kredyty online

II Turniej VII GP Powiatu Gliwickiego

W sobotę 29 września odbył się drugi z czterech turniejów z cyklu VII Grand Prix Powiatu Gliwickiego organizowane przez Akademię Tenisa Stołowego oraz przez Starostwo Powiatowe Gliwice. 

W 7 kategoriach wystartowało 50 uczestników. 
Najlepsi w poszczególnych kategoriach to Smołka Kamil, Kuczera Dariusz, Siewert Halina, Kurasz Łukasz, Smołka-Sużyński
Zawody przebiegały w sportowej atmosferze i w zasadach fair play. 
Zdjęcia na Facebooku akademii :)
Klasyfikacja Generalna na dole strony.

Już teraz zapraszamy 28 października 2018r. na trzeci turniej.

Wyniki II Turnieju

Młodzież    
     
1 Smołka Kamil
2 Rusin Kacper
3 Stużyński Dawid
4 Bryś  Natalia
5 Sokołowski Oskar
6 Radzik Martyna
7 Sokołowski Oliwier
8 Knevels Daniel

 

Amator    
     
1 Kuczera Dariusz
2 Wójcik Rafał
3 Makselon Adam
4 Ruszkiewicz Adam
5 Sokołowski Oskar
6 Sawicki Dariusz
7 Sokołowski Mirosław
8 Pasiński Adam
9 Sokołowski Oliwier
10 Pluta Adam
11 Dorosławski Dariusz

 

Senior    
     
1 Kurasz Łukasz
2 Smołka Kamil
3 Rusin Kacper
4 Stużyński Dawid
5 Ruszkiewicz Adam
6 Sokołowski Oliwier
7 Sawicki Dariusz
8 Sokołowski Oskar

 

Weteran    
     
1 Kuczera Dariusz
2 Strzałka  Marian
3 Wójcik Rafał
4 Makselon Adam
5 Dorosławski Dariusz
6 Sokołowski Mirosław

 

Open    
     
1 Kurasz Łukasz
2 Rusin Kacper
3 Smołka Kamil
4 Sokołowski Oskar
5 Dorosławski Dariusz
6 Sokołowski Mirosław
7 Stużyński Dawid
8 Machał Grzegorz
9 Pluta Adam
10 Sokołowski Oliwier

 

Deble    
     
1 Smołka Stużyński
2 Makselon Rusin
3 Sokołowski Os. Sokołowski Ol.
4 Sokołowski M. Pasiński
5 Wiśniewska Filipowicz

 

Kobiety    
     
1 Siewert Halina

 

  Klasyfikacja Generalna
                 
Kategoria MŁODZIEŻOWA
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Bryś  Natalia 30 24     54
  2 Sokołowski Oskar 28 22     50
  3 Sokołowski Oliwier 26 20     46
  4 Smołka Kamil x 30     30
  5 Rusin  Kacper x 28     28
  6 Stużyński Dawid x 26     26
  7 Jagoda  Michał 24 x     24
  8 Gruchman Dawid 22 x     22
  9 Radzik Martyna x 21     21
  10 Kopecki Kamil 21 x     21
  11 Knevels Daniel x 19     19
                 
  Kategoria DEBEL
                 
  Miejsce Nazwisko   I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Sokołowski Ol./Sokołowski Os.   30 26     56
  2 Wiśniewska/Filipowicz   24 22     46
  3 Smołka/Stużyński   x 30     30
  4 Makselon/Rusin   x 28     28
  5 Bryś/Jagoda   28 x     28
  6 Makselon/Sokołowski M.   26 x     26
  7 Sokołowski M./Pasiński   x 24     24
                 
  Kategoria SENIOR
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Kurasz  Łukasz 30 30     60
  2 Sawicki Dariusz 28 20     48
  3 Sokołowski  Oliwier 26 21     47
  4 Ruszkiewicz Adam 24 22     46
  5 Sokołowski  Oskar 22 19     41
  6 Smołka Kamil x 28     28
  7 Rusin Kacper x 26     26
  8 Stużyński Dawid x 24     24
                 
  Kategoria WETERAN
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Wójcik Rafał 30 26     56
  2 Strzałka Marian 28 28     56
  3 Makselon Adam 26 24     50
  4 Sokołowski  Mirosław 24 21     45
  5 Kuczera Dariusz x 30     30
  6 Dorosławski Dariusz x 22     22
  7 Łagowski Piotr 22 x     22
                 
  Kategoria AMATOR
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Wójcik Rafał 30 28     58
  2 Sawicki Dariusz 28 21     49
  3 Makselon Adam 26 26     52
  4 Sokołowski  Oskar 24 22     46
  5 Ruszkiewicz Adam 22 24     46
  6 Sokołowski  Mirosław 21 20     41
  7 Sokołowski  Oliwier 19 18     37
  8 Kuczera Dariusz x 30     30
  9 Jagoda Michał 20 x     20
  10 Pasiński Adam x 19     19
  11 Pluta Adam x 18     18
  12 Dorosławski Dariusz x 18     18
  13 Łagowski Piotr 18 x     18
                 
  Kategoria KOBIETY
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Siewert Halina 24 30     54
  2 Szabat Patrycja 30 x     30
  3 Rusin Anna 28 x     28
  4 Bryś Natalia 26 x     26
                 
  Kategoria OPEN
                 
  Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
  1 Kurasz Łukasz 24 30     54
  2 Lilien  Aleksander 30 x     30
  3 Rusin Kacper x 28     28
  4 Radło Szymon 28 x     28
  5 Smołka Kamil x 26     26
  6 Rusin Anna 26 x     26
  7 Sokołowski Oskar x 24     24
  8 Dorosławski Dariusz x 22     22
  9 Sawicki Dariusz 22 x     22
  10 Sokołowski Mirosław x 21     21
  11 Łagowski Piotr 21 x     21
  12 Stużyński Dawid x 20     20
  13 Jagoda Michał 20 x     20
  14 Machał Grzegorz x 19     19
  15 Bryś  Natalia 19 x     19
  16 Pluta Adam x 18     18
  17 Sokołowski Oliwier x 18     18
  18 Siwert Halina 18 x     18

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego