kredyty online

Turnieje Ligowe

 GLIWICKA LIGA AMATORÓW I MINILIGA DLA DZIECI W TENISA STOŁOWEGO 2017/2018

Liga Amatorska XIV Turniej 30.06.2018
     
1 RUSIN KACPER
2 STEFANIAK  MICHAŁ
3 STEFANIAK  SŁAWOMIR
4 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
5 PIEKARCZYK TOMASZ
6 JAGODA  MICHAŁ
7 BRYŚ  NATALIA
8 KROCZEK MARTA
9 ŁAGOWSKI PIOTR
10 SOKOŁOWSKI OLIWIER
11 SOKOŁOWSKI OSKAR
12 MACHAŁ GRZEGORZ

 

Miniliga XIV Tuniej 30.06.2018
       
1. RUSIN KACPER  
2. SOKOŁOWSKI OLIWIER
3. SOKOŁOWSKI OSKAR
4. KROCZEK MARTA  
5. SŁAWIŃSKI MARCIN  
6. KNEVELS DANIEL  
7. NOWAKOWSKI MACIEJ

 

Liga Amatorska XIII Turniej 23.06.2018
     
1 STEFANIAK  SŁAWOMIR
2 KANIECKA DOROTA
3 STEFANIAK  MICHAŁ
4 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
5 JAGODA  MICHAŁ
6 BRYŚ  NATALIA
7 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
8 WAWRZESTA  MICHAŁ
9 SOKOŁOWSKI OLIWIER
10 KROCZEK WIKTORIA
11 SOKOŁOWSKI OSKAR
12 MACHAŁ GRZEGORZ
13 PROCHASEK JACEK
14 KROCZEK MARTA
15 GŁOWACKI SZYMON



  Miniliga XIII Tuniej 23.06.2018
   
1. SOKOŁOWSKI OLIWIER
2. KROCZEK WIKTORIA
3. SOKOŁOWSKI OSKAR
4. SŁAWIŃSKI MARCIN
5. KNEVELS DANIEL
6. WAWRZESTA MICHAŁ
7. KROCZEK MARTA

 

  Miniliga XII Tuniej 16.06.2018
   
1. RUSIN KACPER
2. KROCZEK WIKTORIA
3. SOKOŁOWSKI OLIWIER
4. SŁAWIŃSKI MARCIN
5. KROCZEK MARTA
6. JURCZAK MARTYNA
7. KAMIŃSKA NIKOLA
8. KAMIŃSKI SERGIUSZ
9. PĘTA ALICJA
10. KUCHAREK KATARZYNA
11. SMUDA KATARZYNA

 

Liga Amatorska XII Turniej 16.06.2018
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 PIEKARCZYK TOMASZ
3 KANIECKA DOROTA
4 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
5 RUSIN KACPER
6 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
7 STEFANIAK  SŁAWOMIR
8 KROCZEK WIKTORIA
9 SOKOŁOWSKI OLIWIER
10 JAGODA  MICHAŁ
11 KROCZEK MARTA
12 MACHAŁ GRZEGORZ
13 PARTYKA  KAMIL

                            

Liga Amatorska XI Turniej 9.06.2018
     
1 STEFANIAK  SŁAWOMIR
2 BRYŚ  NATALIA
3 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
4 MACHAŁ GRZEGORZ
5 STEFANIAK  MICHAŁ
6 RUSIN KACPER
7 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
8 KROCZEK MARTA
9 WAWRZESTA  MICHAŁ

 

  Miniliga XI Tuniej 9.06.2018
       
1. RUSIN KACPER  
2. WAWRZESTA MICHAŁ
3. SŁAWIŃSKI MARCIN  
4. PAPESZ MARCEL  
5. NOWAKOWSKI ŁUKASZ
6. KROCZEK MARTA  
7. NOWAKOWSKI MACIEJ

 

  Miniliga X Tuniej 02.06.2018
     
1. RUSIN KACPER
2. KROCZEK WIKTORIA
3. SOKOŁOWSKI OSKAR
4. WAWRZESTA MICHAŁ
5. SOKOŁOWSKI OLIWIER
6. KROCZEK MARTA
7. SŁAWIŃSKI MARCIN
8. NOWAKOWSKI ŁUKASZ




Liga Amatorska X Turniej 2.06.2018
     
1 PIEKARCZYK TOMASZ
2 RUSIN KACPER
3 STEFANIAK  SŁAWOMIR
4 SOKOŁOWSKI OSKAR
5 MACHAŁ GRZEGORZ
6 KROCZEK WIKTORIA
7 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
8 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
9 ŁAGOWSKI PIOTR
10 WAWRZESTA  MICHAŁ
11 KROCZEK MARTA
12 SOKOŁOWSKI OLIWIER
13 PAPESZ  MARCEL

 



  Miniliga IX Tuniej 19.05.2018
   
1. KROCZEK MARTA
2. SOKOŁOWSKI OSKAR
3. KROCZEK WIKTORIA
4. SŁAWIŃSKI MARCIN
5. RUSIN KACPER
6. KNEVELS DANIEL
7. SOKOŁOWSKI OLIWIER
8. PASIŃSKA WIKTORIA
9. KUPIDŁOWSKA KATARZYNA
10. PIWOWARSKI JAKUB
11. WAWRZESTA MICHAŁ
12. PAPESZ MARCEL
13. NOWAKOWSKI ŁUKASZ
14. PASZKA MACIEJ
15. NOWAKOWSKI MACIEJ

 

Liga Amatorska IX Turniej 19.05.2018
     
1 PIEKARCZYK TOMASZ
2 RUSIN KACPER
3 STEFANIAK  SŁAWOMIR
4 SOKOŁOWSKI OSKAR
5 MACHAŁ GRZEGORZ
6 KROCZEK WIKTORIA
7 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
8 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
9 ŁAGOWSKI PIOTR
10 WAWRZESTA  MICHAŁ
11 KROCZEK MARTA
12 SOKOŁOWSKI OLIWIER
13 PAPESZ  MARCEL

 

  Miniliga VIII Tuniej 12.05.2018
   
1. RUSIN KACPER
2. SOKOŁOWSKI OLIWIER
3. SOKOŁOWSKI OSKAR
4. SŁAWIŃSKI MARCIN
5. KNEVELS DANIEL
6. PAPESZ MARCEL
7. NOWAKOWSKI ŁUKASZ
8. NOWAKOWSKI MACIEJ
9. BAJER KRZYSZTOF


 

Liga Amatorska VIII Turniej 12.05.2018
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 RUSIN KACPER
3 STEFANIAK  SŁAWOMIR
4 PIEKARCZYK TOMASZ
5 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6 ŁAGOWSKI PIOTR
7 KANIECKA DOROTA
8 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
9 PROCHASEK JACEK
10 SOKOŁOWSKI OLIWIER
11 JAGODA  MICHAŁ
12 SOKOŁOWSKI OSKAR

 

  Miniliga VII Tuniej 05.05.2018
     
1. SOKOŁOWSKI OSKAR
2. SOKOŁOWSKI OLIWIER
3. SŁAWIŃSKI MARCIN
4. PAPESZ MARCEL
5. KNEVELS DANIEL

 

Liga Amatorska VII Turniej 05.05.2018
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
3 RADŁO SZYMON
4 RADŁO SŁAWOMIR
5 PIEKARCZYK TOMASZ
6 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
7 BRYŚ  NATALIA
8 RUSIN KACPER
9 SOKOŁOWSKI OSKAR
10 JAGODA  MICHAŁ
11 KROCZEK MARTA
12 SOKOŁOWSKI OLIWIER
13 KROCZEK WIKTORIA

 

  Miniliga VI Tuniej 28.04.2018
   
1. SOKOŁOWSKI OSKAR
2. SOKOŁOWSKI OLIWIER
3. NOWAKOWSKI ŁUKASZ
4. SŁAWIŃSKI MARCIN
5. KNEVELS DANIEL
6. NOWAKOWSKI MACIEJ
7. BAJER KRZYSZTOF

 

  Liga Amatorska
VI Turniej 
28.04.2018
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 BRYŚ  NATALIA
3 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
4 STEFANIAK  SŁAWOMIR
5 GAJEWSKI ADAM
6 SOKOŁOWSKI OSKAR
7 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
8 SOKOŁOWSKI OLIWIER
9 JAGODA  MICHAŁ
10 KROCZEK WIKTORIA
11 ŁAGOWSKI PIOTR
12 KANIECKA DOROTA
13 KROCZEK MARTA
14 SZYKULSKI SZYMON

 

  Miniliga V Tuniej 21.04.2018
   
1. RUSIN KACPER
2. SOKOŁOWSKI OSKAR
3. SOKOŁOWSKI OLIWIER
4. SŁAWIŃSKI MARCIN
5. NOWAKOWSKI ŁUKASZ
6. NOWAKOWSKI MACIEJ
7. CIEŚ PAWEŁ

 

  Liga Amatorska
IV Turniej
21.04.2018
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 BRYŚ  NATALIA
3 KANIECKA DOROTA
4 KROCZEK WIKTORIA
5 RUSIN KACPER
6 ŁAGOWSKI PIOTR
7 SOKOŁOWSKI OSKAR
8 JAGODA  MICHAŁ
9 SOKOŁOWSKI OLIWIER

 

 

  Miniliga IV Tuniej 14.04.2018
   
1. NOWAKOWSKI ŁUKASZ
2. SŁAWIŃSKI MARCIN
3. PAPESZ MARCEL
4. NOWAKOWSKI MACIEJ
5. BAJER KRZYSZTOF

   

  Liga Amatorska III Tuniej 14.04.2018
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
3 KROCZEK MARTA
4 PROCHASEK JACEK
5 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
6 SZYKULSKI SZYMON

              

  Miniliga III Tuniej 24.03.2018
   
1. PASIŃSKA WIKTORIA
2. NOWAKOWSKI ŁUKASZ
3. KUPIDŁOWSKA KATARZYNA
4. KNEVELS DANIEL
5. DEC KAMIL
6. KROPIWNICKI SZYMON
7. CYWIŃSKI MACIEJ

 

  Liga Amatorska III Turniej 24.03.2018
     
1 SZYKULSKI SZYMON
2 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
3 STEFANIAK  MICHAŁ
4 STEFANIAK  SŁAWOMIR
5 WAWRZESTA  MICHAŁ
6 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
7 PROCHASEK JACEK
8 ROZIK ANDRZEJ
9 KROCZEK WIKTORIA
10 LISZKA TOMASZ
11 KROCZEK MARTA
12 MACHAŁ GRZEGORZ
13 ŁAGOWSKI PIOTR
14 PAPESZ  MARCEL

 

  Miniliga II Tuniej 24.02.2018
     
1 PASIŃSKA WIKTORIA
2 SŁAWIŃSKI MARCIN
3 KNEVELS DANIEL
4 KUPIDŁOWSKA KATARZYNA
5 PASZKA MACIEJ
6 DEC KAMIL
7 STEFAŃSKI MACIEK

 

  Liga Amatorska
II Turniej
10.03.2018
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 PASIŃSKI ADAM
4 ZAJĄCZKOWSKI JAKUB
5 ŁAGOWSKI PIOTR
6 WAWRZESTA  MICHAŁ
7 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
8 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
9 SOKOŁOWSKI OSKAR
10 KROCZEK MARTA
11 SZYKULSKI SZYMON
12 ROZIK ANDRZEJ
13 KROCZEK WIKTORIA
14 WAWRZESTA  ROMAN
15 SOKOŁOWSKI OLIWIER
16 MACHAŁ GRZEGORZ



  Miniliga I Tuniej 03.02.2018
       
1. PASIŃSKA WIKTORIA  
2. SŁAWIŃSKI MARCIN  
3. NOWAKOWSKI ŁUKASZ
4. PAPESZ MARCEL  
5. DEC KAMIL    
6. KNEVELS DANIEL  
7. KUPIDŁOWSKA KATARZYNA
8. DEC KINGA    
9. NOWAKOWSKI MACIEJ  

  

  Liga Amatorska
I Turniej
24.02.2018
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 BRYŚ  NATALIA
4 PASIŃSKI ADAM
5 SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
6 JAGODA  MICHAŁ
7 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
8 ZAJĄCZKOWSKI JAKUB
9 PIEKARCZYK TOMASZ
10 SZYKULSKI SZYMON
11 KROCZEK MARTA
12 KANIECKA DOROTA
13 WAWRZESTA  MICHAŁ
14 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
15 SOKOŁOWSKI OSKAR
16 KROCZEK WIKTORIA



GLIWICKA LIGA TENISA STOŁOWEGO 2017/2018

  XIV Turniej 27.01.2018
     
  I LIGA
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 KANIECKA DOROTA
3 STEFANIAK  SŁAWOMIR
4 SZYKULSKI SZYMON
5 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6 KROCZEK WIKTORIA
7 JAGODA  MICHAŁ
8 KROCZEK MARTA
9 MACHAŁ  GRZEGORZ
10 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
11 SŁAWIŃSKI MARCIN
12 GIERCZAK MAGDA
     
  II LIGA
1 RUSIN KACPER
2 PROCHASEK JACEK
3 BRYŚ  NATALIA
4 ROZIK ANDRZEJ
5 ŁAGOWSKI PIOTR

 

  XIII Turniej 20.01.2018
     
  I LIGA
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 KANIECKA DOROTA
4 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
5 KROCZEK WIKTORIA
6 SOKOŁOWSKI OSKAR
7 MACHAŁ  GRZEGORZ
8 KROCZEK MARTA
9 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
10 GIERCZAK MAGDA
11 PAPESZ MARCEL
12 SZYKULSKI SZYMON
     
  II LIGA
1 PASIŃSKA WIKTORIA
2 SŁAWIŃSKI MARCIN
3 KUPIDŁOWSKA KATARZYNA
4 DEC  KAMIL
5 DEC  KINGA

 

  XII Turniej 13.01.2018
     
  I LIGA
     
1 RUSIN KACPER
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 SZYKULSKI SZYMON
4 ROZIK ANDRZEJ
5 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6 KROCZEK WIKTORIA
7 WAWRZESTA  MICHAŁ
8 ŁAGOWSKI PIOTR
9 MACHAŁ  GRZEGORZ
10 PSTRĄG MAKS
11 KROCZEK MARTA
12 PAPESZ MARCEL
     
  II LIGA
1 SŁAWIŃSKI MARCIN
2 PASIŃSKA WIKTORIA
3 KUPIDŁOWSKA KATARZYNA

 

  XI Turniej 23.12.2017
     
  I LIGA
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 RUSIN KACPER
3 STEFANIAK  SŁAWOMIR
4 PIEKARCZYK TOMASZ
5 BRYŚ  NATALIA
6 KANIECKA DOROTA
7 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
8 JAGODA  MICHAŁ
9 ROZIK ANDRZEJ
10 WAWRZESTA  MICHAŁ
11 WIŚNIEWSKA BOŻENA
12 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
     
  II LIGA
1 SZYKULSKI SZYMON
2 WAWRZESTA  ROMAN
3 ROSOŁEK TOMASZ
4 GIERCZAK MAGDA
5 SŁAWIŃSKI MARCIN
6 DEC  KAMIL
7 ROSOŁEK BARTOSZ
8 ROSOŁEK JAKUB
9 DEC  KINGA

 

  XI Turniej 12.12.2017
     
  I LIGA  
     
1 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 RUSIN KACPER
4 KANIECKA DOROTA
5 BRYŚ  NATALIA
6 KROCZEK WIKTORIA
7 JAGODA  MICHAŁ
8 STEFANIAK  MICHAŁ
9 SOKOŁOWSKI OSKAR
10 WIŚNIEWSKA BOŻENA
11 WAWRZESTA  MICHAŁ
12 SOKOŁOWSKI OLIWER
     
  II LIGA  
1 KROCZEK MARTA
2 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
3 PASIŃSKA WIKTORIA
4 MRUK MATEUSZ
5 PIWOWARSKI  JAKUB
6 DEC  KAMIL
7 SŁAWIŃSKI MARCIN
8 GIERCZAK MAGDA
9 KUPIDŁOWSKA KATARZYNA

 

  XI Turniej 25.11.2017
     
  I LIGA  
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 RUSIN KACPER
4 JAGODA  MICHAŁ
5 KANIECKA DOROTA
6 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
7 BRYŚ  NATALIA
8 SOKOŁOWSKI OLIWER
9 SOKOŁOWSKI OSKAR
10 WAWRZESTA  MICHAŁ
11 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
12 WIŚNIEWSKA BOŻENA
     
  II LIGA  
1 KROCZEK WIKTORIA
2 ROZIK ADAM
3 PIWOWARSKI  JAKUB
4 KROCZEK MARTA
5 SŁAWIŃSKI MARCIN
6 DROBNIAK EMIL
7 GIERCZAK MAGDA
8 KUPIDŁOWSKA KATARZYNA

 

  VIII Turniej 18.11.2017
     
  I LIGA  
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 BRYŚ  NATALIA
4 KANIECKA DOROTA
5 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6 JAGODA  MICHAŁ
7 PROCHASEK JACEK
8 WAWRZESTA  MICHAŁ
9 SOKOŁOWSKI OSKAR
10 SOKOŁOWSKI OLIWER
11 WIŚNIEWSKA BOŻENA
12 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
     
  II LIGA  
     
1 ROZIK ADAM
2 SZYKULSKI SZYMON
3 PAPESZ MARCEL
4 SŁAWIŃSKI MARCIN
5 DROBNIAK EMIL
6 DEC  KAMIL
7 DEC  KINGA

 

  VII Turniej 4.11.2017
     
  I LIGA  
     
1 RUSIN  KACPER
2 STEFANIAK  MICHAŁ
3 STEFANIAK  SŁAWOMIR
4 KANIECKA DOROTA
5 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6 JAGODA  MICHAŁ
7 SOKOŁOWSKI OSKAR
8 WAWRZESTA  RZYMSKI
9 PROCHASEK JACEK
10 SOKOŁOWSKI OLIWER
11 WIŚNIEWSKA BOŻENA
12 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
     
  II LIGA  
     
1 BRYŚ  NATALIA
2 KROCZEK WIKTORIA
3 WAWRZESTA  MICHAŁ
4 PAPESZ MARCEL
5 SŁAWIŃSKI MARCIN
6 JAWORSKI TOMASZ
7 DROBNIAK EMIL

 

  VI Turniej 28.10.2017
     
  I LIGA  
     
1 STRZAŁKA  MARIAN
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 KANIECKA DOROTA
4 PIEKARCZYK TOMASZ
5 SOKOŁOWSKI OSKAR
6 WIŚNIEWSKA BOŻENA
7 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
     
     
  II LIGA  
     
1 WAWRZESTA  RZYMSKI
2 SOKOŁOWSKI OLIWER
3 WAWRZESTA  MICHAŁ
4 PAPESZ MARCEL
5 SŁAWIŃSKI MARCIN
6 DROBNIAK EMIL
7 KROCZEK MARTA
8 DEC KAMIL

 

  V Turniej 21.10.2017
     
  I LIGA  
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 PIEKARCZYK TOMASZ
4 RUSIN  KACPER
5 JAGODA  MICHAŁ
6 PROCHASEK JACEK
7 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
8 KANIECKA DOROTA
9 BRYŚ  NATALIA
     
     
  II LIGA  
     
1 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
2 WAWRZESTA  MICHAŁ
3 ROZIK ADAM
4 KROCZEK MARTA
5 WIŚNIEWSKA BOŻENA
6 PAPESZ MARCEL

 

  IV Turniej 14.10.2017
     
  I LIGA  
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 WOŹNICZKA MARCIN
4 PIEKARCZYK TOMASZ
5 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6 KANIECKA DOROTA
7 SOKOŁOWSKI OSKAR
8 PROCHASEK JACEK
9 JAGODA  MICHAŁ
10 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
11 SOKOŁOWSKI OLIWER
12 WIŚNIEWSKA BOŻENA
     
  II LIGA  
     
1 BRYŚ  NATALIA
2 RUSIN  KACPER
3 KROCZEK MARTA
4 WIECZOREK PRZEMYSŁAW
5 GAJDA MARCIN
6 PAPESZ MARCEL
7 SŁAWIŃSKI MARCIN
8 DEC KAMIL

 

  III Turniej 7.10.2017
     
  I LIGA  
     
1 STEFANIAK  SŁAWOMIR
2 WOŹNICZKA MARCIN
3 KANIECKA DOROTA
4 JAGODA  MICHAŁ
5 PROCHASEK JACEK
6 WIŚNIEWSKA BOŻENA
7    
8    
9    
10    
11    
12    
     
  II LIGA  
     
1 PIEKARCZYK TOMASZ
2 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
3 SOKOŁOWSKI OLIWER
4 SOKOŁOWSKI OSKAR
5 CZECH MARCIN
6 WAWRZESTA  MICHAŁ
7 WIECZOREK PRZEMYSŁAW
8 WESOŁY JAKUB
9 PASZKA  MACIEJ
10    
11    
12    

 

   II Turniej 30.09.2017
     
  I LIGA  
     
1 STEFANÓW PAWEŁ
2 STEFANIAK  MICHAŁ
3 STEFANIAK  SŁAWOMIR
4 RUSIN  KACPER
5 KANIECKA DOROTA
6 WOŹNICZKA MARCIN
7 JAGODA  MICHAŁ
8 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
9 KROCZEK WIKTORIA
10 BRYŚ  NATALIA
11 PASIŃSKI ADAM
12 JAWORSKI TOMASZ
     
  II LIGA  
     
1 KRUPA GRZEGORZ
2 SZYMURA WIKTORIA
3 PROCHASEK JACEK
4 KROCZEK MARTA
5 SOKOŁOWSKI OSKAR
6 WIŚNIEWSKA BOŻENA
7 WAWRZESTA  MICHAŁ
8 SOKOŁOWSKI OLIWER
9 PASZKA  MACIEJ
10 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
11 WESOŁY JAKUB



GLIWICKA LIGA TENISA STOŁOWEGO
    I Turniej 23.09.2017  
         
    I LIGA    
         
  1 STEFANÓW PAWEŁ  
  2 STEFANIAK  SŁAWOMIR  
  3 STEFANIAK  MICHAŁ  
  4 WOŹNICZKA MARCIN  
  5 PASIŃSKI ADAM  
  6 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF  
  7 BRYŚ  NATALIA  
  8 JAGODA  MICHAŁ  
  9 KROCZEK WIKTORIA  
  10 JAWORSKI TOMASZ  
  11 SOWA JANUSZ  
  12 MACHAŁ  GRZEGORZ  
         
    II LIGA    
         
  1 KANIECKA DOROTA  
  2 RUSIN  KACPER  
  3 PIWOWSKI KRZYSZTOF  
  4 WIŚNIEWSKA BOŻENA  
  5 PAPESZ TOMASZ  
  6 SŁAWIŃSKI MARCIN  
  7 PIWOWSKI JAKUB  
  8 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW  
  9 KROCZEK MARTA  
  10 PAPESZ MARCEL  
  11 WAWRZESTA  MICHAŁ  
  12 DEC KAMIL  
         
    III LIGA    
         
  1 PIEKARCZYK TOMASZ  
  2 SOKOŁOWSKI OLIWER  
  3 PROCHASEK JACEK  
  4 GAJDA MARCIN  
  5 SOKOŁOWSKI OSKAR  
  6 WIECZOREK PRZEMYSŁAW

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego