kredyty online

II WTK Kadetów

W II Wojewódzkim Turnieju Klasyfikacyjnym (WTK) Kadetów w Łaziskach Górnych, Akademie reprezentowali Jakub Dziadkowiec,Szymon Szykulski i Marcel Marcinkowski(debiut).


W turnieju uczestniczyło 90 zawodników z całego województwa. Pośród tylu zawodników dobrze zaprezentowali się Nasi zawodnicy.
Kuba rozegrał dobre zawody i przy odrobinie szczęścia mógł zająć miejsce w pierwszej 20 turnieju, ale trochę zabrakło i ostatecznie zajął miejsce w przedziale 29-32(wygrał 5 pojedynków). Jak na debiut dobre zawody rozegrał Marcel który wygrał 2 pojedynki i walczył z czołowymi zawodnikami turnieju, miejsce w przedziale 49-62 nie oddaje woli walki, ale jak na debiut dobry występ.
Niestety w turnieju Szymon nie mógł pokazać wszystkich swoich umiejętności przez kontuzję( dopiero rano zdjęta szyna gipsowa z nogi), ale brawo za ambicję. Miejsce 65-90 nie oddaje umiejętności.
Wielkie brawa za zaangażowanie i wolę walki.
W następnym turnieju będziemy jeszcze lepsi- zapowiadają zawodnicy 
My w To wierzymy!!!!

Wtk

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego