kredyty online

III WTK Kadetów i Juniorów

Weekendowe zmagania Naszych adeptów.

W sobotę odbył się III WTK Kadetów, gdzie Akademie reprezentowała 3 zawodników Jakub Dziadkowiec,Szymon Szykulski i Marcel Marcinkowski. Pośród 94 zawodników z całego Śląska Jakub zajął 33-48, Marcel 49-64 a Szymon 65-94.
W niedzielę odbył się III WTK Juniorów i Juniorek i na te zawody wybraliśmy się w składzie Joanna Kandziora, Jakub Dziadkowiec, Szymon Szykulski i Mateusz Więcek. W debiucie Asia miała dwie trudne przeciwniczki i ostatecznie zajęła miejsce 49-54. Kuba odniósł jedno zwycięstwo i zakończył zawody w przedziale 65-96, Szymon i Mateusz po zaciętych pojedynkach musieli uznać wyższość przeciwników i ostatecznie zajęli miejsca 97-102.Krótka refleksja- w dalszym ciągu zawodnicy nie pokazują na zawodach tego co prezentują na treningach. Musimy jeszcze trochę poczekać, aż zawodnicy nabiorą doświadczenia i trema nie będzie, aż tak przeszkadzać podczas zawodów. W kolejnych zawodach na pewno będzie lepiej...zapowiadają zawodnicy.

III WTKIII WTKIII WTK

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego