kredyty online

Finał VII GP Powiatu Gliwickiego

 

W niedzielę 4.XI.2018 r. w Poniszowicach zakończyła się rywalizacja w VII Grand Prix Powiatu Gliwickiego w Tenisie Stołowym, organizowane przez Akademię Tenisa Stołowego oraz Starostwo Powiatowe w Gliwicach.
W 7 kategoriach podczas 4 turniejów wystąpiło, 102 zawodników i zawodniczek. Rywalizacja przebiegała na dobrym poziomie sportowym. 
W VII Grand Prix Powiatu Gliwickiego wystąpili zawodnicy zrzeszeni oraz niezrzeszeni tj.drugoligowcy, zawodnicy z niższych klas rozgrywek, oraz wiele osób zaczynających przygodę z tenisem stołowym, począwszy od dzieci przez młodzież, na osobach starszych kończąc. 
Jak widać po VII Grand Prix Powiatu Gliwickiego, w tenisa stołowego mogą grać wszyscy i w każdym wieku. Z roku na rok przybywa nowych uczestników i fanów tenisa stołowego.Zawody przebiegały w bardzo sportowej atmosferze fair play.W tym miejscu podziękowania za pomoc w organizacji należą się Starostwu Powiatowemu Gliwice, które dofinansowało imprezę, oraz firmą Bacha Sport i Cornilleau, które wspomogły w nagrodach.
Wszystkim którzy pomagali w organizacji JESZCZE RAZ WIELKIE- DZIĘKUJEMY !!!!!!
Uroczystego wręczania Pucharów, medali oraz nagród dokonali Radni Powiatu Gliwickiego i Gminy Rudzieniec wraz z organizatorami.
Całą rywalizację sprawnie prowadzili, jako sędziowie główni: Dariusz Steuer oraz Jarosław Tomicki.
Zdjęcia na Facebooku Akademii :)

Wyniki 4 Turnieju

Kategoria Amator

1. WÓJCIK RAFAŁ
2. MAKSELON ADAM
3. RADŁO SŁAWOMIR
4. BARTOŃ ALEKSANDER
5. RUSZKIEWICZ ADAM
6. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
7. PIEKARCZYK TOMASZ
8. PIWOWARSKI JAKUB
9. MACHAŁ GRZEGORZ
  PRZESPOLEWSKA MARTA
  SOKOŁOWSKI OLIWIER
  PASIŃSKI ADAM
13. SOKOŁOWSKI OSKAR

Kategoria Senior

1. RADŁO SZYMON
2. RUSZKIEWICZ ADAM
3. RUSIN KACPER
4. SOKOŁOWSKI OLIWIER
5. SOKOŁOWSKI OSKAR
6. PRZESPOLEWSKA MARTA
7. MACHAŁ GRZEGORZ
8. PIWOWARSKI JAKUB

 

Kategoria Weteran

1. WÓJCIK RAFAŁ
2. STRZAŁKA MARIAN
3. RADŁO SŁAWOMIR
4. MAKSELON ADAM
5. PIEKARCZYK TOMASZ
6. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
7. BARTOŃ ALEKSANDER

 

Kategoria Kobiet

1. Rusin Anna
2. Szabat Patrycja
3. Siewert Halina



Kategoria Młodzież

1. Rusin  Kacper
2. Sokołowski Oskar
3. Sokołowski Oliwier
4. Piwowarski Jakub
5. Sikora Szymon



Kategoria Deble

1. SOKOŁOWSKI-SOKOŁOWSKI
2. PASIŃSKI - SOKOŁOWSKI M.
3. RUSIN - PIWOWARSKI
4. PIEKARCZYK - MACHAŁ



Kategoria Open

1. RUSIN ANNA
2. KURASZ ŁUKASZ
3. SZABAT PATRYCJA
4. SOKOŁOWSKI OLIWIER
5. SOKOŁOWSKI OSKAR
6. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
7. RUSIN KACPER
8. MACHAŁ GRZEGORZ
9. PIEKARCZYK TOMASZ
  KLIŚ DAWID
  SIEWERT HALINA

 

 

 

  Klasyfikacja Generalna
                 
Kategoria MŁODZIEŻOWA
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Sokołowski Oskar 28 x 30 28 86
  2 Sokołowski Oliwier 26 x 28 26 80
  3 Rusin  Kacper x 28 x 30 58
  4 Bryś  Natalia 30 24 x x 54
  5 Sikora Szymon x x 26 22 48
  6 Smołka Kamil x 30 x x 30
  7 Stużyński Dawid x 26 x x 26
  8 Piwowarski Jakub x x x 24 24
  9 Jagoda  Michał 24 x x x 24
  10 Gruchman Dawid 22 x x x 22
  11 Radzik Martyna x 21 x x 21
  12 Kopecki Kamil 21 x x x 21
  13 Knevels Daniel x 19 x x 19
                 
  Kategoria DEBEL
                 
  Miejsce Nazwisko   I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Sokołowski Ol./Sokołowski Os.   30 26 x 30 86
  2 Sokołowski M./Pasiński   x 24 x 28 52
  3 Piekarczyk/Machał   x x 24 24 48
  4 Wiśniewska/Filipowicz   24 22 x x 46
  5 Strzałka/Sawicki   x x 30 x 30
  6 Smołka/Stużyński   x 30 x x 30
  7 Makselon/Rusin K.   x 28 x x 28
  8 Rusin A./Łagowski   x x 28 x 28
  9 Bryś/Jagoda   28 x x x 28
  10 Makselon/Sokołowski M.   26 x x x 26
  11 Rusin/Piwowarski   x x x 24 24
                 
  Kategoria SENIOR
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Kurasz  Łukasz 30 30 30 x 90
  2 Sawicki Dariusz 28 20 28 x 76
  3 Ruszkiewicz Adam 24 22 x 28 74
  4 Sokołowski  Oliwier 26 x 24 24 74
  5 Sokołowski  Oskar 22 x 22 22 66
  6 Rusin Kacper x 26 x 26 52
  7 Radło Szymon x x x 30 30
  8 Smołka Kamil x 28 x x 28
  9 Nowakowski Paweł x x 26 x 26
  10 Stużyński Dawid x 24 x x 24
  11 Przespolewska Marta x x x 21 21
  12 Machał Grzegorz x x x 20 20
  13 Piwowarski  Jakub x x x 19 19
                 
  Kategoria WETERAN
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Wójcik Rafał 30 x 30 30 90
  2 Strzałka Marian 28 28 28 x 84
  3 Makselon Adam 26 24 x 24 74
  4 Sokołowski  Mirosław 24 x 21 21 66
  5 Piekarczyk Tomasz x x 24 22 46
  6 Łagowski Piotr 22 x 19 x 41
  7 Kuczera Dariusz x 30 x x 30
  8 Sawicki Grzegorz x x 26 x 26
  9 Radło  Sławomir x x x 26 26
  10 Dorosławski Dariusz x 22 x x 22
  11 Nowaczek Aleksander x x 20 x 20
  12 Bartoń Aleksander x x x 20 20
                 
  Kategoria AMATOR
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Wójcik Rafał 30 x 30 30 90
  2 Makselon Adam x 26 28 28 82
  3 Sawicki Dariusz 28 21 21 x 70
  4 Ruszkiewicz Adam 22 24 x 22 68
  5 Sokołowski  Mirosław 21 x 26 21 68
  6 Sokołowski  Oskar 24 22 20 x 66
  7 Sokołowski  Oliwier 19 18 19 x 56
  8 Piekarczyk Tomasz x x 22 20 42
  9 Pasiński Adam x 19 x 18 37
  10 Machał Grzegorz x x 18 18 36
  11 Łagowski Piotr 18 x 18 x 36
  12 Kuczera Dariusz x 30 x x 30
  13 Radło Sławomir x x x 26 26
  14 Bartoń Aleksander x x x 24 24
  15 Nowaczek Aleksander x x 24 x 24
  16 Jagoda Michał 20 x x x 20
  17 Piwowarski Jakub x x x 19 19
  18 Dorosławski Dariusz x 18 x x 18
  19 Kocikowska Anna x x 18 x 18
  20 Przespolewska Marta x x x 18 18
  21 Pluta Adam x 18 x x 18
                 
  Kategoria KOBIETY
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Szabat Patrycja 30 x 30 28 88
  2 Rusin Anna 28 x 28 30 86
  3 Siewert Halina 24 30 26 x 80
  4 Bryś Natalia 26 x x x 26
  5 Sawicka Anna x x 24 x 24
  6 Kocikowska Anna x x 22 x 22
                 
  Kategoria OPEN
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Kurasz Łukasz x 30 30 28 88
  2 Rusin Anna 26 x 24 30 80
  3 Sokołowski Oskar x 24 16 22 62
  4 Sokołowski Oliwier x 18 18 24 60
  5 Sokołowski Mirosław x 21 18 21 60
  6 Machał Grzegorz x 19 18 19 56
  7 Szabat Patrycja x x 28 26 54
  8 Siwert Halina 18 x 18 18 54
  9 Rusin Kacper x 28 x 20 48
  10 Sawicki Dariusz 22 x 21 x 43
  11 Łagowski Piotr 21 x 19 x 40
  12 Piekarczyk Tomasz x x 20 18 38
  13 Lilien  Aleksander 30 x x x 30
  14 Radło Szymon 28 x x x 28
  15 Nowakowski Paweł x x 26 x 26
  17 Smołka Kamil x 26 x x 26
  18 Sawicki Grzegorz x x 22 x 22
  19 Dorosławski Dariusz x 22 x x 22
  20 Stużyński Dawid x 20 x x 20
  21 Jagoda Michał 20 x x x 20
  22 Bryś  Natalia 19 x x x 19
  23 Kliś Dawid x x x 18 18
  24 Pluta Adam x 18 x x 18
  25 Sikora Szymon x x 16 x 16
  26 Kocikowska Anna x x 16 x 16

 

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego