kredyty online

I Turniej z cyklu II GP Gliwic 2016

 

20 marca 2016r. w nowoczesnym Centrum Kulturalno-Sportowym "Łabędź" w Gliwicach odbył się I turniej z cyklu II GP Gliwic w Tenisie stołowym. W 7 kategoriach wystąpiło rekordowo 123 uczestników z 4 województw! Jak widać GP Gliwic cieszy się z roku na rok coraz większym zainteresowaniem :) Rywalizacja przebiegała w bardzo dobrej atmosferze oraz na wysokim poziomie sportowym.
Podczas zawodów rozlosowano wśród uczestników vouchery do Rehamedica, Pizzeri Verde oraz Progress fitness, a spragnieni i głodni mogli posilić się w kawiarence "Małe Co Nieco" :)

Całą rywalizacja sprawnie prowadzili jako sędziowie Jarosław Tomicki i Dariusz Steuer.
Medale najlepszym wręczała Radna Gliwic p.Krystyna Sowa.

Wszystkim dziękujemy za przybycie oraz gratulujemy sportowej walki i sukcesów !
Fotorelacja na Facebooku :)

Zapraszamy już na II Turniej 17 kwietnia!

Wyniki poszczególnych kategorii :

KAT.MŁODZIK

1. GWIZDOŃ OLIWIER
2. PIEKARCZYK MICHAŁ
3. OSTACHOWSKI PIOTR
4. ŁYSAKOWSKI MICHAŁ
5. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
    MAZUR KLAUDIA
7. STOBIERSKI FILIP
    OGON RAFAŁ
9. SMOŁKA SZYMON
    NAMYŚLIK KAMIL
    ZIĘTARA HUBERT
    KAPICA MARCIN
13.TRZCIONKA MACIEJ
    PAWEŁCZYK TYMOTEUSZ
    CICHOŃ BARTOSZ

KAT.KADET/JUNIOR

1. RADŁO SZYMON
2. LILIEN ALEKSANDER
3. MIKA KAMIL
4. PASZEK AGATA
5. PAWŁOWSKI KRZYSZTOF
    KOCHAŃCZYK ŁUKASZ
7. GABOR WOJCIECH
    RUDZKI PATRYK
9. KAŁA DAWID
   MASSALSKI MARCIN
   TOMAN MICHAŁ
   MIELCARZ BARTŁOMIEJ
13.SZABAT PATRYCJA
   PARTYKA KAMIL
   MUGOWSKI ARKADIUSZ
   KULA ANETA
17.KACZMAREK JAKUB
   RADZIK MIKOŁAJ
   SZYKULSKI SZYMON
   KOZIŃSKI KAROL
   PODSADZIAK WIKTOR
   ZĄBKIEWICZ MARTYNA
   ZIĘTARA KSAWERY
   SKORUPA JAKUB
25.BRYŚ NATALIA

KAT. KOBIET

1. PASZEK AGATA
2. SOŁTYSIK SYLWIA
3. KOPYRA BARBARA
4. TRETOWSKA ANETA
5. SZABAT PATRYCJA
   KULA ANETA
7.BRYŚ NATALIA
  CIECIOR DOMINIKA
9.ZĄBKIEWICZ MARTYNA
  KUCHARCZYK AGATA
  KUCHARCZYK AGNIESZKA
  MAZUR KLAUDIA

KAT. SENIOR

1. GLANOWSKI JAKUB
2. STEUER DARIUSZ
3. CIOCH BŁAŻEJ
4. KLESZCZ KRZESIMIR
5. GŁUSZEK WOJCIECH
   SASYKÓW PIOTR
7. ZEGAR GRZEGORZ
   MIŚTA SYLWESTER
9. MORAWIEC DANIEL
   GŁOWACKI MARIUSZ
   OPOZDA RAFAŁ
   ŁĘCZYCKI MARIUSZ
13.MAKSELON ADAM
    PIEKARCZYK TOMASZ
    SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
    LOLO LESZEK

KAT.WETERAN

1. KUCZERA DARIUSZ
2. LEWCZUK MIROSŁAW
3. STRZAŁKA MARIAN
4. ŻAMOJDA ANDRZEJ
5. STEUER RUDOLF
   PAWŁOWSKI DARIUSZ
7. DOMERADZKI ZDZISŁAW
   OSTAREK JANUSZ
9. KOWALCZYK LECH
   GRUSZKA ZBIGNIEW
   KOŁODZIEJCZYK MARIAN
   OSTRÓWKA ARKADIUSZ
13.GABIŃSKI ZBIGNIEW

KAT. AMATOR

1. KUCZERA DARIUSZ
2. WÓJCIK RAFAŁ
3. KOŁODZIEJCZYK MARIAN
4. GWIZDON ARTUR
5. DOMERACKI ZDZISŁAW
   KOWALCZYK LECH
7. ZEGAR GRZEGORZ
   ŁĘCZYCKI MARIUSZ
9. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
   WOŹNICZKA MARIAN
   PASIŃSKI ADAM
   LESISZ WALDEMAR
13.GUMIŃSKI ADAM
    OSTAREK JANUSZ
    BOCHENEK KRZYSZTOF
    LOLO LESZEK
17.ZIĘTARA GRZEGORZ
    PARTYKA KAMIL
    SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
    DYRCZ ANDRZEJ
    GABIŃSKI BOGDAN
    GRUSZKA ZBIGNIEW
    KOZIŃSKI KAROL
    PIEKARCZYK TOMASZ
25.JAWORSKI TOMASZ
    OSTRÓWKA ARKADIUSZ

KAT.OPEN

1. CIOCH BŁAŻEJ
2. GŁUSZEK WOJCIECH
3. GLANOWSKI JAKUB
4. STEUER DARIUSZ
5. SASYKÓW PIOTR
   KLESZCZ KRZESIMIR
7. MORAWIEC DANIEL
   WÓJCIK RAFAŁ
9. PAWŁOWSKI DARIUSZ
   MAKSELON ADAM
   MUGOWSKI ARKADIUSZ
   KULA ANETA
13.MISTA SYLWESTER
    PIEKARCZYK TOMASZ
    RYGAL MARIAN
    OSTRÓWKA ARKADIUSZ

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego