kredyty online

III Liga Kobiet

 

 

I SERIA

 

Data

Godz.

Nr meczu

Gospodarz

Gość

Sędzia

Wynik

 
 

18.10.2017

18.00

427

UKTS Sokół II Orzesze

UKTS Sokół I Orzesze

ZIĘTARA 

 0:10

 

428

KKS Kolejarz Gliwice

RKS Cukrownik II Chybie

 KWODAWSKI

 4:6

 

429

ATS Cornilleau II Gliwice

KU AZS UŚ Katowice

 TOMICKI

 1:9

 

430

MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry

MKS Czechowice Dziedzice

 MICHALSKI J

 5:5

 

II SERIA

 

Data

Godz.

Nr meczu

Gospodarz

Gość

Sędzia

Wynik

 
 

25.10.2017

18.00

431

MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry

UKTS Sokół II Orzesze

MICHALSKI M 

 

 

432

MKS Czechowice Dziedzice

ATS Cornilleau II Gliwice

 SIKORA

 

 

433

KU AZS UŚ Katowice

KKS Kolejarz Gliwice

 LUKSA

 

 

434

RKS Cukrownik II Chybie

UKTS Sokół I Orzesze

 STANIEK

 

 

III SERIA

 

Data

Godz.

Nr meczu

Gospodarz

Gość

Sędzia

Wynik

 
 

08.11.2017

18.00

435

UKTS Sokół II Orzesze

MKS Czechowice Dziedzice

 PIĄTEK

 

 

436

KU AZS UŚ Katowice

MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry

 KAMIŃSKI

 

 

437

ATS Cornilleau II Gliwice  

RKS Cukrownik II Chybie

 TOMICKI

 

 

438

KKS Kolejarz Gliwice

UKTS Sokół I Orzesze

 KWODAWSKI

 

 

IV SERIA

 

Data

Godz.

Nr meczu

Gospodarz

Gość

Sędzia

Wynik

 
 

22.11.2017

18.00

439

KKS Kolejarz Gliwice

UKTS Sokół II Orzesze

 KWODAWSKI

 

 

440

UKTS Sokół I Orzesze

ATS Cornilleau II Gliwice

 TOMASZEWSKI

 

 

441

MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry

RKS Cukrownik II Chybie

 ROMIK E

 

 

442

MKS Czechowice Dziedzice

KU AZS UŚ Katowice

 KŁAPTOCZ

 

 

V SERIA

 

Data

Godz.

Nr meczu

Gospodarz

Gość

Sędzia

Wynik

 
 

13.12.2017

18.00

443

KU AZS UŚ Katowice

UKTS Sokół II Orzesze

 LUKSA

 

 

444

RKS Cukrownik II Chybie

MKS Czechowice Dziedzice

 STANIEK

 

 

445

UKTS Sokół I Orzesze

MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry

 LOEWE

 

 

446

ATS Cornilleau II Gliwice

KKS Kolejarz Gliwice

 RUSIN

 

 

VI SERIA

 

Data

Godz.

Nr meczu

Gospodarz

Gość

Sędzia

Wynik

 
 

10.01.2018

18.00

447

UKTS Sokół II Orzesze

ATS Cornilleau II Gliwice

 LOEWE

 

 

448

MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry

KKS Kolejarz Gliwice

 ROMIK E

 

 

449

MKS Czechowice Dziedzice

UKTS Sokół I Orzesze

 SIKORA

 

 

450

RKS Cukrownik II Chybie

KU AZS UŚ Katowice

 STANIEK

   

VII SERIA

 

Data

Godz.

Nr meczu

Gospodarz

Gość

Sędzia

Wynik

 
 

17.01.2018

18.00

451

UKTS Sokół II Orzesze

RKS Cukrownik II Chybie

 JUROWICZ

 

 

452

UKTS Sokół I Orzesze

KU AZS UŚ Katowice

 PIĄTEK

 

 

453

KKS Kolejarz Gliwice

MKS Czechowice Dziedzice

 KWODAWSKI

 

 

454

ATS Cornilleau II Gliwice

MKS SKARBEK III Tarnowskie Góry

 RUSIN

 

 

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego