kredyty online

II Turniej III GP Gliwic 2017

4 czerwca w Centrum Kulturalno-Sportowym "Łabędź" w Gliwicach odbył się II turniej z cyklu III Grand Prix Gliwic w tenisie stołowym.
W 7 kategoriach wystartowało 70 uczestników.
Wszystkim dziękujemy za przybycie i już teraz zapraszamy 18 czerwca na Finałowy Turniej :)

Wyniki II Turnieju:

Kategoria Młodzieżowa

1. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
2. MUGOWSKI ARKADIUSZ
3. STEFANIAK MICHAŁ
4. PIECOWSKI MIŁOSZ
5. RUSIN KACPER
6. SOKOŁOWSKI OSKAR
7. SOKOŁOWSKI OLIWIER
8. PAPESZ MARCEL
9. SŁAWIŃSKI MARCIN

Kategoria Debel

1. GŁUSZEK-POŁOSZCZAŃSKI
2. MICHALSKI-GUMIŃSKI
3. WÓJCIK-KRUPA
4. WIŻA-OPOZDA
5-6. NOPARLIK-STEUER R
      SOKOŁOWSKI M.-PASIŃSKI
7-8 STEFANIAK M.-PIEKARCZYK ATS/OAT
     SŁAWIŃSKI K.-STEFANIAK S.
9-12 DOMERADZKI-SCHANIEL
       SOKOŁOWSKI O.-SOKOŁOWSKI O.
       PIECOWSKI-PIECOWSKI
       STRZAŁKA-WOLNY
13-15SŁAWIŃSKI M.-MAŚLAK
       PAPESZ-PAPESZ ATS/OAT
       JAWORSKI-RUSIN K.

Kategoria Weteran

1. ZEMŁA PIOTR
2. KRUPA SEBASTIAN
3. KLAFCZYŃSKI ROBERT
4. WOLNY MICHAŁ
5. OPOZDA RAFAŁ
6. MICHALEC KAZIMIERZ
7. DOMERADZKI ZDZISŁAW
8. PIEKARCZYK TOMASZ ATS/OAT
9-10 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
       KUCZERA DARIUSZ

Kategoria Amator

1. KRUPA SEBASTIAN
2. WÓJCIK RAFAŁ
3. SCHANIEL KRZYSZTOF
4. NOPARLIK ADAM
5. PASIŃSKI ADAM
6. KUCZERA DARIUSZ
7. DOMERADZKI ZDZISŁAW
8. STEFANIAK SŁAWOMIR
9-12 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
       SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
       BARTON ALEKSANDER
       PAPESZ TOMASZ ATS/OAT
13. MAŚLAK WOJCIECH

Kategoria Senior

1. MICHALSKI JAKUB
2. WÓJCIK RAFAŁ
3. STEFANIAK MICHAŁ

Kategoria Open

1. POŁOSZCZAŃSKI DAWID
2. ZIĘTARA KSAWERY
3. GŁUSZEK WOJCIECH
4. WIŻA ROMAN
5. NOPARLIK ADAM
6. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
7. MICHALSKI JAKUB
8. STEFANIAK MICHAŁ
9-12 STRZAŁKA MARIAN
       SCHANIEL KRZYSZTOF
       ZIĘTARA GRZEGORZ
       RUSIN KACPER
13-16GUMIŃSKI KRZYSZTOF
        MUGOWSKI ARKADIUSZ
        SOKOŁOWSKI OSKAR
        SOKOŁOWSKI OLIWIER
17-20PASIŃSKI ADAM
        PIEKARCZYK TOMASZ ATS/OAT
        JAWORSKI TOMASZ
        ZIĘTARA HUBERT

  KLASYFIKACJA GENERALNA III GRAND PRIX GLIWIC 2017
           
Kategoria Młodzieżowa
           
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1. GUMIŃSKI KRZYSZTOF 30 30   60
2. MUGOWSKI ARKADIUSZ 28 28   56
3. STEFANIAK MICHAŁ 26 26   52
4. PIECOWSKI MIŁOSZ 24 24   48
5. RUSIN KACPER 22 22   44
6. SOKOŁOWSKI OSKAR 19 21   40
7. SOKOŁOWSKI OLIWIER 18 20   38
8. BRYŚ NATALIA 21 0   21
9. WAWRZESTA MICHAŁ 20 0   20
10. PAPESZ MARCEL 0 19   19
11-14. SŁAWIŃSKI MARCIN 0 18   18
  KROCZEK MARTA 18 0   18
  KAPICA MARCIN 18 0   18
  KROCZEK WIKTORIA 18 0   18
15-16. PSTRĄG MAKSYMILIAN 16 0   16
  ZEŻUŁA KACPER 16 0   16
           
           
Kategoria Kobiet
           
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1. RUSIN ANNA 30 0   30
2. BRYŚ NATALIA 28 0   28
3. KUCHARCZYK AGATA 26 0   26
4. KROCZEK MARTA 24 0   24
5. KROCZEK WIKTORIA 22 0   22
6. KUCHARCZYK AGNIESZKA 21 0   21
           
           
Kategoria Amator
           
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1. KRUPA SEBASTIAN 30 30   60
2. WÓJCIK RAFAŁ 28 28   56
3. BARTON ALEKSANDER 26 18   44
4. STEFANIAK SŁAWOMIR 24 19   43
5. DOMERADZKI ZDZISŁAW 20 20   40
6. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW 18 18   36
7. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 16 18   34
8. PAPESZ TOMASZ 14 18   32
9. SCHANIEL KRZYSZTOF 0 26   26
10. NOPARLIK ADAM 0 24   24
11-12. PASIŃSKI ADAM 0 22   22
  WOŻNICZKA MARCIN 22 0   22
13-14. SEGET MICHAŁ 21 0   21
  KUCZERA DARIUSZ 0 21   21
15. KOŹLUK KRZYSZTOF 19 0   19
16-18. ZEŻUŁA ROBERT 18 0   18
  PSTRĄG MAKSYMILIAN 18 0   18
  KACHEL BOGDAN 18 0   18
19-22. MAŚLAK WOJCIECH 0 16   16
  PSTRĄG DANIEL 16 0   16
  MACHAŁ GRZEGORZ 16 0   16
  ZEŻUŁA KACPER 16 0   16
           
           
Kategoria Senior
           
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1. WÓJCIK RAFAŁ 30 28   58
2. STEFANIAK MICHAŁ 24 26   50
3. MICHALSKI JAKUB 0 30   30
4. RUSIN ANNA 28 0   28
5. WOŹNICZKA MARCIN 26 0   26
6. MACHAŁ GRZEGORZ 22 0   22
           
           
Kategoria Gry Podwójne
           
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1. WIŻA-OPOZDA 30 24   54
2. KRUPA-WÓJCIK 28 26   54
3. PIECOWSKI-PIECOWSKI 24 18   42
4. STEFANIAK M.-PIEKARCZYK 21 20   41
5. STEFANIAK S.-SŁAWIŃSKI K. 18 19   37
6. SOKOŁOWSKI O.-SOKOŁOWSKI O. 18 18   36
7. GŁUSZEK-POŁOSZCZAŃSKI 0 30   30
8. MICHALSKI-GUMIŃSKI 0 28   28
9. STEUER R.-MAKSELON 26 0   26
10-11. RUSIN A.-RUSIN K. 22 0   22
  NOPARLIK-STEUER R. 0 22   22
12. SOKOŁOWSKI M.-PASIŃSKI 0 21   21
13. GUMIŃSKI-BRYŚ 20 0   20
14. KOŹLUK-BARTON 19 0   19
15-17. STRZAŁKA-WOLNY 0 18   18
  SEGET-KACHEL 18 0   18
  KUCHARCZYK-KUCHARCZYK 18 0   18
18-22. SOKOŁOWSKI M.-MACHAŁ 16 0   16
  KROCZEK-KROCZEK 16 0   16
  SŁAWIŃSKI M.-MAŚLAK 0 16   16
  PAPESZ-PAPESZ 0 16   16
  JAWORSKI-RUSIN K. 0 16   16
           
           
Kategoria Weteran
           
Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1. ZEMŁA PIOTR 30 30   60
2. KRUPA SEBASTIAN 28 28   56
3. KLAFCZYŃSKI ROBERT 26 26   52
4. OPOZDA RAFAŁ 20 22   42
5. DOMERADZKI ZDZISŁAW 21 20   41
6. PIEKARCZYK TOMASZ 18 19   37
7-8. WOLNY MICHAŁ 0 24   24
  WIŻA ROMAN 24 0   24
9. STRZAŁKA MARIAN 22 0   22
10. MICHALEC KAZIMIERZ 0 21   21
11. KOŹLUK KRZYSZTOF 19 0   19
12-13. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 0 18   18
  KUCZERA DARIUSZ 0 18   18
           
           
Kategoria Open

Miejsce Nazwisko i Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1. MUGOWSKI ARKADIUSZ 28 16   44
2. GUMIŃSKI KRZYSZTOF 26 16   42
3. STEFANIAK MICHAŁ 22 19   41
4. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW 20 21   41
5-6. SOKOŁOWSKI OLIWIER 18 16   34
  SOKOŁOWSKI OSKAR 18 16   34
7-8. POŁOSZCZAŃSKI DAWID 0 30   30
  RUSIN ANNA 30 0   30
9. ZIĘTARA KSAWERY 0 28   28
10. GŁUSZEK WOJCIECH 0 26   26
11-12. WIŻA ROMAN 0 24   24
  MAKSELON ADAM 24 0   24
13. NOPARLIK ADAM 0 22   22
14. KACHEL BOGDAN 21 0   21
15. MICHALSKI JAKUB 0 20   20
16. SEGET MICHAŁ 19 0   19
17-22. STRZAŁKA MARIAN 0 18   18
  SCHANIEL KRZYSZTOF 0 18   18
  ZIĘTARA GRZEGORZ 0 18   18
  RUSIN KACPER 0 18   18
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 18 0   18
  KAPICA MARCIN 18 0   18
23-25. PSTRĄG MAKSYMILIAN 16 0   16
  PSTRĄG DANIEL 16 0   16
  MACHAŁ GRZEGORZ 16 0   16
26-29. PASIŃSKI ADAM 0 14   14
  PIEKARCZYK TOMASZ 0 14   14
  JAWORSKI TOMASZ 0 14   14
  ZIĘTARA HUBERT 0 14   14

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego