kredyty online

O nas

Pomysł naszej Akademii rodził się z wielu lat, widząc duży potencjał na Śląsku i sporadycznie dyscypliną nie tylko dzieci i młodzieży, ale także amatorów i weteranów postanowiliśmy oficjalnie zrealizować nasz pomysł. Od 30 października 2012 roku nasza inicjatywa zastępuje jako stowarzyszenie. Głównym celem Akademii jest to, że tenisa stacjonuje wśród dzieci, młodzieży oraz osób starszych i propagujących tenisa stołowego w całym kraju. Jako jedni z organizatorami pokazy tenisa stołowego w szkołach, hipermarketach, festynach itp., Które mają na celu rozpowszechnienie i pokazanie się ze strony profesjonalnej i rozrywkowej. Chcemy pokazać ludziom, że w tenisa można grać nie tylko w zależności od wieku i płci. Popularny "Ping-pong" aby graść rozwija ciało i umysł,
Organizujemy także obozy sportowe i konsultacje, wystarczą tylko chęci i serce do gry!
ZAPRASZAMY !!!

Treningi w grupach odbywają się:

1)
Hala w Poniszowicach ul. Gliwicka 32 
- Szkoła Podstawowa Poniszowice

Poniedziałek godz.: 19.00 - 21.30 
Czwartek godz.: 18.30 - 21.00 

2) Centrum Sportowo - Kulturalne "Łabędź"
ul. Partyzantów 25 (przy ZSO nr2) Gliwice-Łabędy

Środa godz: 17.00 - 20.00
Sobota godz: 9.30 - 14.00


Zarząd Stowarzyszenia:                           

Prezes - Dariusz Steuer
Wiceprezes - Jarosław Tomicki
Sekretarz - Tomasz Piekarczyk

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego