kredyty online

Finał II Grand Prix Gliwic 2016

W niedzielę 8 maja 2016 r. w Centrum Kulturalno-Sportowym "Łabędź" w Gliwicach-Łabędach zakończyła się rywalizacja w II Grand Prix Gliwic w Tenisie Stołowym, organizowane przez Akademię Tenisa Stołowego.
W 7 kategoriach podczas 3 turniejów wystąpiło, aż 213!! zawodników i zawodniczek z czterech województw, tj. śląskie, opolskie, małopolskie, dolnośląskie oraz zawodnicy z Czech. Rywalizacja przebiegała na wysokim poziomie sportowym. W II Grand Prix Gliwic wystąpili zawodnicy zrzeszeni oraz niezrzeszeni tj.drugoligowcy, zawodnicy z niższych klas rozgrywek, oraz wiele osób zaczynających przygodę z tenisem stołowym, począwszy od dzieci przez młodzież, na osobach starszych kończąc. Jak widać po II Grand Prix Gliwic, w tenisa stołowego mogą grać wszyscy i w każdym wieku. Z roku na rok przybywa uczestników i fanów tenisa stołowego.

Zawody przebiegały w bardzo sportowej atmosferze fair play.
W tym miejscu podziękowania za pomoc w organizacji należą się Miastu Gliwice, które dofinansowało imprezę, oraz firmą Bacha Sport i Cornilleau które wspomogły w nagrodach.
Firmom: RehaMedica, Grawteam, Progress fitness i pizzerii Verde za voucher’y .

Wszystkim którzy pomagali w organizacji JESZCZE RAZ WIELKIE- DZIĘKUJEMY !!!!!!
Uroczystego wręczania Pucharów,medali oraz nagród dokonała Radna Miasta Gliwice Pani Krystyna Sowa wraz z organizatorami.
Mamy nadzieję, że Grand Prix Gliwic na stałe wejdą w kalendarz imprez sportowych Miasta Gliwice.
Całą rywalizację sprawnie prowadzili, jako sędziowie główni: Dariusz Steuer oraz Jarosław Tomicki.
Szczegółowe wyniki w zakładce „Turnieje”, a zdjecia na Facebooku.

Miejsca zawodników w Finałowym Turnieju:

Kategoria Młodzik

1. GWIZDOŃ OLIWIER
2. PIEKARCZYK MICHAŁ
3. GAWLAS MICHAŁ
4. WODNIAK KAMIL
5. ŁYSAKOWSKI MICHAŁ
    OSTACHOWSKI PIOTR
7. HEBDA MAŁGORZATA
    MAZUR KLAUDIA
9. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
    BODNAR MICHAŁ
    ZIĘTARA HUBERT
    ANTECKI PATRYK
13. STOBIERSKI FILIP
      NAMYŚLIK KAMIL
      OGON RAFAŁ
      NOWAKOWSKI DOMINIK
17. PIEKARCZYK ZUZANNA
      SOKOŁOWSKI OSKAR
      SOKOŁOWSKI OLIWER

Kategoria Kadet/Junior

1. MAKAJEW MACIEJ
2. WOŻNIAK JAKUB
3. MIKA KAMIL
4. RADŁO SZYMON
5. SUCHOŃ JAKUB
    STASZCZAK ZUZANNA
7. LILIEN ALEKSANDER
    ZIĘTARA KSAWERY
9. KOCHAŃCZYK ŁUKASZ
    MUGOWSKI ARKADIUSZ
    RUSAKOWA MARKETA
    STEFANIAK MICHAŁ
13. KACZMAREK JAKUB
      PRZYBYŁA JAN
      PARTYKA KAMIL
      MIELCARZ BARTŁOMIEJ
17. FILEK MACIEJ

Kategoria Senior

1. STEUER DARIUSZ
2. GŁUSZEK WOJCIECH
3. GLANOWSKI JAKUB
4. GĄSIORSKI PAWEŁ
5. MAKAJEW MACIEJ
    NOCUŃ ZBIGNIEW
7. PRZECZEK KAMIL
    PRZYBYŁA JAN
9. OPOZDA RAFAŁ
    CHYBIŃSKI MAREK
    DOROSŁAWSKI DARIUSZ
    PIEKARCZYK TOMASZ
13. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
      KATOLIK MIROSŁAW
      NOWAKOWSKI PAWEŁ
      BENESZ RADEK
17. OGRODZKI TOMAS
      JANECKI DAWID
      JAWORSKI TOMASZ
      BURZAWA KRZYSZTOF
      MAKSELON ADAM
      MIGDAŁ EUGENIUSZ

Kategoria Weteran

1. KUCZERA DARIUSZ
2. STEUER RUDOLF
3. GLANOWSKI WALDEMAR
4. PILARZ KONDRAT
5. DOMERADZKI ZDZISŁAW
    PAWEŁEK DARIUSZ
7. LEWANDOWSKI ADAM
    OSTRÓWKA ARKADIUSZ
9. BILIŃSKI LESZEK

Kategoria Kobiet

1. RUSNAKOWA MARKETA
2. SZABAT PATRYCJA
3. SOŁTYSIK SYLWIA
4. STASZCZAK ZUZANNA
5. KOPYRA BARBARA
    CIECIOR DOMINIKA
7. TRĘTOWSKA ANETA

Kategoria Amator

1. KRUPA SEBASTIAN
2. GĄSIORSKI PAWEŁ
3. STRZAŁKA MARIAN
4. KUCZERA DARIUSZ
5. KOWARZIK JOZEF
    BENESZ RADEK
7. OGRODZKI TOMAS
    PRZYBYŁA JAN
9. GWIZDON ARTUR
    SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
    PRZECZEK KAMIL
    DZIEWOŃSKI MARIAN
13. CELLAR JAROSLAW
      DOMERADZKI ZDZISŁAW
      NOCUŃ ZBIGNIEW
      JANKOWSKI DARIUSZ
17. BURZAWA KRZYSZTOF
      ZIENTARA GRZEGORZ
      OSTRÓWKA ARKADIUSZ
      MIGDAŁ EUGENIUSZ
      KATOLIK MIROSŁAW
      LESISZ WALDEMAR
      PILORZ KONRAD
      PARTYKA KAMIL
25. GUMIŃSKI ADAM
      PIEKARCZYK TOMASZ
      JAWORSKI TOMASZ

Kategoria Open

1. STEUER DARIUSZ
2. GLANOWSKI JAKUB
3. MAKAJEW MACIEJ
4. GŁUSZEK WOJCIECH
5. GLANOWSKI WALDEMAR
    OGROCKI TOMAS
7. PRZYBYLA JAN
    MAKSELON ADAM
9. RUSNAKOWA MARKETA
    PRZECZEK KAMIL
    PIEKARCZYK TOMASZ
    BENESZ RADEK
13. STEFANIAK MICHAŁ
      DOROSŁAWSKI DARIUSZ
      JAWORSKI TOMASZ
      SZYMKIEWICZ BERNARD
17. STEUER RUDOLF
      OSTRÓWKA ARKADIUSZ

 

Klasyfikacja Generalna II Grand Prix Gliwic w Tenisie Stołowym

 *po odliczeniu najsłabszego rezultatu

Kategoria MŁODZICY
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 GWIZDOŃ  OLIWIER 30 30 0 60
2 PIEKARCZYK  MICHAŁ 28 0 28 56
3 OSTACHOWSKI  PIOTR 26 28 0 54
4 ŁYSAKOWSKI  MICHAŁ 24 0 22 46
5 GUMIŃSKI  KRZYSZTOF 22 22 0 44
6 MAZUR  KLAUDIA 22 20 0 42
7 WODNIAK KAMIL 0 16 24 40
8 BODNAR MICHAŁ 0 22 16 38
9-10 STOBIERSKI  FILIP 20 16 0 36
  NAMYŚLIK  KAMIL 16 20 0 36
11 OGON  RAFAŁ 20 0 14 34
12 ZIĘTARA  HUBERT 16 16 0 32
13-14 GAWLAS MICHAŁ 0 0 26 26
  STECYSZYN JAKUB 0 26 0 26
15 HEBDA MAŁGORZATA 0 0 20 20
16-19 ANTECKI PATRYK 0 0 16 16
  GROCHOWINA KRZYSZTOF 0 16 0 16
  SMOŁKA  SZYMON 16 0 0 16
  KAPICA  MARCIN 16 0 0 16
20-24 NOWAKOWSKI DOMINIK 0 0 14 14
  RUSIN KACPER 0 14 0 14
  TRZCIONKA  MACIEJ 14 0 0 14
  PAWEŁCZYK  TYMOTEUSZ 14 0 0 14
  CICHOŃ  BARTOSZ 14 0 0 14
25-27 PIEKARCZYK  ZUZANNA 0 0 10 10
  SOKOŁOWSKI OSKAR 0 0 10 10
  SOKOŁOWSKI OLIWIER 0 0 10 10
             
Kategoria KADET/JUNIOR
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 MAKAJEW MACIEJ 0 28 30 58
2 RADŁO  SZYMON 30 0 24 54
3 MIKA  KAMIL 26 0 26 52
4 LILIEN  ALEKSANDER 28 22 0 50
5 SUCHOŃ JAKUB 0 24 22 46
6 KOCHAŃCZYK  ŁUKASZ 22 20 0 42
7 ZIĘTARA  KSAWERY 0 16 20 36
8 STASZCZAK ZUZANNA 0 10 22 32
9-10 MUGOWSKI  ARKADIUSZ 0 16 16 32
  TOMAN  MICHAŁ 16 16 0 32
11 KOWOL MAREK 0 30 0 30
12-13 MIELCARZ  BARTŁOMIEJ 16 14 0 30
  KACZMAREK  JAKUB 0 16 14 30
14 WOŹNIAK JAKUB 0 0 28 28
15 PARTYKA  KAMIL 14 0 14 28
16 KEMPA MATEUSZ 0 26 0 26
17 STEFANIAK MICHAŁ 0 10 16 26
18 PASZEK  AGATA 24 0 0 24
19-20 SKORUPA  JAKUB 10 14 0 24
  SZYKULSKI  SZYMON 10 14 0 24
21 PAWŁOWSKI  KRZYSZTOF 22 0 0 22
22 BRYŚ  NATALIA 8 14 0 22
23-24 GABOR  WOJCIECH 20 0 0 20
  RUDZKI  PATRYK 20 0 0 20
25 RUSAKOVA MARKETA 0 0 16 16
26-27 MASSALSKI  MARCIN 16 0 0 16
  KAŁA  DAWID 16 0 0 16
28-30 PRZYBYŁA JAN 0 0 14 14
  KULA  ANETA 14 0 0 14
  SZABAT  PATRYCJA 14 0 0 14
31-37 FILEK MACIEJ 0 0 10 10
  KOPEĆ ADAM 0 10 0 10
  RAKOWSKA  KAROLINA 0 10 0 10
  RADZIK  MIKOŁAJ 10 0 0 10
  KOZIŃSKI  KAROL 10 0 0 10
  PODSADZIAK  WIKTOR 10 0 0 10
  ZĄBKIEWICZ  MARTYNA 10 0 0 10
             
Kategoria SENIOR
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 GLANOWSKI  JAKUB 30 30 0 60
2 STEUER  DARIUSZ 28 0 30 58
3 GŁUSZEK  WOJCIECH 22 0 28 50
4 MAKAJEW MACIEJ 0 26 22 48
5 SASYKÓW  PIOTR 22 24 0 46
6 OPOZDA  RAFAŁ 16 22 0 38
7-8 ZEGAR  GRZEGORZ 20 16 0 36
  DOROSŁAWSKI DARIUSZ 0 20 16 36
9 MAKSELON  ADAM 14 20 0 34
10 GŁOWACKI  MARIUSZ 16 16 0 32
11-14 PIEKARCZYK  TOMASZ 0 14 16 30
  KATOLIK MIROSŁAW 0 14 16 30
  SOKOŁOWSKI MIROSŁAW 0 16 14 30
  SŁAWIŃSKI  KRZYSZTOF 14 16 0 30
15 CIOCH  BŁAŻEJ 26 0 0 26
16-17 GĄSIORSKI PAWEŁ 0 0 24 24
  KLESZCZ  KRZESIMIR 24 0 0 24
18 JAWORSKI TOMASZ 0 14 10 24
19-20 NOCUŃ ZBIGNIEW 0 0 22 22
  ŚWIĘCICKI SZYMON 0 22 0 22
21-23  PRZECZEK KAMIL 0 0 20 20
  PRZYBYŁA JAN 0 0 20 20
  MIŚTA  SYLWESTER 20 0 0 20
24-26 CHYBIŃSKI MAREK 0 0 16 16
  MORAWIEC  DANIEL 16 0 0 16
  ŁĘCZYCKI  MARIUSZ 16 0 0 16
27-30 NOWAKOWSKI PAWEŁ 0 0 14 14
  BENESZ  RADEK 0 0 14 14
  CEGIEŁKA ADAM 0 14 0 14
  LOLO  LESZEK 14 0 0 14
31-34 OGRODZKI  TOMASZ 0 0 10 10
  JANECKI DAWID 0 0 10 10
  BURZAWA KRZYSZTOF 0 0 10 10
  MIGDAŁ EUGENIUSZ 0 0 10 10
             
Kategoria WETERAN
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 KUCZERA  DARIUSZ 30 30 0 60
2 LEWCZUK  MIROSŁAW 28 28 0 56
3 GLANOWSKI WALDEMAR 0 26 26 52
4 STEUER  RUDOLF 22 0 28 50
5 ŻAMOJDA  ANDRZEJ 24 20 0 44
6 DOMERADZKI  ZDZISŁAW 0 20 22 42
7 OSTRÓWKA  ARKADIUSZ 0 16 20 36
8 STRZAŁKA  MARIAN 26 0 0 26
9-10 PILARZ KONDRAT 0 0 24 24
  WIŻA ROMAN 0 24 0 24
11-13 PAWEŁEK DARIUSZ 0 0 22 22
  RODEK ZBIGNIEW 0 22 0 22
  PAWŁOWSKI  DARIUSZ 22 0 0 22
14-15 LEWANDOWSKI ADAM 0 0 20 20
  OSTAREK  JANUSZ 20 0 0 20
16-21 BILIŃSKI LESZEK 0 0 16 16
  SZYMKIEWICZ BERNARD 0 16 0 16
  LESISZ WALDEMAR 0 16 0 16
  KOWALCZYK  LECH 16 0 0 16
  GRUSZKA  ZBIGNIEW 16 0 0 16
  KOŁODZIEJCZYK  MARIAN 16 0 0 16
22 GABIŃSKI  ZBIGNIEW 14 0 0 14
             
Kategoria KOBIETY
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 KOPYRA  BARBARA 26 30 0 56
2 SOŁTYSIK  SYLWIA 28 28 0 56
3 SZABAT  PATRYCJA 0 24 28 52
4 STASZCZAK ZUZANNA 0 26 24 50
5 TRĘTOWSKA  ANETA 24 22 0 46
6 CIECIOR  DOMINIKA 0 22 22 44
7 BRYŚ  NATALIA 20 20 0 40
8 KUCHARCZYK  AGNIESZKA 16 20 0 36
9 KUCHARCZYK  AGATA 16 16 0 32
10-11 RUSAKOVA MARKETA 0 0 30 30
  PASZEK  AGATA 30 0 0 30
12 KULA  ANETA 22 0 0 22
13-14 ZĄBKIEWICZ  MARTYNA 16 0 0 16
  MAZUR  KLAUDIA 16 0 0 16
             
Kategoria AMATOR
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 KRUPA SEBASTIAN 0 30 30 60
2 KUCZERA  DARIUSZ 30 26 0 56
3 WÓJCIK  RAFAŁ 28 28 0 56
4 STRZAŁKA MARIAN 0 24 26 50
5 KOŁODZIEJCZYK  MARIAN 26 20 0 46
6 GWIZDON  ARTUR 24 22 0 46
7 ZEGAR  GRZEGORZ 20 20 0 40
8 DOMERACKI  ZDZISŁAW 22 0 14 36
9-11 SOKOŁOWSKI   MIROSŁAW 0 16 16 32
  WOŹNICZKA  MARIAN 16 16 0 32
  LESISZ  WALDEMAR 16 16 0 32
12-13 JANKOWSKI DARIUSZ 0 16 14 30
  PASIŃSKI  ADAM 16 14 0 30
14 GĄSIORSKI PAWEŁ 0 0 28 28
15-17 KATOLIK MIROSŁAW 0 14 10 24
  SŁAWIŃSKI  KRZYSZTOF 10 14 0 24
  GUMIŃSKI  ADAM 14 10 0 24
18-21 KOWARZIK JOZEF 0 0 22 22
  BENESZ RADEK 0 0 22 22
  RODEK ZBIGNIEW 0 22 0 22
  KOWALCZYK  LECH 22 0 0 22
22-24 OGRODZKI TOMASZ 0 0 20 20
  PRZYBYŁA JAN 0 0 20 20
  ŁĘCZYCKI  MARIUSZ 20 0 0 20
25-28 ZIENTARA  GRZEGORZ 0 10 10 20
  OSTRÓWKA  ARKADIUSZ 0 10 10 20
  PARTYKA  KAMIL 0 10 10 20
  PIEKARCZYK  TOMASZ 0 10 10 20
29 JAWORSKI  TOMASZ 0 10 8 18
30-31 PRZECZEK KAMIL 0 0 16 16
  DZIEWOŃSKI MARIAN 0 0 16 16
32-36 CELLAR JAROSŁAW 0 0 14 14
  NOCUŃ ZBIGNIEW 0 0 14 14
  OSTAREK  JANUSZ 14 0 0 14
  BOCHENEK  KRZYSZTOF 14 0 0 14
  LOLO  LESZEK 14 0 0 14
37-43 BURZAWA KRZYSZTOF 0 0 10 10
  MIGDAŁ EUGENIUSZ 0 0 10 10
  PILORZ KONDRAT 0 0 10 10
  DYRCZ  ANDRZEJ 10 0 0 10
  GABIŃSKI  BOGDAN 10 0 0 10
  GRUSZKA  ZBIGNIEW 10 0 0 10
  KOZIŃSKI  KAROL 10 0 0 10
             
Kategoria OPEN
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 STEUER  DARIUSZ 0 28 30 58
2 GLANOWSKI  JAKUB 0 30 28 58
3 GŁUSZEK  WOJCIECH 28 0 24 52
4 MAKAJEW  MACIEJ 0 20 26 46
5 GLANOWSKI  WALDEMAR 0 24 22 46
6 SASYKÓW  PIOTR 22 16 0 38
7 MAKSELON  ADAM 16 0 20 36
8 CIOCH  BŁAŻEJ 30 0 0 30
9 PIEKARCZYK  TOMASZ 0 14 16 30
10-11 DOROSŁAWSKI DARIUSZ 0 16 14 30
  STEFANIAK MICHAŁ 0 16 14 30
12-13 JAWORSKI TOMASZ 0 14 14 28
  SZYMKIEWICZ BERNARD 0 14 14 28
14 KEMPA  MATEUSZ 0 26 0 26
15 OSTRÓWKA  ARKADIUSZ 14 10 0 24
16-19 OGROCKI TOMASZ 0 0 22 22
  WIŻA  ROMAN 0 22 0 22
  ŚWIĘCICKI SZYMON 0 22 0 22
  KLESZCZ   KRZESIMIR 22 0 0 22
20-24 PRZYBYŁA JAN 0 0 20 20
  KOWOL MAREK 0 20 0 20
  MORAWIEC  DANIEL 20 0 0 20
  WÓJCIK  RAFAŁ 20 0 0 20
  STEUER  RUDOLF 0 10 10 20
25-31 RUSNAKOWA MARKETA 0 0 16 16
  PRZECZEK KAMIL 0 0 16 16
  BENESZ RADEK 0 0 16 16
  RODEK ZBIGNIEW 0 16 0 16
  PAWŁOWSKI  DARIUSZ 16 0 0 16
  MUGOWSKI  ARKADIUSZ 16 0 0 16
  KULA  ANETA 16 0 0 16
32-34 OPOZDA RAFAŁ 0 14 0 14
  RYGAL  MARIAN 14 0 0 14
  MISTA  SYLWESTER 14 0 0 14
35-36 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 0 10 0 10
  KATOLIK MIROSŁAW 0 10 0 10

 

 

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego