kredyty online

I Turniej V GP Ziemi Gliwickiej

I TURNIEJ Z CYKLU GRAND PRIX ZIEMI GLIWICKIEJ ZA NAMI !!! 

W Niedzielę 4 września rozpoczęliśmy cykl 4 turniejów eliminacyjnych do wyłonienia
Najlepszych w V Grand Prix Ziemi Gliwickiej.
W 7 kategoriach wystartowało 87 zawodników i zawodniczek.
Bardzo miło było Nam gościć Radnego Gminy Rudziniec Andrzeja Szołtysik i Panią Dyrektor Szkoły w Poniszowicach Dorotę Styś, którzy uroczyście otworzyli turniej.
Zawody przebiegały w bardzo miłej sportowej atmosferze.  
Już teraz Zapraszamy na II Turniej 18 Września :)
Zdjęcia na Facebooku Akademii :)

 

KATEGORIA MŁODZIK

1. PUSTELNIK KAMILA
2. RUSIN KACPER
3. ZIĘTARA KACPER
4. WAWRZESTA MICHAŁ
5. CUDOK ANASTAZJA
6. SŁAWIŃSKI MARCIN

KATEGORIA KADET - JUNIOR

1. JĘDRZEJAK PATRYK
2. SZCZODROWSKI KACPER
3. ZIĘTARA KSAWERY
4. STECYSZYN JAKUB
5. MIELCARZ BARTŁOMIEJ
6. BRZĄKALIK RAFAŁ
7. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
8. MUGOWSKI ARKADIUSZ
9-12 STEFANIAK MICHAŁ
  DZIADKOWIEC JAKUB
  BRYŚ NATALIA
  ZUBEK WIKTORIA
13-16 MIREK MIKOŁAJ
  NAMYŚLIK KAMIL
  SZYKULSKI SZYMON
  SZKLORZ KRZYSZTOF

KATEGORIA SENIOR

1. GŁUSZEK WOJCIECH
2. STEUER DARIUSZ
3. PIASECKI PIOTR
4. MISIAK MATEUSZ
5. JĘDRZEJAK PATRYK
6. MACHOŃ RADOSŁAW
7. WÓJCIK RAFAŁ
8. JANKOWSKI DARIUSZ
9-12 DOROSŁAWSKI DARIUSZ
  MORAWIEC DANIEL
  KUROWSKI MARIUSZ
  LEPICH MARCIN
13-16 STEFANIAK MICHAŁ
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  PIEKARCZYK TOMASZ
  PARTYKA KAMIL
17-19 MIREK PIOTR
  CUDOK DARIUSZ
  SEGET MICHAŁ

KATEGORIA WETERAN

1. KUCZERA DARIUSZ
2. WIŻA ROMAN
3. ŻAMOJDA ANDRZEJ
4. BARTON ALEKSANDER
5. PIASECKI MAREK
6. KATOLIK MIROSŁAW
7. PAWŁOWSKI DARIUSZ
8. KACHEL BOGDAN

KATEGORIA KOBIETY

1. RUSIN ANNA
2. SZABAT PATRYCJA
3. KOPYRA BARBARA
4. KULA ANETA
5. BRYŚ NATALIA
6. ZUBEK WIKTORIA
7. PUSTELNIK KAMILA
8. PRZESPOLEWSKA MARTA
9. JEZIOROWSKA DARIA

KATEGORIA AMATOR

1. KUCZERA DARIUSZ
2. GWIZDON ARTUR
3. WÓJCIK RAFAŁ
4. KACHEL BOGDAN
5. KORDASZEWSKI TOMASZ
6. SEGET MICHAŁ
7. CUDOK DARIUSZ
8. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
9-12 MIREK MIKOŁAJ
  PRZESPOLEWSKA MARTA
  JANKOWSKI DARIUSZ
  MIREK PIOTR
13-14 JANKOWSKI DARIUSZ
  ZIĘTARA GRZEGORZ

KATEGORIA OPEN

1. PIASECKI PIOTR
2. STEUER DARIUSZ
3. GŁUSZEK WOJCIECH
4. PAWŁOWSKI DARIUSZ
5. PIASECKI MAREK
6. MACHOŃ RADOSŁAW
7. DOROSŁAWSKI DARIUSZ
8. MORAWIEC DANIEL
9-12 PIEKARCZYK TOMASZ
  LEPICH MARCIN
  KATOLIK MIROSŁAW
  MIREK MIKOŁAJ
13-15 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  MIREK PIOTR
  STEFANIAK MICHAŁ

 

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego