kredyty online

II Turniej IV GP Ziemi Gliwickiej

II TURNIEJ Z CYKLU GRAND PRIX ZIEMI GLIWICKIEJ ZA NAMI !!! 

W Niedzielę 11 października rozegraliśmy II turniej z cyklu IV Grand Prix Ziemi Gliwickiej.
W 7 kategoriach wystartowało 58 zawodników i zawodniczek z 2 województw.
Zawody przebiegały w bardzo miłej sportowej atmosferze.  Już teraz Zapraszamy na III Turniej 25 Października :)
Zdjęcia na Facebooku Akademii :)

Klasyfikacje z II Turnieju oraz Klasyfikacja Generalna poniżej.....

KLASYFIKACJE II TURNIEJU

KATEGORIA MŁODZIK - KADET

1. MUGOWSKI ARKADIUSZ
2. GAJEWSKA NATALIA
3. KOCH GRZEGORZ
4. SZYKULSKI SZYMON
5. KACZMAREK JAKUB
6. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
7. NAMYŚLIK KAMIL
8. LUTOSTAŃSKI TOMASZ

 KATEGORIA JUNIOR - SENIOR

1. ELIASZ ADRIAN
2. ZAŁUSKI JAKUB
3. GŁUSZEK WOJCIECH
4. SÓJKA STANISŁAW
5. MORAWIEC DANIEL
6. JĘDRZEJAK PATRYK
7. GŁOWACKI MARIUSZ
8. SOWA BARTOSZ
9. PARTYKA KAMIL

 KATEGORIA KOBIET

1 OCHMANN AGNIESZKA
2 SOŁTYSIK SYLWIA
3 KOPYRA BARBARA
4 TRĘTOWSKA  ANETA
5 KULA ANETA
6 GAJEWSKA NATALIA

KATEGORIA AMATOR

1. KRUPA SEBASTIAN
2. BALAWAJDER JACEK
3. WÓJCIK RAFAŁ
4. MARCINIEC GRZEGORZ
5. KUCZERA DARIUSZ
6. GĄSIORSKI PAWEŁ
7. KOTOWSKA BOŻENA
8. SKUPIŃSKI ARKADIUSZ
9 - 10 KOTOWSKI ZDZISŁAW
  NOWAK DARIUSZ

 KATEGORIA WETERAN 40-64

1. KOCZYBA MARIUSZ
2. KRUPA SEBASTIAN
3. KUCZERA DARIUSZ
4. BALAWAJDER JACEK
5. OPOZDA RAFAŁ
6. STRZAŁKA MARIAN
7. MARCINIEC GRZEGORZ
8. STEUER RUDOLF
9-12 KOTOWSKA BOŻENA
  LUTOSTAŃSKI ADAM
  SKUPIŃSKI ARKADIUSZ
  KOTOWSKI ZDZISŁAW
13-16 PANKIEWICZ JAN
  ŚWIERZEWSKI ANDRZEJ
  MAKSELON ADAM
  BARTKIEWICZ ZBIGNIEW

 KATEGORIA WETERAN 65+

1 BARTKIEWICZ  ZBIGNIEW

KATEGORIA OPEN

1. ELIASZ ADRIAN
2. SÓJKA STANISŁAW
3. KOCZYBA MARIUSZ
4. OPOZDA RAFAŁ
5. MAKSELON ADAM
6. KOTOWSKI ZDZISŁAW
7. KOTOWSKA BOŻENA
8. SZYKULSKI SZYMON

 

KLASYFIKACJA GENERALNA PO 2 TURNIEJACH

 

Miejsce KATEGORIA MŁODZIKI - KADET I Turniej II Turniej Suma
1 MUGOWSKI  ARKADIUSZ 26 30 56
2 KOCH  GRZEGORZ 28 26 54
3 KACZMAREK JAKUB 30 22 52
4 SZYKULSKI SZYMON 24 24 48
5 NAMYŚLIK  KAMIL 22 18 40
6 LUTOSTAŃSKI TOMASZ 18 16 34
7 GAJEWSKA NATALIA 0 28 28
8 GUMIŃSKI KRZYSZTOF 0 20 20
9 WIECEK  DAWID 20 0 20
10 KŁOSEK  JAKUB 16 0 16

 

Miejsce KATEGORIA JUNIOR - SENIOR I Turniej II Turniej Suma
1 ELIASZ  ADRIAN 28 30 58
2 ZAŁUSKI  JAKUB 30 28 58
3 GŁUSZEK  WOJCIECH 26 26 52
4 SÓJKA  STANISŁAW 20 24 44
5 MORAWIEC  DANIEL 16 22 38
6 JĘDRZEJAK  PATRYK 14 20 34
7 MINDA  MICHAŁ 24 0 24
8 GLANOWSKI  JAKUB 22 0 22
9 GŁOWACKI MARIUSZ 0 18 18
10 GLANOWSKI  BARTOSZ 18 0 18
11 SOWA  BARTOSZ 0 16 16
12 PARTYKA KAMIL 0 14 14
13 - 15 SOWA  JAKUB 14 0 14
  MATYŚKIEWICZ  FILIP 14 0 14
  MALIŃSKA  ALEKSANDRA 14 0 14
16 - 18 WIĘCEK  MATEUSZ 12 0 12
  JANKOWSKI  DARIUSZ 12 0 12
  DZIADKOWIEC  JAKUB 12 0 12

 

Miejsce KATEGORIA KOBIETY I Turniej II Turniej Suma
1 OCHMANN AGNIESZKA 30 30 60
2 SOŁTYSIK SYLWIA 28 28 56
3 KOPYRA BARBARA 26 26 52
4 TRĘTOWSKA  ANETA 0 24 24
5 MALIŃSKA ALEKSANDRA 24 0 24
6 KULA  ANETA 0 22 22
7 WIĘCEK GABRIELA 22 0 22
8 GAJEWSKA  NATALIA 0 20 20

 

Miejsce KATEGORIA WETERAN 40-64 I Turniej II Turniej Suma
1 KUCZERA   DARIUSZ 30 26 56
2 KRUPA  SEBASTIAN 28 28 56
3 OPOZDA  RAFAŁ 22 22 44
4 BALAWAJDER  JACEK 18 24 42
5 MARCINIEC  GRZEGORZ 16 18 34
6 KOCZYBA MARIUSZ 0 30 30
7 SOPKÓW  ZBIGNIEW 26 0 26
8-10 LUTOSTAŃSKI  ADAM 12 14 26
  KOTOWSKA  BOŻENA 12 14 26
  KOTOWSKI  ZDZISŁAW 12 14 26
11 WIŻA  ROMAN 24 0 24
12 PUDIS  CEZARY 20 0 20
13 STRZAŁKA MARIAN 0 20 20
14 STEUER RUDOLF 0 16 16
15-19 SKUPIŃSKI ARKADIUSZ 0 14 14
  KORZYŃSKI  MAREK 14 0 14
  SCHANIEL  KRZYSZTOF 14 0 14
  CZART  TOMASZ 14 0 14
  DWORSKI  DAMIAN 14 0 14
20-24 PANKIEWICZ  JAN 0 12 12
  ŚWIERZEWSKI ANDRZEJ 0 12 12
  BARTKIEWICZ  ZBIGNIEW 0 12 12
  MAKSELON ADAM 0 12 12
  KŁOSEK  JAROSŁAW 12 0 12
25-26 PASIŃSKI  ADAM 10 0 10
  SOWA JANUSZ 10 0 10

 

Miejsce KATEGORIA WETERAN 65+ I Turniej II Turniej Suma
1 BARTKIEWICZ  ZBIGNIEW 28 30 58
2 BIADUŃ ANTONI 30 0 30

 

Miejsce KAREGORIA AMATOR I Turniej II Turniej Suma
1 KRUPA  SEBASTIAN 30 30 60
2 BALAWAJDER  JACEK 24 28 52
3 KUCZERA  DARIUSZ 28 22 50
4 MARCINIEC  GRZEGORZ 22 24 46
5 WÓJCIK  RAFAŁ 14 26 40
6 KOTOWSKA  BOŻENA 12 18 30
7 JAROSZ  ADAM 26 0 26
8 KOTOWSKI  ZDZISŁAW 12 14 26
9 GĄSIORSKI PAWEŁ 0 20 20
10 JĘDRZEJAK  PATRYK 20 0 20
11 SCHANIEL  KRZYSZTOF 18 0 18
12 SKUPIŃSKI  ARKADIUSZ 0 16 16
13 GLANOWSKI  BARTOSZ 16 0 16
14 NOWAK DARIUSZ 0 14 14
15-17 CZART  TOMASZ 14 0 14
  SOWA  JANUSZ 14 0 14
  PASIŃSKI  ADAM 14 0 14
18-19 MALIŃSKA  ALEKSANDRA 12 0 12
  JANKOWSKI  DARIUSZ 12 0 12

 

Miejsce KAREGORIA OPEN I Turniej II Turniej Suma
1 SÓJKA  STANISŁAW 28 28 56
2 ELIASZ  ADRIAN 22 30 52
3 OPOZDA  RAFAŁ 14 24 38
4 DWORAKOWSKI  RAFAŁ 30 0 30
5 KOCZYBA MARIUSZ 0 26 26
6 WIŻA  ROMAN 26 0 26
7 SZYKULSKI  SZYMON 8 18 26
8 GŁUSZEK  WOJCIECH 24 0 24
9 MAKSELON ADAM 0 22 22
10 KOTOWSKI ZDZIAŁAW 0 20 20
11 PIECH  PAWEŁ 20 0 20
12 KOTOWSKA  BOŻENA 0 18 18
13 KORZYŃSKI  MAREK 18 0 18
14 SOBKÓW  ZBIGNIEW 16 0 16
15-17 MINDA  MICHAŁ 14 0 14
  TROJAK  DAWID 14 0 14
  PUDIS  CEZARY 14 0 14
18-21 GLANOWSKI  JAKUB 12 0 12
  PIECH  MATEUSZ 12 0 12
  JEŻ  ANTONI 12 0 12
  WUŁCZYŃSKA  KSENIA 12 0 12
22-29 SOWA  JAKUB 10 0 10
  SOWA  JANUSZ 10 0 10
  CZART  TOMASZ 10 0 10
  RYDZ  PAULINA 10 0 10
  MARCINIEC  GRZEGORZ 10 0 10
  BALAWAJDER  JACEK 10 0 10
  MORAWIEC  DANIEL 10 0 10
  MATYŚKIEWICZ  FILIP 10 0 10
30 BARTKIEWICZ  ZBIGNIEW 8 0 8

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego