kredyty online

Turnieje Ligowe

 GLIWICKA LIGA AMATORÓW I MINILIGA DLA DZIECI W TENISA STOŁOWEGO 2017/2018
                            
                          

  Miniliga
II Turniej
03.02.2018
     
1. PASIŃSKA WIKTORIA
2. SŁAWIŃSKI MARCIN
3. NOWAKOWSKI ŁUKASZ
4. PAPESZ MARCEL
5. DEC KAMIL
6. KNEVELS DANIEL
7. KUPIDŁOWSKA KATARZYNA
8. DEC KINGA
9. NOWAKOWSKI MACIEJ

 

  Amatorzy
I Turniej
24.02.2018
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 BRYŚ  NATALIA
4 PASIŃSKI ADAM
5 SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
6 JAGODA  MICHAŁ
7 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
8 ZAJĄCZKOWSKI JAKUB
9 PIEKARCZYK TOMASZ
10 SZYKULSKI SZYMON
11 KROCZEK MARTA
12 KANIECKA DOROTA
13 WAWRZESTA  MICHAŁ
14 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
15 SOKOŁOWSKI OSKAR
16 KROCZEK WIKTORIA

 

  Miniliga
ITurniej
24.02.2018
     
1 PASIŃSKA WIKTORIA
2 SŁAWIŃSKI MARCIN
3 KNEVELS DANIEL
4 KUPIDŁOWSKA KATARZYNA
5 PASZKA MACIEJ
6 DEC KAMIL
7 STEFAŃSKI MACIEK

  



GLIWICKA LIGA TENISA STOŁOWEGO 2017/2018

  XIV Turniej 27.01.2018
     
  I LIGA
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 KANIECKA DOROTA
3 STEFANIAK  SŁAWOMIR
4 SZYKULSKI SZYMON
5 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6 KROCZEK WIKTORIA
7 JAGODA  MICHAŁ
8 KROCZEK MARTA
9 MACHAŁ  GRZEGORZ
10 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
11 SŁAWIŃSKI MARCIN
12 GIERCZAK MAGDA
     
  II LIGA
1 RUSIN KACPER
2 PROCHASEK JACEK
3 BRYŚ  NATALIA
4 ROZIK ANDRZEJ
5 ŁAGOWSKI PIOTR

 

  XIII Turniej 20.01.2018
     
  I LIGA
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 KANIECKA DOROTA
4 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
5 KROCZEK WIKTORIA
6 SOKOŁOWSKI OSKAR
7 MACHAŁ  GRZEGORZ
8 KROCZEK MARTA
9 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
10 GIERCZAK MAGDA
11 PAPESZ MARCEL
12 SZYKULSKI SZYMON
     
  II LIGA
1 PASIŃSKA WIKTORIA
2 SŁAWIŃSKI MARCIN
3 KUPIDŁOWSKA KATARZYNA
4 DEC  KAMIL
5 DEC  KINGA

 

  XII Turniej 13.01.2018
     
  I LIGA
     
1 RUSIN KACPER
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 SZYKULSKI SZYMON
4 ROZIK ANDRZEJ
5 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6 KROCZEK WIKTORIA
7 WAWRZESTA  MICHAŁ
8 ŁAGOWSKI PIOTR
9 MACHAŁ  GRZEGORZ
10 PSTRĄG MAKS
11 KROCZEK MARTA
12 PAPESZ MARCEL
     
  II LIGA
1 SŁAWIŃSKI MARCIN
2 PASIŃSKA WIKTORIA
3 KUPIDŁOWSKA KATARZYNA

 

  XI Turniej 23.12.2017
     
  I LIGA
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 RUSIN KACPER
3 STEFANIAK  SŁAWOMIR
4 PIEKARCZYK TOMASZ
5 BRYŚ  NATALIA
6 KANIECKA DOROTA
7 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
8 JAGODA  MICHAŁ
9 ROZIK ANDRZEJ
10 WAWRZESTA  MICHAŁ
11 WIŚNIEWSKA BOŻENA
12 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
     
  II LIGA
1 SZYKULSKI SZYMON
2 WAWRZESTA  ROMAN
3 ROSOŁEK TOMASZ
4 GIERCZAK MAGDA
5 SŁAWIŃSKI MARCIN
6 DEC  KAMIL
7 ROSOŁEK BARTOSZ
8 ROSOŁEK JAKUB
9 DEC  KINGA

 

  XI Turniej 12.12.2017
     
  I LIGA  
     
1 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 RUSIN KACPER
4 KANIECKA DOROTA
5 BRYŚ  NATALIA
6 KROCZEK WIKTORIA
7 JAGODA  MICHAŁ
8 STEFANIAK  MICHAŁ
9 SOKOŁOWSKI OSKAR
10 WIŚNIEWSKA BOŻENA
11 WAWRZESTA  MICHAŁ
12 SOKOŁOWSKI OLIWER
     
  II LIGA  
1 KROCZEK MARTA
2 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
3 PASIŃSKA WIKTORIA
4 MRUK MATEUSZ
5 PIWOWARSKI  JAKUB
6 DEC  KAMIL
7 SŁAWIŃSKI MARCIN
8 GIERCZAK MAGDA
9 KUPIDŁOWSKA KATARZYNA

 

  XI Turniej 25.11.2017
     
  I LIGA  
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 RUSIN KACPER
4 JAGODA  MICHAŁ
5 KANIECKA DOROTA
6 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
7 BRYŚ  NATALIA
8 SOKOŁOWSKI OLIWER
9 SOKOŁOWSKI OSKAR
10 WAWRZESTA  MICHAŁ
11 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
12 WIŚNIEWSKA BOŻENA
     
  II LIGA  
1 KROCZEK WIKTORIA
2 ROZIK ADAM
3 PIWOWARSKI  JAKUB
4 KROCZEK MARTA
5 SŁAWIŃSKI MARCIN
6 DROBNIAK EMIL
7 GIERCZAK MAGDA
8 KUPIDŁOWSKA KATARZYNA

 

  VIII Turniej 18.11.2017
     
  I LIGA  
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 BRYŚ  NATALIA
4 KANIECKA DOROTA
5 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6 JAGODA  MICHAŁ
7 PROCHASEK JACEK
8 WAWRZESTA  MICHAŁ
9 SOKOŁOWSKI OSKAR
10 SOKOŁOWSKI OLIWER
11 WIŚNIEWSKA BOŻENA
12 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
     
  II LIGA  
     
1 ROZIK ADAM
2 SZYKULSKI SZYMON
3 PAPESZ MARCEL
4 SŁAWIŃSKI MARCIN
5 DROBNIAK EMIL
6 DEC  KAMIL
7 DEC  KINGA

 

  VII Turniej 4.11.2017
     
  I LIGA  
     
1 RUSIN  KACPER
2 STEFANIAK  MICHAŁ
3 STEFANIAK  SŁAWOMIR
4 KANIECKA DOROTA
5 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6 JAGODA  MICHAŁ
7 SOKOŁOWSKI OSKAR
8 WAWRZESTA  RZYMSKI
9 PROCHASEK JACEK
10 SOKOŁOWSKI OLIWER
11 WIŚNIEWSKA BOŻENA
12 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
     
  II LIGA  
     
1 BRYŚ  NATALIA
2 KROCZEK WIKTORIA
3 WAWRZESTA  MICHAŁ
4 PAPESZ MARCEL
5 SŁAWIŃSKI MARCIN
6 JAWORSKI TOMASZ
7 DROBNIAK EMIL

 

  VI Turniej 28.10.2017
     
  I LIGA  
     
1 STRZAŁKA  MARIAN
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 KANIECKA DOROTA
4 PIEKARCZYK TOMASZ
5 SOKOŁOWSKI OSKAR
6 WIŚNIEWSKA BOŻENA
7 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
     
     
  II LIGA  
     
1 WAWRZESTA  RZYMSKI
2 SOKOŁOWSKI OLIWER
3 WAWRZESTA  MICHAŁ
4 PAPESZ MARCEL
5 SŁAWIŃSKI MARCIN
6 DROBNIAK EMIL
7 KROCZEK MARTA
8 DEC KAMIL

 

  V Turniej 21.10.2017
     
  I LIGA  
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 PIEKARCZYK TOMASZ
4 RUSIN  KACPER
5 JAGODA  MICHAŁ
6 PROCHASEK JACEK
7 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
8 KANIECKA DOROTA
9 BRYŚ  NATALIA
     
     
  II LIGA  
     
1 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
2 WAWRZESTA  MICHAŁ
3 ROZIK ADAM
4 KROCZEK MARTA
5 WIŚNIEWSKA BOŻENA
6 PAPESZ MARCEL

 

  IV Turniej 14.10.2017
     
  I LIGA  
     
1 STEFANIAK  MICHAŁ
2 STEFANIAK  SŁAWOMIR
3 WOŹNICZKA MARCIN
4 PIEKARCZYK TOMASZ
5 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6 KANIECKA DOROTA
7 SOKOŁOWSKI OSKAR
8 PROCHASEK JACEK
9 JAGODA  MICHAŁ
10 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
11 SOKOŁOWSKI OLIWER
12 WIŚNIEWSKA BOŻENA
     
  II LIGA  
     
1 BRYŚ  NATALIA
2 RUSIN  KACPER
3 KROCZEK MARTA
4 WIECZOREK PRZEMYSŁAW
5 GAJDA MARCIN
6 PAPESZ MARCEL
7 SŁAWIŃSKI MARCIN
8 DEC KAMIL

 

  III Turniej 7.10.2017
     
  I LIGA  
     
1 STEFANIAK  SŁAWOMIR
2 WOŹNICZKA MARCIN
3 KANIECKA DOROTA
4 JAGODA  MICHAŁ
5 PROCHASEK JACEK
6 WIŚNIEWSKA BOŻENA
7    
8    
9    
10    
11    
12    
     
  II LIGA  
     
1 PIEKARCZYK TOMASZ
2 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
3 SOKOŁOWSKI OLIWER
4 SOKOŁOWSKI OSKAR
5 CZECH MARCIN
6 WAWRZESTA  MICHAŁ
7 WIECZOREK PRZEMYSŁAW
8 WESOŁY JAKUB
9 PASZKA  MACIEJ
10    
11    
12    

 

   II Turniej 30.09.2017
     
  I LIGA  
     
1 STEFANÓW PAWEŁ
2 STEFANIAK  MICHAŁ
3 STEFANIAK  SŁAWOMIR
4 RUSIN  KACPER
5 KANIECKA DOROTA
6 WOŹNICZKA MARCIN
7 JAGODA  MICHAŁ
8 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
9 KROCZEK WIKTORIA
10 BRYŚ  NATALIA
11 PASIŃSKI ADAM
12 JAWORSKI TOMASZ
     
  II LIGA  
     
1 KRUPA GRZEGORZ
2 SZYMURA WIKTORIA
3 PROCHASEK JACEK
4 KROCZEK MARTA
5 SOKOŁOWSKI OSKAR
6 WIŚNIEWSKA BOŻENA
7 WAWRZESTA  MICHAŁ
8 SOKOŁOWSKI OLIWER
9 PASZKA  MACIEJ
10 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW
11 WESOŁY JAKUB



GLIWICKA LIGA TENISA STOŁOWEGO
    I Turniej 23.09.2017  
         
    I LIGA    
         
  1 STEFANÓW PAWEŁ  
  2 STEFANIAK  SŁAWOMIR  
  3 STEFANIAK  MICHAŁ  
  4 WOŹNICZKA MARCIN  
  5 PASIŃSKI ADAM  
  6 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF  
  7 BRYŚ  NATALIA  
  8 JAGODA  MICHAŁ  
  9 KROCZEK WIKTORIA  
  10 JAWORSKI TOMASZ  
  11 SOWA JANUSZ  
  12 MACHAŁ  GRZEGORZ  
         
    II LIGA    
         
  1 KANIECKA DOROTA  
  2 RUSIN  KACPER  
  3 PIWOWSKI KRZYSZTOF  
  4 WIŚNIEWSKA BOŻENA  
  5 PAPESZ TOMASZ  
  6 SŁAWIŃSKI MARCIN  
  7 PIWOWSKI JAKUB  
  8 FILIPOWICZ WŁADYSŁAW  
  9 KROCZEK MARTA  
  10 PAPESZ MARCEL  
  11 WAWRZESTA  MICHAŁ  
  12 DEC KAMIL  
         
    III LIGA    
         
  1 PIEKARCZYK TOMASZ  
  2 SOKOŁOWSKI OLIWER  
  3 PROCHASEK JACEK  
  4 GAJDA MARCIN  
  5 SOKOŁOWSKI OSKAR  
  6 WIECZOREK PRZEMYSŁAW

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego