kredyty online

III GP Ziemi Gliwickiej - podsumowanie

III Grand Prix Ziemi Gliwickiej w Tenisie Stołowym

KLASYFIKACJA GENERALNA PO IV TURNIEJACH – FINAŁ

Najsłabszy turniej odliczony

KATEGORIA MŁODZIEŻOWA DO 17 LAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Punkty

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Klub,Miasto

I

II

II

IV

Suma

1

Kała

Dawid

STS Gmina Strzelce Opolskie

0

25

23

25

73

2

Gabor

Wojciech

STS Gmina Strzelce Opolskie

23

0

21

23

67

3

Kała

Małgorzata

STS Gmina Strzelce Opolskie

21

22

0

21

64

4

Cież

Michał

Kłodnica Kędzierzyn Koźle

0

19

22

22

63

5

Dziadkowiec

Jakub

ATS Ligota Łabędzka

0

17

18

18

53

6

Bryś

Natalia

Tajfun Ligota Łabędzka

15

0

17

17

49

7

Kula

Aneta

AZS Gliwice

12

15

0

20

47

8

Szykulski

Szymon

ATS Ligota Łabędzka

0

15

12

19

46

9

Gajer

Bartosz

Gryf Kietrz

15

15

0

0

30

10-11

Połoszczański

Dawid

Chróścice

0

0

25

0

25

10-11

Budkiewicz

Szymon

AZS Nysa

25

0

0

0

25

12

Szymura

Wiktoria

AZS Gliwice

0

23

0

0

23

13

Kolman

Marcin

AZS Nysa

22

0

0

0

22

14-15

Jędrzejak

Patryk

UKS MOS Opole

0

0

20

0

20

14-15

Szymiczek

Szymon

Polonia Bytom

0

20

0

0

20

16

Brząkalik

Rafał

Burza Borowa Wieś

19

0

0

0

19

17

Zubek

Wiktoria

ULKS Pławniowice

18

0

0

0

18

18-19

Toman

Michał

Talent Cieszyn

0

17

0

0

17

18-19

Szabat

Patrycja

Kolejarz Gliwice

17

0

0

0

17

20-24

Nowak

Daniel

ATS Ligota Łabędzka

0

0

0

15

15

20-24

Sołtysik

Sylwia

Skarbek Tarnowskie Góry

0

0

15

0

15

20-24

Więcek

Mateusz

ATS Ligota Łabędzka

0

0

15

0

15

20-24

Dusza

Dawid

Gliwice

0

0

15

0

15

20-24

Majkowski

Mateusz

Gliwice

0

0

15

0

15

25-29

Brejtfus

Patryk

Gliwice

0

0

12

0

12

25-29

Nowakowski

Dawid

Gliwice

0

0

12

0

12

25-29

Tkocz

Damian

ULKS Pławniowice

12

0

0

0

12

25-29

Lutostański

Tomasz

ATS Ligota Łabędzka

12

0

0

0

12

25-29

Kalinowska

Agata

Kolejarz Gliwice

12

0

0

0

12

30

Suchan

Karolina

ULKS Pławniowice

9

0

0

0

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORIA WETERAN POWYŻEJ 50 LAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Punkty

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Klub,Miasto

I

II

II

IV

Suma

1

Steuer

Rudolf

Tajfun Ligota Łabędzka

0

21

23

25

69

2

Biaduń

Antoni

Zabrze

0

23

22

23

68

3

Dworski

Damian

Zabrze

0

20

25

22

67

4

Pankiewicz

Jan

Kędzierzyn-Koźle

0

18

21

21

60

5

Warzecha

Mirosław

Częstochowa

25

25

0

0

50

6

Szymkiewicz

Bernard

Gliwice

15

15

0

20

50

7

Wolny

Michał

UKS Wolej Ruda Śląska

18

22

0

0

40

8

Wolny

Marek

UKS Wolej Ruda Śląska

20

19

0

0

39

9

Rybak

Kazimierz

Rogoźna Żory

23

0

0

0

23

10

Wilk

Piotr

Kłodnica Kędzierzyn-Koźle

22

0

0

0

22

11

Kwodawski

Marian

Kolejarz Gliwice

0

17

0

0

17

12-14

Nossol

Józef

Żywocice

0

15

0

0

15

12-14

Nowak

Karol

Młodość Rudno

15

0

0

0

15

12-14

Kaczmarek

Ryszard

Strażak Mikołów

15

0

0

0

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORIA SENIOR OD 18 DO 49 LAT

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Punkty

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Klub,Miasto

I

II

II

IV

Suma

1

Kądziela

Marek

Opoka Trzebinia

25

25

25

0

75

2

Minda

Michał

Liswarta Lisów

23

23

22

0

68

3

Burkacki

Mateusz

UKS Wolej Ruda Śląska

22

19

0

21

62

4

Balawajder

Jacek

Pszów

15

22

0

22

59

5

Gąsiorski

Paweł

Cisie

19

20

19

0

58

6

Jankowski

Dariusz

Bytom

0

12

15

20

47

7

Sowa

Bartosz

AZS Gliwice

12

17

0

18

47

8

Nowakowski

Paweł

Tajfun Ligota Łabędzka

0

0

20

25

45

9

Misiak

Łukasz

AZS Gliwice

0

21

0

23

44

10

Kotowska

Bożena

Zabrze

0

15

12

17

44

11

Kotowski

Zdzisław

Zabrze

12

15

0

15

42

12

Chybiński

Marek

LKS Lelovia Lelów

12

0

23

0

35

13-14

Skupiński

Arkadiusz

Częstochowa

15

0

15

0

30

13-14

Lepich

Marcin

Żywocice

0

15

0

15

30

15

Kula

Aneta

AZS Gliwice

0

0

12

15

27

16

Lolo

Leszek

Gliwice

0

9

0

15

24

17-18

Połoszczański

Dawid

Viktoria Chróścice

0

0

21

0

21

17-18

Trojak

Dawid

AZS Nysa

21

0

0

0

21

19-20

Kądzioła

Jakub

Gryf Kietrz

9

12

0

0

21

19-20

Sikora

Mariusz

Słowik

9

12

0

0

21

21

Szyszka

Rafał

AZS Nysa

20

0

0

0

20

22

Ossowski

Krzysztof

Kędzierzyn-Koźle

0

0

0

19

19

23-25

Głuszek

Wojciech

LUKS MOGSiR Korfantów

0

0

18

0

18

23-25

Buczyński

Witold

Naprzód Borucin

0

18

0

0

18

23-25

Jawor

Krzysztof

Gryf Kietrz

18

0

0

0

18

26

Malińska

Aleksandra

Kędzieźyn-Koźle

6

12

0

0

18

27

Rudnicki

Krzysztof

Gryf Kietrz

9

9

0

0

18

28-29

Kleszcz

Krzesimir

OKS Olesno

0

0

17

0

17

28-29

Wiża

Roman

Kolejarz Gliwice

17

0

0

0

17

30-31

Sasyków

Piotr

Quo Vadis Zabrze

15

0

0

0

15

30-31

Pięta

Paweł

Częstochowa

15

0

0

0

15

32

Gutowski

Łukasz

Spartakus Gliwice

6

9

0

0

15

33-36

Szykulski

Szymon

ATS Ligota Łabędzka

0

0

0

12

12

33-36

Badura

Artur

UKS Dalachów

0

0

12

0

12

33-36

Żurek

Paweł

Borowe

0

12

0

0

12

33-36

Nowak

Krzysztof

Młodość Rudno

12

0

0

0

12

37-45

Skrupski

Tomasz

Bytom

0

0

9

0

9

37-45

Kołoczek

Adam

Bielsko-Biała

0

0

9

0

9

37-45

Lutostański

Adam

ATS Ligota Łabędzka

9

0

0

0

9

37-45

Przebierała

Tomasz

Częstochowa

9

0

0

0

9

37-45

Mrzyk

Grzegorz

Tajfun Ligota Łabędzka

9

0

0

0

9

37-45

Pasoń

Przemysław

Nysa

9

0

0

0

9

37-45

Emerling

Mirosław

Kędzierzyn-Koźle

0

9

0

0

9

37-45

Krypel

Robert

KTS Kłodnica

0

9

0

0

9

37-45

Bendkowski

Sławomir

KTS Kłodnica

0

9

0

0

9

46-48

Raczkowski

Andrzej

Tajfun Ligota Łabędzka

6

0

0

0

6

46-48

Sawicki

Dariusz

Młodość Rudno

6

0

0

0

6

46-48

Zwiernik

Kamil

Młodość Rudno

6

0

0

0

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORIA AMATOR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Punkty

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Klub,Miasto

I

II

II

IV

Suma

1

Gąsiorski

Paweł

Cisie

25

25

25

0

75

2

Balawajder

Jacek

Pszów

0

23

23

25

71

3

Świerzewski

Andrzej

Kłodnica Kędzierzyn Koźle

0

17

22

23

62

4

Cież

Michał

Kłodnica Kędzierzyn Koźle

22

19

0

21

62

5

Gabor

Wojciech

STS Gmina Strzelce Opolskie

0

15

21

22

58

6

Kała

Małgorzata

STS Gmina Strzelce Opolskie

0

21

19

17

57

7

Kała

Dawid

STS Gmina Strzelce Opolskie

0

17

18

20

55

8

Pankiewicz

Jan

Kędzierzyn-Koźle

0

12

17

19

48

9

Warzecha

Mirosław

Częstochowa

18

22

0

0

40

10

Kotowski

Zdzisław

Zabrze

0

12

12

15

39

11

Spychaj

Piotr

Kłodnica Kędzierzyn Koźle

17

0

20

0

37

12

Jankowski

Dariusz

Bytom

0

9

9

18

36

13

Kotowska

Bożena

Zabrze

0

9

12

15

36

14

Skupiński

Arkadiusz

Częstochowa

19

0

15

0

34

15

Szykulski

Szymon

ATS Ligota Łabędzka

0

9

9

12

30

16

Szymkiewicz

Bernard

Gliwice

9

9

0

12

30

17

Skrupski

Tomasz

Bytom

0

0

15

15

30

18

Nowak

Roman

ATS Ligota Łabędzka

12

15

0

0

27

19

Lolo

Leszek

Gliwice

0

15

0

12

27

20

Lepich

Marcin

Żywocice

0

12

0

15

27

21

Dziadkowiec

Jakub

ATS Ligota Łabędzka

0

6

9

9

24

22

Krupa

Sebastian

UKS Chorzów

23

0

0

0

23

23

Żurek

Paweł

Borowe

0

20

0

0

20

24

Jawor

Krzysztof

Gryf Kietrz

20

0

0

0

20

25

Kądzioła

Jakub

Gryf Kietrz

9

9

0

0

18

26

Malińska

Aleksandra

Kędzieźyn-Koźle

9

9

0

0

18

27

Sikora

Mariusz

Słowik

9

9

0

0

18

28

Rudnicki

Krzysztof

Gryf Kietrz

9

9

0

0

18

29

Jędrzejak

Patryk

UKS MOS Opole

0

0

15

0

15

30

Kołoczek

Adam

Bielsko-Biała

0

0

15

0

15

31

Kwodawski

Marian

Kolejarz Gliwice

0

15

0

0

15

32

Pasoń

Przemysław

Nysa

15

0

0

0

15

33

Wons

Daniel

UKS Chorzów

15

0

0

0

15

34

Ossowski

Krzysztof

Kędzierzyn-Koźle

0

0

0

12

12

35

Kalka

Mateusz

Naprzód Świbie

0

0

12

0

12

36

Nossol

Józef

Żywocice

0

12

0

0

12

37

Ruszkiewicz

Adam

UKS Chorzów

12

0

0

0

12

38

Nowak

Daniel

ATS Ligota Łabędzka

0

0

0

9

9

39

Bryś

Natalia

Tajfun Ligota Łabędzka

0

0

0

9

9

40

Kalka

Marcin

Naprzód Świbie

0

0

9

0

9

41

Dudwał

Wojciech

Gliwice

9

0

0

0

9

42

Brząkalik

Rafał

Burza Borowa Wieś

9

0

0

0

9

43

Mrzyk

Grzegorz

Tajfun Ligota Łabędzka

9

0

0

0

9

44

Bendkowski

Sławomir

KTS Kłodnica

0

6

0

0

6

45

Lutostański

Adam

ATS Ligota Łabędzka

6

0

0

0

6

46

Przebierała

Tomasz

Częstochowa

6

0

0

0

6

47

Krypel

Robert

KTS Kłodnica

0

6

0

0

6

48

Raczkowski

Andrzej

Tajfun Ligota Łabędzka

6

0

0

0

6

49

Emerling

Mirosław

Kłodnica Kędzierzyn Koźle

0

6

0

0

6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KATEGORIA OPEN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Punkty

 

Miejsce

Nazwisko

Imię

Klub,Miasto

I

II

II

IV

Suma

1

Kądziela

Marek

Opoka Trzebinia

25

25

25

0

75

2

Minda

Michał

Liswarta Lisów

22

23

23

0

68

3

Burkacki

Mateusz

UKS Wolej Ruda Śląska

23

22

0

19

64

4

Steuer

Rudolf

Tajfun Ligota Łabędzka

18

20

0

23

61

5

Sowa

Bartosz

AZS Gliwice

12

19

0

21

52

6

Kotowska

Bożena

Zabrze

0

15

15

20

50

7

Kotowski

Zdzisław

Zabrze

12

15

0

18

45

8

Misiak

Mateusz

AZS Gliwice

0

21

0

22

43

9

Jankowski

Dariusz

Bytom

0

12

15

15

42

10-11

Szykulski

Szymon

ATS Ligota Łabędzka

0

12

12

15

39

10-11

Kula

Aneta

AZS Gliwice

0

12

15

12

39

12

Nowakowski

Paweł

Tajfun Ligota Łabędzka

0

0

12

25

37

13

Dziadkowiec

Jakub

ATS Ligota Łabędzka

9

15

12

0

36

14

Lolo

Leszek

Gliwice

0

17

0

15

32

15

Bryś

Natalia

Tajfun Ligota Łabędzka

0

12

0

15

27

16

Malińska

Aleksandra

Kędzieźyn-Koźle

9

15

0

0

24

17

Głuszek

Wojciech

LUKS MOGSiR Korfantów

0

0

22

0

22

18-19

Połoszczański

Dawid

Viktoria Chróścice

0

0

21

0

21

18-19

Szyszka

Rafał

AZS Nysa

21

0

0

0

21

20-21

Badura

Artur

UKS Dalachów

0

0

20

0

20

20-21

Rybak

Kazimierz

Rogoźna Żory

20

0

0

0

20

22-23

Kleszcz

Krzesimir

OKS Olesno

0

0

19

0

19

22-23

Wilk

Piotr

Kłodnica Kędzierzyn-Koźle

19

0

0

0

19

24

Szymura

Wiktoria

AZS Gliwice

0

18

0

0

18

25

Nowak

Krzysztof

Młodość Rudno

17

0

0

0

17

26-30

Skrupski

Tomasz

Bytom

0

0

15

0

15

26-30

Nowak

Karol

Młodość Rudno

15

0

0

0

15

26-30

Budkiewicz

Szymon

AZS Nysa

15

0

0

0

15

26-30

Trojak

Dawid

AZS Nysa

15

0

0

0

15

26-30

Kolman

Marcin

AZS Nysa

15

0

0

0

15

31

Chybiński

Marek

LKS Lelovia Lelów

12

0

0

0

12

32-35

Lutostański

Adam

ATS Ligota Łabędzka

9

0

0

0

9

32-35

Pasoń

Przemysław

Nysa

9

0

0

0

9

32-35

Zubek

Wiktoria

ULKS Pławniowice

9

0

0

0

9

32-35

Sikora

Mariusz

Słowik

9

0

0

0

9

36

Lutostański

Tomasz

ATS Ligota Łabędzka

6

0

0

0

6

 

Organizatorzy:

Akademia Tenisa Stołowego
Starostwo Powiatowe w Gliwicach
Gmina Rudziniec
Cel imprezy sportowej:
pozyskiwanie nowych sympatyków tenisa stołowego

popularyzacja tenisa stołowego oraz zachęcanie młodzieży i rodziców do zdrowej formy spędzania wolnego czasu.
Miejsce zawodów:
Nowa hala w Poniszowicach ul.Gliwicka 32 – Szkoła Podstawowa Poniszowice

44-172 Poniszowice
Kategorie :
I –  MŁODZIEŻ – do 17 lat (do rocznika 1997)

II–  SENIORZY/KI– od 18 lat do 49 (rocznik 1996 do 1965)
III – WETERANI/KI – Powyżej 50 lat (rocznik 1964 i starsi)
IV – AMATORZY/KI ( niezrzeszeni + V Liga)
V – OPEN (wszyscy chętni)
Program zawodów :
Godzina – 9.30 – rozpoczęcie gier kategorii I, IV

Godzina – 11.30 – rozpoczęcie gier kategorii  II, III
Godzina – 13.30 – rozpoczęcie gier kategorii V

Zapisy do poszczególnych kategorii do 20 minut przed rozpoczęciem gier.
Uczestnictwo:
Mogą brać udział zawodnicy nie zrzeszeni(amatorzy) i zawodnicy z licencją PZTS bez ograniczeń.
Kobiety mają prawo uczestniczyć w każdej z pięciu kategorii – według wyżej wymienionych zasad.
Za stan zdrowia i ubezpieczenie zawodników organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności.


System turnieju
:

Cykl czterech turniejów kwalifikacyjnych.
Indywidualna punktacja końcowa stworzona zostanie po odrzuceniu jednego najsłabszego rezultatu, biorąc pod uwagę punkty, a nie zajęte miejsce. W przypadku równej ilości punktów o kolejności zawodników decydują wyższe miejsca w poszczególnych turniejach.
Turnieje rozgrywane są systemem do dwóch przegranych pojedynków. Zwycięzca z lewej strony tabeli zajmuje trzecie miejsce. Rozgrywamy mecze o miejsca 5/6 i 7/8. W sytuacji małej ilości zawodników w poszczególnej kategorii, system gier zostanie zmieniony na grupowo-pucharowy lub grupowy. W zależności od ilości uczestników organizator zastrzega sobie zmiany w programie zawodów.

Wpisowe
:

Kategoria I – 5 zł.
Kategorie II, III, IV, V – 10 zł
Zawodnicy Akademii zwolnieni z opłat

Nagrody:
W kategoriach I, II, III, IV zawodnicy za  Miejsca 1-3 w Generalnej Klasyfikacji otrzymają:
Puchary, Medale, Dyplomy oraz  Nagrody rzeczowe/Sprzęt sportowy
W kategorii OPEN zawodnicy za Miejsca 1-3 w Generalnej Klasyfikacji otrzymają:

Puchary, Medale, Dyplomy oraz  Sprzęt AGD

W każdym turnieju Zawodnicy z miejsc 1-3 w każdej kategorii otrzymają medale.
Podczas turniejów będą również losowane nagrody specjalne dla uczestników.

Puchary, Medale, Dyplomy oraz Nagrody zostaną ufundowane przez
STAROSTWO POWIATOWE W GLIWICACH
Nagrody rzeczowe i specjalne zostaną ufundowane przez
Firmy BACHA SPORT, REHAMEDICA oraz NADLEŚNICTWO RUDZINIEC

Pozostałe:

Organizator zapewnia uczestnikom napoje.
Zawodnicy koszty przejazdu pokrywają we własnym zakresie.
Obowiązuje obuwie i strój sportowy.
Ubezpieczenie NW zawodnik wykupuje w własnym zakresie.
Sprawy sporne oraz nie ujęte w regulaminie rozstrzyga sędzia główny zawodów i organizator.

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Tenisa Stołowego całego regionu Śląskiego i nie tylko, do wzięcia udziału w
III Grand Prix Ziemi Gliwickiej.

DOTACJA ZOSTAŁA UDZIELONA ZE ŚRODKÓW POWIATU GLIWICKIEGO

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego