kredyty online

II Turniej V GP Ziemi Gliwickiej

 

W Niedzielę 18 września rozegrano II turniej z cyklu 4 turniejów eliminacyjnych do wyłonienia
Najlepszych w V Grand Prix Ziemi Gliwickiej.
W 7 kategoriach wystartowało 58 zawodników i zawodniczek.
Rywalizacja przebiegała w bardzo dobrej atmosferze oraz na wysokim poziomie sportowym.
Całą rywalizacja sprawnie prowadzili jako sędziowie Jarosław Tomicki i Dariusz Steuer.
Wszystkim dziękujemy za przybycie oraz gratulujemy sportowej walki i sukcesów !
Już teraz Zapraszamy na III Turniej 2 Października :)
Zdjęcia na Facebooku Akademii :)

Klasyfikacje z II Turnieju oraz Klasyfikacja Generalna poniżej.....

KLASYFIKACJE II TURNIEJU

KAT.MŁODZIK

1 Kacper Rusin
2 Michał Wawrzesta
3 Oliwier Sokołowski
4 Oskar Sokołowski
5 Marcin Sławiński

KAT.KADET/JUNIOR

1 Arkadiusz Mugowski
2 Szymon  Szykulski
3 Kamil Namyślik
4 Szymon  Piekarczyk

KAT. KOBIET

1 Iwona Steuer
2 Barbara Kopyra
3 Aneta Kula

KAT. SENIOR

1. ADAM RAMENDA
2. DARIUSZ STEUER 
3. WOJCIECH GŁUSZEK 
4. KRZESIMIR KLESZCZ 
5. ROBERT KLAFSZCZYŃSKI 
6. DANIEL MORAWIEC
7. RAFAŁ OPOZDA 
8. IGOR DĄBROWSKI 
9. TOMASZ PIEKARCZYK 
10. SZYMON SZYKULSKI 
11. RADOSŁAW MACHOŃ 
12. ANETA KULA 
13. KRZYSZTOF SŁAWIŃSKI 
14. KAMIL PARTYKA 
15. MARCIN RYGOL 
16. MIROSŁAW EMERLING 
17. MARCIN SŁAWIŃSKI 

KAT.WETERAN

1. DARIUSZ KUCZERA 
2. ROMAN WIŻA 
3. MIROSŁAW LEWCZUK 
4. KRZYSZTOF RAMENDA 
5. ANDRZEJ ŻAMOJDA 
6. ANDRZEJ ŚWIERZEWSKI 
7. DARIUSZ PAWŁOWSKI 
8. RUDOLF STEUER 
9. BOGUSŁAW KOZAK 

KAT. AMATOR

1 ROBERT KLAFCZYŃSKI
2 DARIUSZ KUCZERA
3 RAFAŁ WÓJCIK
4 BOGUSŁAW KOZAK
5 KRZYSZTOF SŁAWIŃSKI
6 MARCIN RYGOL

KAT.OPEN

1. WOJCIECH GŁUSZEK 
2. KRZESIMIR KLESZCZ  
3. ADAM RAMENDA 
4. DARIUSZ STEUER 
5. KRZYSZTOF RAMENDA 
6. ROMAN WIŻA 
7. RAFAŁ OPOZDA 
8. DARIUSZ PAWŁOWSKI 
9. KRZYSZTOF SŁAWIŃSKI 
  BOGUSŁAW KOZAK 
  DANIEL MORAWIEC 
  IGOR DĄBROWSKI 
13. MARCIN SŁAWIŃSKI 
  TOMASZ PIEKARCZYK 
  RADOSŁAW MACHOŃ 

 

KLASYFIKACJA GENERALNA PO II TURNIEJACH

Kategoria MŁODZICY
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 RUSIN KACPER 28 30     58
2 WAWRZESTA MICHAŁ 24 28     52
3 SŁAWIŃSKI MARCIN 21 22     43
4 PUSTELNIK KAMILA 30 0     30
5-6 SOKOŁOWSKI OLIWIER 0 26     26
  ZIĘTARA HUBERT 26 0     26
7 SOKOŁOWSKI OSKAR 0 24     24
8 CUDOK ANASTAZJA 22 0     22

 

Kategoria Kadet-Junior
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 MUGOWSKI  ARKADIUSZ 19 30     49
2 SZYKULSKI  SZYMON 16 28     44
3 NAMYŚLIK  KAMIL 16 26     42
4 JĘDRZEJAK  PATRYK 30 0     30
5 SZCZODROWSKI  KACPER 28 0     28
6 ZIĘTARA  KSAWERY 26 0     26
7-8 PIEKARCZYK SZYMON 0 24     24
  STECYSZYN JAKUB 24 0     24
9 MIELCARZ  BARTŁOMIEJ 22 0     22
10 BRZĄKALIK  RAFAŁ 21 0     21
11 GUMIŃSKI  KRZYSZTOF 20 0     20
12-15 STEFANIAK  MICHAŁ 18 0     18
  DZIADKOWIEC  JAKUB 18 0     18
  BRYŚ  NATALIA 18 0     18
  ZUBEK  WIKTORIA 18 0     18
16-17 MIREK  MIKOŁAJ 16 0     16
  SZKLORZ  KRZYSZTOF 16 0     16

 

Kategoria Senior
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 GŁUSZEK  WOJCIECH 30 26     56
2 STEUER  DARIUSZ 28 28     56
3-4 MORAWIEC  DANIEL 18 21     39
  MACHOŃ  RADOSŁAW 21 18     39
5 PIEKARCZYK  TOMASZ 16 18     34
6 KULA  ANETA  14 18     32
7-8 SŁAWIŃSKI  KRZYSZTOF 16 16     32
  PARTYKA  KAMIL 16 16     32
9 RAMENDA ADAM 0 30     30
10 PIASECKI  PIOTR 26 0     26
11-12 KLESZCZ  KRZESIMIR 0 24     24
  MISIAK  MATEUSZ 24 0     24
13-14 KLAFCZYŃSKI ROBERT 0 22     22
  JĘDRZEJAK  PATRYK 22 0     22
15-16 OPOZDA RAFAŁ 0 20     20
  WÓJCIK  RAFAŁ 20 0     20
17-18 DĄBROWSKI IGOR 0 19     19
  JANKOWSKI  DARIUSZ 19 0     19
19-22 SZYKULSKI SZYMON 0 18     18
  DOROSŁAWSKI  DARIUSZ 18 0     18
  KUROWSKI MARIUSZ 18 0     18
  LEPICH  MARCIN 18 0     18
23-25 RYGOL MARCIN 0 16     16
  EMERLING  MIROSŁAW 0 16     16
  STEFANIAK  MICHAŁ 16 0     16
26-29 SŁAWIŃSKI  MARCIN 0 14     14
  MIREK  PIOTR 14 0     14
  CUDOK  DARIUSZ 14 0     14
  SEGET  MICHAŁ 14 0     14

 

Kategoria Weteran
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 KUCZERA  DARIUSZ 30 30     60
2 WIŻA  ROMAN 28 28     56
3 ŻAMOJDA ANDRZEJ 26 22     48
4 PAWŁOWSKI  DARIUSZ 20 20     40
5 LEWCZUK  MIROSŁAW 0 26     26
6-7 RAMENDA  KRZYSZTOF 0 24     24
  BARTON  ALAEKSANDER 24 0     24
8 PIASECKI  MAREK 22 0     22
9-10 ŚWIERZEWSKI ANDRZEJ 0 21     21
  KATOLIK  MIROSŁAW 21 0     21
11-12 STEUER  RUDOLF 0 19     19
  KACHEL  BOGDAN 19 0     19
13 KOZAK  BOGUSŁAW 0 18     18

 

Kategoria Amator
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 KUCZERA  DARIUSZ 30 28     58
2 WÓJCIK  RAFAŁ 26 26     52
3 SŁAWIŃSKI  KRZYSZTOF 19 22     41
4 KLAFCZYŃSKI ROBERT 0 30     30
5 GWIZDON ARTUR 28 0     28
6-7 KOZAK BOGUSŁAW 0 24     24
  KACHEL  BOGDAN 24 0     24
8 KORDASZEWSKI  TOMASZ 22 0     22
9-10 RYGOL MARCIN 0 21     21
  SEGET  MICHAŁ 21 0     21
11 CUDOK DARIUSZ 20 0     20
12-15 MIREK  MIKOŁAJ 18 0     18
  PRZESPOLEWSKA MARTA 18 0     18
  JANKOWSKI  DARIUSZ 18 0     18
  MIREK  PIOTR 18 0     18
16-17 JANKOWSKI DARIUSZ 16 0     16
  ZIĘTARA  GRZEGORZ 16 0     16

 

Kategoria Kobiety
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 KOPYRA  BARBARA 26 28     54
2 KULA  ANETA 24 26     50
3-4 STEUER IWONA 0 30     30
  RUSIN  ANNA 30 0     30
5 SZABAT  PATRYCJA 28 0     28
6 BRYŚ  NATALIA 22 0     22
7 ZUBEK  WIKTORIA 21 0     21
8 PUSTELNIK  KAMILA 20 0     20
9 PRZESPOLEWSKA MARTA 19 0     19
10 JEZIOROWSKA  DARIA 18 0     18

 

Kategoria Open
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 GŁUSZEK  WOJCIECH 26 30     56
2 STEUER  DARIUSZ 28 24     52
3 PAWŁOWSKI  DARIUSZ 24 19     43
4 MACHOŃ  RADOSŁAW 21 16     37
5 MORAWIEC DANIEL 19 18     37
6-7 PIEKARCZYK  TOMASZ 18 16     34
  SŁAWIŃSKI  KRZYSZTOF 16 18     34
8 PIASECKI  PIOTR 30 0     30
9 KLESZCZ KRZESIMIR 0 28     28
10 RAMENDA ADAM 0 26     26
11-12 RAMENDA KRZYSZTOF 0 22     22
  PIASECKI MAREK 22 0     22
13 WIŻA  ROMAN 0 21     21
14-15 OPOZDA RAFAŁ 0 20     20
  DOROSŁAWSKI  DARIUSZ 20 0     20
16-20 DĄBROWSKI IGOR 0 18     18
  KOZAK  BOGUSŁAW 0 18     18
  LEPICH  MARCIN 18 0     18
  KATOLIK  MIROSŁAW 18 0     18
  MIREK  MIKOŁAJ 18 0     18
21-23 SŁAWIŃSKI  MARCIN 0 16     16
  MIREK  PIOTR 16 0     16
  STEFANIAK  MICHAŁ 16 0     16

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego