŁ
  GWIZDON MAKSYMILIAN

 
 

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego