kredyty online

VI Mistrzostwa Gliwic 2018r.- Wyniki

W sobotę 22 grudnia 2018r. odbyły się VI Mistrzostwa Gliwic w tenisie stołowym w Centrum Sportowo-Kulturalnym "Łabędź". 

W siedmiu kategoriach wystąpiło 116 zawodników i zawodniczek.
Rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie sportowym. W mistrzostwach wystąpili zawodnicy grający na co dzień w pierwszoligowych i drugoligowych klubach, zawodnicy z niższych klas rozgrywek, oraz wiele osób zaczynających przygodę z tenisem stołowym, począwszy od dzieci przez młodzież i osoby starsze.

Zawody przebiegały w sportowej atmosferze fair play.
W tym miejscu podziękowania za pomoc w organizacji należą się Miastu Gliwice i Radzie Osiedle Łabędy, które dofinansowało imprezę oraz pomogli w organizacji. 
Firmom BACHA SPORT i CORNILLEAU za pomoc w zorganizowaniu nagród. 
WSZYSTKIM JESZCZE RAZ WIELKIE- DZIĘKUJEMY !!!

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa Gliwic na stałe wejdą w kalendarz imprez sportowych Miasta Gliwice.
Całą rywalizację sprawnie prowadzili, jako sędziowie główni: Dariusz Steuer oraz Jarosław Tomicki.

Galeria zdjęć na Facebooku

WYNIKI VI MISTRZOSTW GLIWIC W TENISIE STOŁOWYM

Kategoria Open

1. RADŁO SZYMON
2. MINDA MICHAŁ
3. GRELA PAWEŁ
4. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
5. BURKACKI MATEUSZ
6. KOCZYBA MARIUSZ
7. FOMIN YURI
8. MUGOWSKI ARKADIUSZ
9. SKUBAŁA PIOTR
10. STEFANIAK MICHAŁ
11. BALAWAJDER JACEK
12. WALDOWSKI WOJCIECH
13. SZABAT PATRYCJA
14. BALAWAJDER BOGUSŁAW
15. BUCZYŃSKI WITOLD
16. MIREK MIKOŁAJ
17. KANIECKA DOROTA
  BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
  GROYECKI JACEK
  PIENTKA RAFAŁ
  STUŻYNSKI DAWID
  WAWRZESTA MICHAŁ
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  DOROSŁAWSKI DARIUSZ
25. SŁAWIŃSKI MARCIN
  JAGODA MICHAŁ
  ZGODZIŃSKI TOMASZ
  MACHAŁ GRZEGORZ
  MIREK PIOTR
  PIWOWARSKI JAKUB
  BITTMAN PIOTR
  ŁĘCZYCKI MARIUSZ

Kategoria Senior

1. MINDA MICHAŁ
2. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
3. WOŹNICZKA MARCIN
4. RADŁO SZYMON
5. GRELA PAWEŁ
6. KOCZYBA MARIUSZ
7. BURKACKI MATEUSZ
8. SKUBAŁA PIOTR 
9. STEFANIAK MICHAŁ
10. MUGOWSKI ARKADIUSZ
11. MIGDAŁ EUGENIUSZ
12. STUŻYŃSKI DAWID
13. LUKOSZEK RAFAŁ
14. KULA ANETA
15. DOROSŁAWSKI DARIUSZ
16. BUCZYŃSKI WITOLD
17. RUSZKIEWICZ ADAM
  SAWICKI DARIUSZ
  BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ
  MIREK PIOTR
  ZGODZIŃSKI TOMASZ
  GATNER PATRYK
  MAKSELON ADAM
  TOMASZWSKI KAMIL
25. LUKOSZEK RAFAŁ
  JAGODA MICHAŁ
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  MACHAŁ GRZEGORZ

Kategoria Weteran

1. FOMIN YURI
2. BALAWAJDER BOGUSŁAW
3. BALAWAJDER JACEK
4. WALDOWSKI WOJCIECH
5. STRZAŁKA MARIAN
6. GROYECKI JACEK
7. SZRAMOWSKI HENRYK

Kategoria Amator

1. KRUPA SEBASTIAN
2. WÓJCIK RAFAŁ
3. SCHANIEL KRZYSZTOF
4. BALAWAJDER JACEK
5. WOŹNICZKA MARCIN
6. RUSZKIEWICZ ADAM
7. MIGDAŁ EUGENIUSZ
8. BITTMAN PIOTR
9. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  GATNER PATRYK
  ZGODZIŃSKI TOMASZ
  SZRAMOWSKI HENRYK
13. BŁACHUCIŃSKI MICHAŁ

Kategoria Kobiet

1. KULA ANETA
2. SZABAT PATRYCJA
3. KANIECKA DOROTA
4. BRYŚ NATALIA
5. TKOCZ JULIA
6. TOBOREK MARIA
7. PRZESPOLEWSKA MARTA
8. KACZMARCZYK JULIA
9. WILK MONIKA


Kategoria Dzieci

1. PIWOWARSKI JAKUB
2. TOBOREK MARIA
3. KACZMARCZYK JULIA
4. TOMASZEWSKI KACPER
5. SŁAWIŃSKI MARCIN
6. TUREK OLIWIER
7. KRUPA PATRYK
8. PENCARSKA EMILIA
9. WILK MONIKA

Kategoria Młodzież

1. RADŁO SZYMON
2. GUMŃSKI KRZYSZTOF
3. MUGOWSKI ARKADIUSZ
4. TOBOREK MARIA
5. PIENTKA RAFAŁ
6. JAGODA MICHAŁ
7. SKORUPA JAKUB
8. BIAŁY MARCIN
9. MIREK MIKOŁAJ
  BRYŚ NATALIA
  TKOCZ JULIA
  WAWRZESTA MICHAŁ
13. LANG DOMINIK
  TOMASZEWSKI KAMIL
  TOMASZEWSKI KACPER
  KOTOWICZ BARTOSZ

 

 

 

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego