kredyty online

I Turniej IV GP Ziemi Gliwickiej

 

I TURNIEJ Z CYKLU GRAND PRIX ZIEMI GLIWICKIEJ ZA NAMI !!! 
W Niedzielę 6 września rozpoczęliśmy cykl 4 turniejów eliminacyjnych do wyłonienia Najlepszych w IV Grand Prix Ziemi Gliwickiej.
W 7 kategoriach wystartowało 90 zawodników i zawodniczek z 4 województw!!
Bardzo miło było Nam gościć Radnego Powiatu Gliwickiego Andrzeja Frejno i Panią Dyrektor Szkoły w Poniszowicach Dorotę Styś którzy uroczyście otworzyli turniej.
Zawody przebiegały w bardzo miłej sportowej atmosferze.  Już teraz Zapraszamy na II Turniej 11Października :)
Zdjęcia na Facebooku Akademii :)

KLASYFIKACJE I TURNIEJU

KATEGORIA MŁODZIK - KADET

1 KACZMAREK JAKUB
2 KOCH  GRZEGORZ
3 MUGOWSKI  ARKADIUSZ
4 SZYKULSKI SZYMON
5 NAMYŚLIK  KAMIL
6 WIECEK  DAWID
7 LUTOSTAŃSKI TOMASZ
8 KŁOSEK  JAKUB

 KATEGORIA JUNIOR - SENIOR

1 ZAŁUSKI  JAKUB
2 ELIASZ  ADRIAN
3 GŁUSZEK  WOJCIECH
4 MINDA  MICHAŁ
5 GLANOWSKI  JAKUB
6 SÓJKA  STANISŁAW
7 GLANOWSKI  BARTOSZ
8 MORAWIEC  DANIEL
9-12 JĘDRZEJAK  PATRYK
  MALIŃSKA  ALEKSANDRA
  MATYŚKIEWICZ  FILIP
  SOWA  JAKUB
13-15 JANKOWSKI  DARIUSZ
  DZIADKOWIEC  JAKUB
  WIĘCEK  MATEUSZ

KATEGORIA KOBIET

1 OCHMANN AGNIESZKA
2 SOŁTYSIK SYLWIA
3 KOPYRA BARBARA
4 MALIŃSKA ALEKSANDRA
5 WIĘCEK GABRIELA

KATEGORIA AMATOR

1 KRUPA  SEBASTIAN
2 KUCZERA  DARIUSZ
3 JAROSZ  ADAM
4 BALAWAJDER  JACEK
5 MARCINIEC  GRZEGORZ
6 JĘDRZEJAK  PATRYK
7 SCHANIEL  KRZYSZTOF
8 GLANOWSKI  BARTOSZ
9-12 SOWA  JANUSZ
  PASIŃSKI  ADAM
  WÓJCIK  RAFAŁ
  CZART  TOMASZ
13-16 MALIŃSKA  ALEKSANDRA
  KOTOWSKI  ZDZISŁAW
  KOTOWSKA  BOŻENA
  JANKOWSKI  DARIUSZ

KATEGORIA WETERAN 40-64

1 KUCZERA   DARIUSZ
2 KRUPA  SEBASTIAN
3 SOPKÓW  ZBIGNIEW
4 WIŻA  ROMAN
5 OPOZDA  RAFAŁ
6 PUDIS  CEZARY
7 BALAWAJDER  JACEK
8 MARCINIEC  GRZEGORZ
9 KORZYŃSKI  MAREK
10 SCHANIEL  KRZYSZTOF
11 CZART  TOMASZ
12 DWORSKI  DAMIAN
13 LUTOSTAŃSKI  ADAM
14 KŁOSEK  JAROSŁAW
15 KOTOWSKA  BOŻENA
16 KOTOWSKI  ZDZISŁAW
17 PASIŃSKI  ADAM
18 SOWA JANUSZ

KATEGORIA WETERAN 65+

1 BIADUŃ ANTONI
2 BARTKIEWICZ  ZBIGNIEW

KATEGORIA OPEN

1 DWORAKOWSKI  RAFAŁ
2 SÓJKA  STANISŁAW
3 WIŻA  ROMAN
4 GŁUSZEK  WOJCIECH
5 ELIASZ  ADRIAN
6 PIECH  PAWEŁ
7 KORZYŃSKI  MAREK
8 SOBKÓW  ZBIGNIEW
9-12 MINDA  MICHAŁ
  TROJAK  DAWID
  OPOZDA  RAFAŁ
  PUDIS  CEZARY
13-16 GLANOWSKI  JAKUB
  PIECH  MATEUSZ
  JEŻ  ANTONI
  WUŁCZYŃSKA  KSENIA
17-24 SOWA  JAKUB
  SOWA  JANUSZ
  CZART  TOMASZ
  RYDZ  PAULINA
  MARCINIEC  GRZEGORZ
  BALAWAJDER  JACEK
  MORAWIEC  DANIEL
  MATYŚKIEWICZ  FILIP
25-26 SZYKULSKI  SZYMON
  BARTKIEWICZ  ZBIGNIEW

 

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego