kredyty online

III Mistrzostwa Gliwic

 

niedzielę 13 XII 2015 r. w Gliwicach rozegrano III MISTRZOSTWA GLIWIC W TENISIE STOŁOWYM
organizowane przez Akademię Tenisa Stołowego.

W siedmiu kategoriach wystąpiło 134 zawodników i zawodniczek z trzech województw, tj. śląskie, dolnośląskie.
Rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie sportowym. W mistrzostwach wystąpili zawodnicy grający na co dzień w pierwszoligowych klubach, drugoligowcy, zawodnicy z niższych klas rozgrywek, oraz wiele osób zaczynających przygodę z tenisem stołowym, począwszy od dzieci przez młodzież, na osobach starszych kończąc.
Jak widać po mistrzostwach, w tenisa stołowego mogą grać wszyscy i w każdym wieku. Najmłodszy uczestnik miał lat 11, a najstarszy 70!

Zawody przebiegały w bardzo sportowej atmosferze fair play.
W tym miejscu podziękowania za pomoc w organizacji należą się Miastu Gliwice i Radzie Osiedle Łabędy, które dofinansowało imprezę oraz pomogli w organizacji, a firmy Selgros, Bacha Sport i Cornilleau za ufundowane nagrody.
Firmom: RehaMedica, Grawteam, za ufundowanie pucharów i voucher’ów.

Wszystkim którzy pomagali w organizacji JESZCZE RAZ WIELKIE- DZIĘKUJEMY !!!
Turniej pod względem sportowym, oraz z takimi nagrodami był jednym z najlepszych na Śląsku w tym roku.
Mamy nadzieję, że Mistrzostwa Gliwic na stałe wejdą w kalendarz imprez sportowych Miasta Gliwice.
Całą rywalizację sprawnie prowadzili, jako sędziowie główni: Dariusz Steuer oraz Jarosław Tomicki.
Galeria zdjęć na Facebooku

 
WYNIKI III MISTRZOSTW GLIWIC 2015

KAT.MŁODZIK

1. GWIZDOŃ OLIWER
2. PIEKARCZYK MICHAŁ
3. OSTACHOWSKI PIOTR
4. GĄSIOR NATALIA
5-6 NAMYŚLIK KAMIL
BAZIAK HUBERT
7-8 KUROWSKI JAKUB
KAPICA MARCIN
9-12 ROGOZIŃSKI SZYMON
SUCHECKI SZYMON
CIASTOŃ TOMASZ
OTTE MARCIN
13-16 BARZAK DAWID
ŻYDEK ROBERT
LUTOSTAŃSKI TOMASZ
NAWROCKI FILIP

KAT. KADET/JUNIOR

1. MASSALSKI MARCIN
2. RADZIK MIKOŁAJ
3. BRZĄKALIK RAFAŁ
4. TOMAN MICHAŁ
5-6 MURZOWSKA DAGMARA
WOLANIN PIOTR
7-8 DZIADKOWIEC JAKUB
MUGOWSKI ARKADIUSZ
9-12 RUCKI PATRYK
KOZUBEK FILIP
STEFANIAK MICHAŁ
KOZIOL JAKUB
13-16 PARTYKA KAMIL
SZYKULSKI SZYMON
BRYŚ NATALIA
OLSZOK SZYMON
17-18 STRASZAK KAMIL
SETNICKA EMILIA

KAT. SENIOR

1. SZOTEK KAROL
2. MICHALIK KAMIL
3. ELIASZ ADRIAN
4. SUCHECKI WACŁAW
5-6 GLANOWSKI JAKUB
STROF ŁUKASZ
7-8 GŁUSZEK WOJCIECH
BARON MARIUSZ
9-12 JEZIK PIOTR
KOCZYBA MARIUSZ
MAKAJEW MACIEJ
OPOZDA RAFAŁ
13-16 LUTOSTAŃSKI ADAM
PAPIS ŁUKASZ
SOWA BARTOSZ
BOROWCZAK MIROSŁAW
17-24 ZEGAR GRZEGORZ
WIŻA ROMAN
KOTOWSKA BOŻENA
CYNDERA JAKUB
BADURA JAROSŁAW
KOTOWSKI ZDZISŁAW
MAKSELON ADAM
KULA ANETA
25-28 LESISZ WALDEMAR
MIGDAŁ EUGENIUSZ
SOWA JANUSZ
WRÓBLEWSKI SZYMON

KAT. WETERAN +50

1. GLANOWSKI WALDEMAR
2. ŻAMOJDA ANDRZEJ
3. DUDEK ROBERT
4. STRZAŁKA MARIAN
5-6 PAWŁOWSKI DARIUSZ
BIADUŃ ANTONI
7-8 KLESZCZ ZDZISŁAW
GROYECKI JACEK
9-11 DOMERADZKI ZDZISŁAW
KACZMAREK RYSZARD
KRUPA GRZEGORZ

KAT. AMATOR

1. GĄSIORSKI PAWEŁ
2. KLAFCZYŃSKI ROBERT
3. KRUPA SEBASTIAN
4. BARON MARIUSZ
5-6 GWIZDOŃ ARTUR
DUDEK ROBERT
7-8 SCHANIEL KRZYSZTOF
DOMERADZKI ZDZISŁAW
9-12 NOCUŃ ZBIGNIEW
ZEGAR GRZEGORZ
KOTOWSKI ZDZISŁAW
BOROWCZAK MIROSŁAW
13-16 KOTOWSKA BOŻENA
WOŹNICZKA MARCIN
MACIERAK PIOTR
LESISZ WALDEMAR
17-24 WRÓBLEWSKI SZYMON
MALIŃSKA ALEKSANDRA
PISULA ROBERT
PASIŃSKI ADAM
GROYECKI JACEK
PIEKARCZYK TOMASZ
MIGDAŁ EUGENIUSZ
SOWA JANUSZ

KAT.KOBIET

1. CIESIELSKA AGATA
2. WYROBEK SABINA
3. OCHMAN AGNIESZKA
4. SZABAT PATRYCJA
5-6 SOŁTYSIK SYLWIA
BRYŚ NATALIA
7-8 KOPYRA BARBARA
KULA ANETA
9-12 STEUER IWONA
MURZOWSKA DAGMARA
MOJZA MONIKA
KOTOWSKA BOŻENA
13-16 MALIŃSKA ALEKSANDRA
SETNICKA EMILIA
KUCHARCZYK AGATA
KUCHARCZYK AGNIESZKA
17 SCZEDZINA JUSTYNA

KAT. OPEN

1. MICHALIK KAMIL
2. ELIASZ ADRIAN
3. GŁUSZEK WOJCIECH
4. KOCZYBA MARIUSZ
5-6 KWODAWSKI BARTOSZ
GLANOWSKI JAKUB
7-8 WIŻA ROMAN
MAKAJEW MACIEJ
9-12 STROF ŁUKASZ
CYNDERA JAKUB
MAKSELON ADAM
BADURA JAROSŁAW
13-16 SOWA BARTOSZ
KOZIOL JAKUB
KLESZCZ ZDZISŁAW
MIGDAŁ EUGENIUSZ
17-20 KULA ANETA
DZIADKOWIEC JAKUB
STEFANIAK MICHAŁ
SZYKULSKI SZYMON

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego