kredyty online

II Turniej GP Gliwic 2019

 

W sobotę 27 kwietnia odbył się drugi z trzech turniejów z cyklu V Grand Prix Gliwic organizowane przez Klub Tenisa Stołowego Gliwice oraz Miasto Gliwice. W 6 kategoriach wystartowało, 98 uczestników z całego śląska i nie tylko. 
Najlepsi w poszczególnych kategoriach to Rusin Kacper, Zemła Piotr  i Woźniczka Marcin.
Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i w zasadach fair play. 

Już teraz zapraszamy 25 maja 2019r. na finałowy turniej.

Wyniki drugiego turnieju.

  Młodzież  
1 Rusin Kacper 
2 Wojtaszczyk Wojciech
3 Biały Marcin
4 Mirek Mikołaj
5 Sokołowski Oliwier
6 Sokołowski Oskar
7 Soliło Dominik
8 Kaczmarczyk  Julia
9-11 Buła Maksymilian
  Nosiadek Jakub
  Toborek Maria
     
  Dzieci  
1 Rusin Kacper
2 Wojtaszczyk Wojciech
3 Toborek Maria
4 Soliło Dominik
5 Sokołowski Oliwier
6 Nosiadek Jakub
7 Sokołowski Oskar
8 Kaczmarczyk  Julia
9-12 Nawara  Wiktoria
  Wilk Monika
  Golda  Marcin
  Buła Maksymilian
     
  Weteran  
1 Zemła Piotr
2 Nocuń Zbigniew
3 Lebek Marian
4 Dziewoński Marian
5 Staniczek Adam
6 Dorosławski Dariusz
7 Mirek Piotr
8 Piekarczyk Tomasz
9-12 Wolny  Marek
  Lamer Maciej
  Jaworski Tomasz
  Domeradzki Zdzisław
13 Sokołowski Mirosław
     
     
  Senior  
1 Woźniczka Marcin
2 Rusin Kacper
3 Górska Aleksandra
4 Puklicki Kacper
5 Ruszkiewicz Adam
6 Kanecka Dorota
7 Rygol Marcin
8 Bittman Piotr
9-10 Zgodziński Tomasz
  Machał Grzegorz
     
  Amator  
1 Woźniczka Marcin
2 Krupa Sebastian
3 Nocuń Zbigniew
4 Staniczek Adam
5 Ruszkiewicz Adam
6 Pacia Bartosz
7 Lamer Maciej
8 Feliks Franciszek
9-12 Lamer  
  Dziewoński Marian
  Puklicki Kacper
  Dorosławski Dariusz
13-16 Piekarczyk Tomasz
  Jaworski Tomasz
  Rygol Marcin
  Domeradzki Zdzisław
17-24 Nowak  Daniel
  Zgodziński Tomasz
  Sokołowski Mirosław
  Mirek Mikołaj
  Machał Grzegorz
  Bittman Piotr
  MIrek Piotr
     
  Open  
1 Woźniczka Marcin
2 Stefaniak Michał
3 Misiak Mateusz
4 Rusin Kacper
5 Lebek Marian
6 Kula Aneta
7 Feliks Franciszek
8 Lamer  Maciej
9-12 Staniczek Adam
  Wojtaszczyk Wojciech
  Górska Aleksandra
  Mugowski Arkadiusz
13-16 Bittman Piotr
  Dorosławski Dariusz
  Sokołowski Mirosław
  Machał Grzegorz
17-24 Jaworski Tomasz
  Sokołowski Oliwier
  Rygol Marcin
  Kroczek Marta
  Kaczmarczyk Julia
  Kamiecka Dorota
  Piekarczyk Tomasz
  Nawara Wiktoria
25-28 Sokołowski Oskar
  Biały Marcin
  Puklicki Kacper
  Kęska Przemysław

KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX GLIWIC

 

  MŁODZIEŻ I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 RUSIN KACPER 30 30   60
2 WOJTASZCZYK WOJCIECH 28 28   56
3 BIAŁY MARCIN 24 26   50
4 SOLIŁO DOMINIK 22 20   42
5 KACZMARCZYK JULIA 21 19   40
6 TOBOREK MARIA 18 18   36
7 TOMASZEWSKI KAMIL 26 0   26
8 MIREK MIKOŁAJ 0 24   24
9 SOKOŁOWSKI OLIWIER 0 22   22
10 SOKOŁOWSKI OSKAR 0 21   21
11 CIOSMAK MACIEJ 20 0   20
12 KOŻUSZEK PIOTR 19 0   19
13-17 GÓRSKA ALICJA 18 0   18
  CESARZ FRANCISZEK 18 0   18
  NOWARA WIKTORIA 18 0   18
  BUŁA MAKSYMILIAN 0 18   18
  NOSIADEK JAKUB 0 18   18
           
  DZIECI I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 RUSIN KACPER 30 30   60
2 WOJTASZCZYK WOJCIECH 28 28   56
3 SOKOŁOWSKI OLIWIER 26 22   48
4 TOBOREK MARIA 20 26   46
5 NOSIADEK JAKUB 24 21   45
  SOLIŁO DOMINIK 21 24   45
7 SOKOŁOWSKI OSKAR 18 20   38
8 KACZMARCZYK JULIA 18 19   37
9 NOWARA WIKTORIA 16 18   34
10 TOMASZEWSKI KACPER 22 0   22
11 DURDA MICHAŁ 19 0   19
12-15 WILK MONIKA 0 18   18
  BUŁA MAKSYMILIAN 0 18   18
  SZYMIK JAKUB 18 0   18
  CIOSMAK MACIEJ 18 0   18
16-18 PIWOWARSKI JAKUB 16 0   16
  SŁAWIŃSKI MARCIN 16 0   16
  CESARZ FRANISZEK 16 0   16
19-20 KNEVELS DANIEL 14 0   14
  KOPCZYŃSKA EMILIA 14 0   14
           
  WETERANI I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 ZEMŁA PIOTR 30 30   60
2 DZIEWOŃSKI MARIAN 24 24   48
3 STANICZEK ADAM 18 22   40
4 DOMERADZKI ZDZISŁAW 20 18   38
5 SOKOŁOWSKI MIROSŁAW 21 16   37
6 LAMER MACIEJ 18 18   36
7 WNĘK ANDRZEJ 28 0   28
  NOCUŃ ZBIGNIEW 0 28   28
9 ADAMUS MARIUSZ 26 0   26
  LEBEK MARIAN 0 26   26
11 WARZECHA MIROSŁAW 22 0   22
12 DOROSŁAWSKI DARIUSZ 0 21   21
13 MIREK PIOTR 0 20   20
14-15 PIEKARCZYK TOMASZ 0 19   19
  ZEGAR GRZEGORZ 19 0   19
16-19 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 18 0   18
  MAKSELON ADAM 18 0   18
  WOLNY MAREK 0 18   18
  JAWORSKI TOMASZ 0 18   18
20-21 CIOSMAK TOMASZ 16 0   16
  SKWARA KRZYSZTOF 16 0   16
           
  SENIOR I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 WOŹNICZKA MARCIN 26 30   56
2 RUSIN KACPER 22 28   50
3 GÓRSKA ALEKSANDRA 24 26   50
4 RUSZKIEWICZ ADAM 18 22   40
5 KANIECKA DOROTA 19 21   40
6 RYGOL MARCIN 18 20   38
7 BITTMAN PIOTR 18 19   37
8 MACHAŁ GRZEGORZ 18 18   36
9 ZGODZIŃSKI TOMASZ 16 18   34
10 MISIAK MATEUSZ 30 0   30
11 GŁUSZEK WOJCIECH 28 0   28
12 PUKLICKI KACPER 0 24   24
13 SAWICKI DARIUSZ 21 0   21
14 STEFANIAK MICHAŁ 20 0   20
15 BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ 16 0   16
           
           
  AMATOR I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 KRUPA SEBASTIAN 30 28   58
2 WOŹNICZKA MARCIN 24 30   54
3 STANICZEK ADAM 18 24   42
4 RUSZKIEWICZ ADAM 16 22   38
5 DZIEWOŃSKI MARIAN 18 18   36
6 LAMER MACIEJ 14 20   34
7 PIEKARCZYK TOMASZ 18 16   34
8 DOMERADZKI ZDZISŁAW 16 16   32
9 SOKOŁOWSKI MIROSŁAW 16 14   30
10 WNĘK ANDRZEJ 28 0   28
11 RYGOL MARCIN 12 16   28
12 JAWORSKI TOMASZ 12 16   28
13 MACHAŁ GRZEGORZ 14 14   28
14 NOCUŃ ZBIGNIEW 0 26   26
  ZEGAR GRZEGORZ 26 0   26
16 BITTAMN PIOTR 12 14   26
  ZGODZIŃSKI TOMASZ 12 14   26
18 WÓJCIK RAFAŁ 22 0   22
19 PACIA BARTOSZ 0 21   21
  MAKSELON ADAM 21 0   21
21 WARZECHA MIROSŁAW 20 0   20
22 FELIKS FRANCISZEK 0 19   19
  ADAMUS MARIUSZ 19 0   19
24 PUKLICKI KACPER 0 18   18
  DOROSŁAWSKI DARIUSZ 0 18   18
  SKWARA KRZYSZTOF 18 0   18
27 SAWICKI DARIUSZ 16 0   16
28 MIREK MIKOŁAJ 0 14   14
  MIREK PIOTR 0 14   14
  NOWAK DANIEL 0 14   14
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 14 0   14
  SOKOŁOWSKI OSKAR 14 0   14
  BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ 14 0   14
  KOŻUSZEK PIOTR 14 0   14
  SOKOŁOWSKI OLIWIER 14 0   14
  PIWOWARSKI JAKUB 14 0   14
37 CIOSMAK TOMASZ 12 0   12
           
  OPEN I Turniej II Turniej III Turniej Suma
1 Misiak Mateusz 30 26   56
2 Stefaniak Michał 26 28   54
3 Mugowski Arkadiusz 22 18   40
4 Staniczek Adam 20 18   38
5 Lamer Maciej 19 19   38
6 Górska Aleksandra 18 18   36
7 Kaniecka Dorota 18 14   32
  Piekarczyk Tomasz 18 14   32
  Wojtaszczyk Wojciech 14 18   32
10 Woźniczka Marcin 0 30   30
11 Sokołowski Oskar 18 12   30
  Sokołowski Mirosław 14 16   30
  Rygol Marcin 16 14   30
  Sokołowski Oliwier 16 14   30
15 Głuszek Wojciech 28 0   28
16 Machał Grzegorz 12 16   28
17 Bittman Piotr 12 16   28
18 Kaczmarczyk Julia 14 14   28
19 Jaworski Tomasz 12 14   26
  Nawara Wiktoria 12 14   26
  Biały Miarcin 14 12   26
22 Wnęk Andrzej 24 0   24
  Rusin Kacper 0 24   24
24 Lebek Marian 0 22   22
25 Kula Aneta 0 21   21
  Szabat Patrycja 21 0   21
27 Feliks Franciszek 0 20   20
28 Dorosławski Dariusz 0 16   16
  Toborek Maria 16 0   16
  Łagowski Piotr 16 0   16
31 Kroczek Marta 0 14   14
  Soliło Dominik 14 0   14
  Tomaszewski Kamil 14 0   14
  Ciosmak Tomasz 14 0   14
  Tomaszewski Kacper 14 0   14
36 Puklicki Kacper 0 12   12
  Kęska Przemysław 0 12   12
  Knevels Daniel 12 0   12
  Ciosmak Maciej 12 0   12
  Górska Alicja 12 0   12
  Zgodziński Tomasz 12 0   12
42 Błachuciński Michał 10 0   10
  Cesarz Franciszek 10 0   10
  Durda Michał 10 0   10

 

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego