kredyty online

II Turniej z cyklu II GP Gliwic 2016

17 kwietnia 2016r. w nowoczesnym Centrum Kulturalno-Sportowym "Łabędź" w Gliwicach odbył się II turniej z cyklu II GP Gliwic w Tenisie stołowym.
W 7 kategoriach wystąpiło 112 uczestników z 4 województw! Jak widać GP Gliwic cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem :) 
Rywalizacja przebiegała w bardzo dobrej atmosferze oraz na wysokim poziomie sportowym.
Podczas zawodów spragnieni i głodni zawodnicy mogli posilić się w kawiarence "Małe Co Nieco" :)
Całą rywalizacja sprawnie prowadzili jako sędziowie Jarosław Tomicki i Dariusz Steuer.
Wszystkim dziękujemy za przybycie oraz gratulujemy sportowej walki i sukcesów !
Fotorelacja na Facebooku :)
Zapraszamy na Finałowy III Turniej już 8 Maja !

Klasyfikacje z II Turnieju oraz Klasyfikacja Generalna poniżej.....

KLASYFIKACJE II TURNIEJU

KAT.MŁODZIK

1. GWIZDOŃ OLIWIER
2. OSTACHOWSKI PIOTR
3. STECYSZYN JAKUB
4. PIEKARCZYK MICHAŁ
5. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
  BODNAR MICHAŁ
7. NAMYŚLIK KAMIL
  MAZUR KLAUDIA
9. ZIĘTARA HUBERT
  WODNIAK KAMIL
  STOBIERSKI FILIP
  GROCHOWINA KRZYSZTOF
13. ŁYSAKOWSKI MICHAŁ
  RUSIN KACPER

KAT.KADET/JUNIOR

1. KOWOL MAREK
2. MAKAJEW MACIEJ
3. KEMPA MATEUSZ
4. SUCHOŃ JAKUB
5. RADŁO SZYMON
  LILIEN ALEKSANDER
7. KOCHAŃCZYK ŁUKASZ
  MIKA KAMIL
9. MUGOWSKI ARKADIUSZ
  TOMAN MICHAŁ
  ZIĘTARA KSAWERY
  KACZMAREK JAKUB
13. SKORUPA JAKUB
  BRYŚ NATALIA
  MIELCARZ BARTŁOMIEJ
  SZYKULSKI SZYMON
17. STASZCZAK ZUZANNA
  KOPEĆ ADAM
  RAKOWSKA KAROLINA
  STEFANIAK MICHAŁ

KAT. KOBIET

1. KOPYRA BARBARA
2. SOŁTYSIK SYLWIA
3. STASZCZAK ZUZANNA
4. SZABAT PATRYCJA
5. TRĘTOWSKA ANETA
  CIECIOR DOMINIKA
7. BRYŚ NATALIA
  KUCHARCZYK AGNIESZKA
9. KUCHARCZYK AGATA

KAT. SENIOR

1. GLANOWSKI JAKUB
2. STEUER DARIUSZ
3. MAKAJEW MACIEJ
4. SASYKÓW PIOTR
5. OPOZDA RAFAŁ
  ŚWIĘCICKI SZYMON
7. DOROSŁAWSKI DARIUSZ
  MAKSELON ADAM
9. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
  GŁOWACKI MARIUSZ
  ZEGAR GRZEGORZ
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
13. KATOLIK MIROSŁAW
  PIEKARCZYK TOMASZ
  CEGIEŁKA ADAM
  JAWORSKI TOMASZ

KAT.WETERAN

1. KUCZERA DARIUSZ
2. LEWCZUK MIROSŁAW
3. GLANOWSKI WALDEMAR
4. WIŻA ROMAN
5. STEUER RUDOLF
  RODEK ZBIGNIEW
7. DOMERADZKI ZDZISŁAW
  ŻAMOJDA ANDRZEJ
9. LESISZ WALDEMAR
  OSTRÓWKA ARKADIUSZ
  SZYMKIEWICZ BERNARD

KAT. AMATOR

1. KRUPA SEBASTIAN
2. WÓJCIK RAFAŁ
3. KUCZERA DARIUSZ
4. STRZAŁKA MARIAN
5. GWIZDOŃ ARTUR
  RODEK ZBIGNIEW
7. KOŁODZIEJCZYK MARIAN
  ZEGAR GRZEGORZ
9. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
  LESISZ WALDEMAR
  WOŹNICZKA MARIAN
  JANKOWSKI DARIUSZ
13. KATOLIK MIROSŁAW
  DOMERADZKI ZDZISŁAW
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  PASIŃSKI ADAM
17. OSTRÓWKA ARKADIUSZ
  PIEKARCZYK TOMASZ
  GUMIŃSKI ADAM
  ZIĘTARA GRZEGORZ
  JAWORSKI TOMASZ

KAT.OPEN

1. GLANOWSKI JAKUB
2. STEUER DARIUSZ
3. KEMPA MATEUSZ
4. GLANOWSKI WALDEMAR
5. WIŻA ROMAN
  ŚWIĘCICKI SZYMON
7. KOWOL MAREK
  MAKAJEW MACIEJ
9. DOROSŁAWSKI DARIUSZ
  STEFANIAK MICHAŁ
  SASYKÓW PIOTR
  RODEK ZBIGNIEW
13. OPOZDA RAFAŁ
  PIEKARCZYK TOMASZ
  JAWORSKI TOMASZ
  SZYMKIEWICZ BERNARD
17. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  MAKSELON ADAM
  OSTRÓWKA ARKADIUSZ
  STEUER RUDOLF
  KATOLIK MIROSŁAW


  

KLASYFIKACJA GENERALNA PO 2 TURNIEJACH

 

Kategoria MŁODZICY
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 GWIZDOŃ  OLIWIER 30 30   60
2 OSTACHOWSKI  PIOTR 26 28   54
3 PIEKARCZYK  MICHAŁ 28 24   52
4 GUMIŃSKI  KRZYSZTOF 22 22   44
5 MAZUR  KLAUDIA 22 20   42
6 ŁYSAKOWSKI  MICHAŁ 24 14   38
7-8 STOBIERSKI  FILIP 20 16   36
  NAMYŚLIK  KAMIL 16 20   36
9 ZIĘTARA  HUBERT 16 16   32
10 STECYSZYN JAKUB 0 26   26
11 BODNAR MICHAŁ 0 22   22
12 OGON  RAFAŁ 20 0   20
13-16 SMOŁKA  SZYMON 16 0   16
  KAPICA  MARCIN 16 0   16
  WODNIAK KAMIL 0 16   16
  GROCHOWINA KRZYSZTOF 0 16   16
17-20 TRZCIONKA  MACIEJ 14 0   14
  PAWEŁCZYK  TYMOTEUSZ 14 0   14
  CICHOŃ  BARTOSZ 14 0   14
  RUSIN KACPER 0 14   14
             
Kategoria KADET/JUNIOR
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 RADŁO  SZYMON 30 22   52
2 LILIEN  ALEKSANDER 28 22   50
3 MIKA  KAMIL 26 20   46
4 KOCHAŃCZYK  ŁUKASZ 22 20   42
5 TOMAN  MICHAŁ 16 16   32
6 KOWOL MAREK 0 30   30
7-8 MIELCARZ  BARTŁOMIEJ 16 14   30
  MUGOWSKI  ARKADIUSZ 14 16   30
9 MAKAJEW MACIEJ 0 28   28
10 KEMPA MATEUSZ 0 26   26
11-12 KACZMAREK  JAKUB 10 16   26
  ZIĘTARA  KSAWERY 10 16   26
13-14 PASZEK  AGATA 24 0   24
  SUCHOŃ JAKUB 0 24   24
15-16 SKORUPA  JAKUB 10 14   24
  SZYKULSKI  SZYMON 10 14   24
17 PAWŁOWSKI  KRZYSZTOF 22 0   22
18 BRYŚ  NATALIA 8 14   22
19-20 GABOR  WOJCIECH 20 0   20
  RUDZKI  PATRYK 20 0   20
21-22 KAŁA  DAWID 16 0   16
  MASSALSKI  MARCIN 16 0   16
23-25 SZABAT  PATRYCJA 14 0   14
  PARTYKA  KAMIL 14 0   14
  KULA  ANETA 14 0   14
26-33 RADZIK  MIKOŁAJ 10 0   10
  KOZIŃSKI  KAROL 10 0   10
  PODSADZIAK  WIKTOR 10 0   10
  ZĄBKIEWICZ  MARTYNA 10 0   10
  STASZCZAK ZUZANNA 0 10   10
  KOPEĆ ADAM 0 10   10
  RAKOWSKA  KAROLINA 0 10   10
  STEFANIAK MICHAŁ 0 10   10
             
Kategoria SENIOR
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 GLANOWSKI  JAKUB 30 30   60
2 STEUER  DARIUSZ 28 28   56
3 SASYKÓW  PIOTR 22 24   46
4 OPOZDA  RAFAŁ 16 22   38
5 ZEGAR  GRZEGORZ 20 16   36
6 MAKSELON  ADAM 14 20   34
7 GŁOWACKI  MARIUSZ 16 16   32
8 SŁAWIŃSKI  KRZYSZTOF 14 16   30
9 PIEKARCZYK  TOMASZ 14 14   28
10-11 CIOCH  BŁAŻEJ 26 0   26
  MAKAJEW MACIEJ 0 26   26
12 KLESZCZ  KRZESIMIR 24 0   24
13-14 GŁUSZEK  WOJCIECH 22 0   22
  ŚWIĘCICKI SZYMON 0 22   22
15-16 MIŚTA  SYLWESTER 20 0   20
  DOROSŁAWSKI DARIUSZ 0 20   20
17-19 SOKOŁOWSKI MIROSŁAW 0 16   16
  MORAWIEC  DANIEL 16 0   16
  ŁĘCZYCKI  MARIUSZ 16 0   16
20-23 LOLO  LESZEK 14 0   14
  KATOLIK MIROSŁAW 0 14   14
  CEGIEŁKA ADAM 0 14   14
  JAWORSKI TOMASZ 0 14   14
             
Kategoria WETERAN
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 KUCZERA  DARIUSZ 30 30   60
2 LEWCZUK  MIROSŁAW 28 28   56
3 ŻAMOJDA  ANDRZEJ 24 20   44
4 STEUER  RUDOLF 22 22   44
5 DOMERADZKI  ZDZISŁAW 20 20   40
6 OSTRÓWKA  ARKADIUSZ 16 16   32
7-8 STRZAŁKA  MARIAN 26 0   26
  GLANOWSKI WALDEMAR 0 26   26
9 WIŻA ROMAN 0 24   24
10-11 RODEK ZBIGNIEW 0 22   22
  PAWŁOWSKI  DARIUSZ 22 0   22
12 OSTAREK  JANUSZ 20 0   20
13-17 KOWALCZYK  LECH 16 0   16
  GRUSZKA  ZBIGNIEW 16 0   16
  KOŁODZIEJCZYK  MARIAN 16 0   16
  LESISZ WALDEMAR 0 16   16
  SZYMKIEWICZ BERNARD 0 16   16
18 GABIŃSKI  ZBIGNIEW 14 0   14
             
Kategoria KOBIETY
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 KOPYRA  BARBARA 26 30   56
2 SOŁTYSIK  SYLWIA 28 28   56
3-4 TRĘTOWSKA  ANETA 24 22   46
  SZABAT  PATRYCJA 22 24   46
5 CIECIOR  DOMINIKA 20 22   42
6 BRYŚ  NATALIA 20 20   40
7 KUCHARCZYK  AGNIESZKA 16 20   36
8 KUCHARCZYK  AGATA 16 16   32
9 PASZEK  AGATA 30 0   30
10 STASZCZAK ZUZANNA 0 26   26
11 KULA  ANETA 22 0   22
12-13 ZĄBKIEWICZ  MARTYNA 16 0   16
  MAZUR  KLAUDIA 16 0   16
             
Kategoria AMATOR
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 KUCZERA  DARIUSZ 30 26   56
2 WÓJCIK  RAFAŁ 28 28   56
3 KOŁODZIEJCZYK  MARIAN 26 20   46
4 GWIZDON  ARTUR 24 22   46
5 ZEGAR  GRZEGORZ 20 20   40
6 DOMERACKI  ZDZISŁAW 22 14   36
7-9 SOKOŁOWSKI   MIROSŁAW 16 16   32
  WOŹNICZKA  MARIAN 16 16   32
  LESISZ  WALDEMAR 16 16   32
10 KRUPA SEBASTIAN 0 30   30
11 PASIŃSKI  ADAM 16 14   30
12 STRZAŁKA MARIAN 0 24   24
13-14 GUMIŃSKI  ADAM 14 10   24
  SŁAWIŃSKI  KRZYSZTOF 10 14   24
15-16 RODEK ZBIGNIEW 0 22   22
  KOWALCZYK  LECH 22 0   22
17 ŁĘCZYCKI  MARIUSZ 20 0   20
18-19 ZIĘTARA  GRZEGORZ 10 10   20
  PIEKARCZYK  TOMASZ 10 10   20
20-21 JAWORSKI  TOMASZ 8 10   18
  OSTRÓWKA  ARKADIUSZ 8 10   18
22 JANKOWSKI DARIUSZ 0 16   16
23-26 OSTAREK  JANUSZ 14 0   14
  BOCHENEK  KRZYSZTOF 14 0   14
  LOLO  LESZEK 14 0   14
  KATOLIK MIROSŁAW 0 14   14
27-31 PARTYKA  KAMIL 10 0   10
  DYRCZ  ANDRZEJ 10 0   10
  GABIŃSKI  BOGDAN 10 0   10
  GRUSZKA  ZBIGNIEW 10 0   10
  KOZIŃSKI  KAROL 10 0   10
             
Kategoria OPEN
             
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 GLANOWSKI  JAKUB 26 30   56
2 STEUER  DARIUSZ 24 28   52
3 SASYKÓW  PIOTR 22 16   38
4 CIOCH  BŁAŻEJ 30 0   30
5 GŁUSZEK  WOJCIECH 28 0   28
6 PIEKARCZYK  TOMASZ 14 14   28
7 KEMPA  MATEUSZ 0 26   26
8 MAKSELON  ADAM 16 10   26
9 GLANOWSKI  WALDEMAR 0 24   24
10 OSTRÓWKA  ARKADIUSZ 14 10   24
11-13 KLESZCZ   KRZESIMIR 22 0   22
  WIŻA  ROMAN 0 22   22
  ŚWIĘCICKI SZYMON 0 22   22
14-17 MORAWIEC  DANIEL 20 0   20
  WÓJCIK  RAFAŁ 20 0   20
  KOWOL MAREK 0 20   20
  MAKAJEW  MACIEJ 0 20   20
18-23 PAWŁOWSKI  DARIUSZ 16 0   16
  MUGOWSKI  ARKADIUSZ 16 0   16
  KULA  ANETA 16 0   16
  DOROSŁAWSKI DARIUSZ 0 16   16
  STEFANIAK MICHAŁ 0 16   16
  RODEK ZBIGNIEW 0 16   16
24-28 RYGAL  MARIAN 14 0   14
  MISTA  SYLWESTER 14 0   14
  OPOZDA RAFAŁ 0 14   14
  JAWORSKI TOMASZ 0 14   14
  SZYMKIEWICZ BERNARD 0 14   14
29-31 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 0 10   10
  STEUER  RUDOLF 0 10   10
  KATOLIK MIROSŁAW 0 10   10


 

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego