kredyty online

III Turniej VI GP Powiatu Gliwickiego

W dniu 15.X.2017r. odbył się trzeci turniej z cyklu VI Grand Prix Powiatu Gliwickiego. w siedmiu kategoriach najlepsi okazali się: Jarosław Tomicki, Natalia Gajewska, Dariusz Kuczera, Mateusz Burkacki oraz para deblowa Tomicki - Steuer .

Ostatni finałowy turniej odbędzie się 5.XI.2017r. - zmiana terminu !

Zdjęcia na fb Akademii.

Wyniki z dzisiejszego turnieju:

KATEGORIA MŁODZIEŻOWA

1. GAJEWSKA NATALIA
2. MUGOWSKI ARKADIUSZ
3. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
4. STEFANIAK MICHAŁ
5. BRYŚ NATALIA
6. RUSIN KACPER
7. JAGODA MICHAŁ
8. KROCZEK MARTA

KATEGORIA SENIOR

1. BURKACKI MATEUSZ
2. STEUER DARIUSZ
3. GUMINSKI KRZYSZTOF
4. GAJEWSKA NATALIA
5. MUGOWSKI ARKADIUSZ
6. STEFANIAK MICHAŁ
7. NOWOROLNIK ADRIAN
8. KROCZEK MARTA
9-12 RUSIN KACPER
  BRYŚ NATALIA
  JAGODA MICHAŁ
  KOTWICA DAWID


KATEGORIA AMATOR

1. KUCZERA DARIUSZ 
2. KLAFCZYŃSKI ROBERT
3. WÓJCIK RAFAŁ
4. STEFANIAK SŁAWOMIR
5. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6. JAGODA MICHAŁ
7. ŁAGOWSKI PIOTR

KATEGORIA WETERAN

1. KUCZERA DARIUSZ
2. KLAFCZYŃSKI ROBERT
3. STEFANIAK SŁAWOMIR
4. GAJEWSKI ADAM
5. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
6. ŁAGOWSKI PIOTR

KATEGORIA KOBIET

1. GAJEWSKA NATALIA
2. BRYŚ NATALIA
3. KROCZEK MARTA

KATEGORIA GRA PODWÓJNA

1. STEUER-TOMICKI
2. MUGOWSKI-GUMIŃSKI
3. NOWOROLNIK-KOTWICA
4. STEFANIAK-STEFANIAK
5. RUSIN-GAJEWSKI
6. WIŚNIEWSKA-FILIPOWICZ
7. BRYŚ-JAGODA

KATEGORIA OPEN

1. TOMICKI JAROSŁAW
2. BURKACKI MATEUSZ
3. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
4. STEFANIAK MICHAŁ
5. NOWOROLNIK ADRIAN
6. GAJEWSKI ADAM
7. STEFANIAK SŁAWOMIR
8. KOTWICA DAWID
9-12 BRYŚ NATALIA
  JAGODA MICHAŁ
  ŁAGOWSKI PIOTR
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
13-14 RUSIN KACPER
  KROCZEK MARTA

 

  VI GRAND PRIX POWIATU GLIWICKIEGO 2017
               
Kategoria MŁODZIEŻOWA
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 MUGOWSKI ARKADIUSZ 30 26 28   84
2 GAJEWSKA NATALIA 28 22 30   80
3 STEFANIAK  MICHAŁ 24 28 24   76
4 BRYŚ  NATALIA 26 24 22   72
5 JAGODA  MICHAŁ 20 20 20   60
6 KROCZEK MARTA 19 19 19   57
7 GUMIŃSKI KRZYSZTOF 0 30 26   56
8 RUSIN  KACPER 22 0 21   43
9 KROCZEK WIKTORIA 21 21 0   42
10 SŁAWIŃSKI MARCIN 18 0 0   18
               
Kategoria GRA PODWÓJNA
               
Miejsce Nazwisko   I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 STEUER-TOMICKI   30 30 30   90
2 STEFANIAK-STEFANIAK   22 24 24   70
3 BRYŚ-JAGODA   21 21 20   62
4 WIŚNIEWSKA-FILIPOWICZ   18 18 21   57
5 MUGOWSKI-GUMIŃSKI   0 26 28   54
  NOWOROLNIK-KOTWICA   28 0 26   54
  RUSIN-GAJEWSKA N.   26 28 0   54
8 PIEKARCZYK-SŁAWIŃSKI   20 20 0   40
9 KROCZEK-KROCZEK   18 19 0   37
10 MUGOWSKI-RUSIN   24 0 0   24
11 GAJEWSKI A.-RUSIN K.   0 0 22   22
12 GAJEWSKI A.-KOPCZYK   0 22 0   22
13 DOROSŁAWSKI-MACHAŁ   19 0 0   19
14 PRZESPOLEWSKA-BARTON   0 18 0   18
               
Kategoria SENIOR
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 STEUER  DARIUSZ 30 30 28   88
2 MUGOWSKI ARKADIUSZ 24 28 22   74
3 GAJEWSKA NATALIA 26 22 24   72
4 BRYŚ  NATALIA 18 21 18   57
5 GUMIŃSKI KRZYSZTOF 0 26 26   52
6 STEFANIAK  MICHAŁ 28 0 21   49
7 NOWOROLNIK  ADRIAN 21 0 20   41
8 RUSIN  KACPER 20 0 18   38
9 KROCZEK  MARTA 0 19 19   38
10 KOTWICA  DAWID 18 0 18   36
11 BURKACKI MATEUSZ 0 0 30   30
12 KOPCZYK  PIOTR 0 24 0   24
13 WOŹNICZKA MARCIN 22 0 0   22
14 PRZESPOLEWSKA MARTA 0 20 0   20
15 PAPIS ŁUKASZ 19 0 0   19
16 JAGODA MICHAŁ 0 0 18   18
17 MACHAŁ  GRZEGORZ 18 0 0   18
               
Kategoria WETERAN
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 KUCZERA  DARIUSZ 30 30 30   90
2 KLAFCZYŃSKA ROBERT 28 28 28   84
3 STEFANIAK SŁAWOMIR 22 24 26   72
4 GAJEWSKI ADAM 18 22 24   64
5 SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF 18 20 22   60
6 WIŻA  ROMAN 24 26 0   50
7 PIEKARCZYK TOMASZ 19 21 0   40
8 DRZYZGA ADAM 26 0 0   26
9 BARTON  ALEKSANDER 21 0 0   21
10 ŁAGOWSKI PIOTR 0 0 21   21
11 LESISZ WALDEMAR 20 0 0   20
12 DOROSŁAWSKI DARIUSZ 18 0 0   18
               
Kategoria AMATOR
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 KUCZERA  DARIUSZ 30 30 30   90
2 KLAFCZYŃSKI ROBERT 28 26 28   82
3 STEFANIAK SŁAWOMIR 26 24 24   74
4 SŁAWIŃSKI  KRZYSZTOF 19 21 22   62
5 JAGODA  MICHAŁ 18 19 21   58
6 WÓJCIK RAFAŁ 0 28 26   54
7 WOŹNICZKA MARCIN 24 0 0   24
8 KOPCZYK PIOTR 0 22 0   22
9 KALISZ FABIAN 22 0 0   22
10 PASIŃSKI ADAM 21 0 0   21
11 ŁAGOWSKI PIOTR 0 0 20   20
12 BARTON ALAEKSANDER 0 20 0   20
13 LESISZ  WALDEMAR 20 0 0   20
14 MACHAŁ GRZEGORZ 18 0 0   18
15 PRZESPOLEWSKA MARTA 0 18 0   18
               
Kategoria KOBIETY
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 BRYŚ  NATALIA 28 26 26   80
2 RUSIN  ANNA 30 30 0   60
3 GAJEWSKA NATALIA 0 28 30   58
4 KROCZEK WIKTORIA 26 24 0   50
5 KROCZEK MARTA 24 22 0   46
6 PASIŃSKA WIKTORIA 22 0 0   22
               
Kategoria OPEN
               
Miejsce Nazwisko Imię I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej Suma
1 TOMICKI JAROSŁAW 30 30 30   90
2 STEFANIAK MICHAŁ 19 19 24   62
3 SŁAWIŃSKI  KRZYSZTOF 18 20 18   56
4 WIŻA  ROMAN 26 28 0   54
5 GUMIŃSKI KRZYSZTOF 0 26 26   52
6 JAGODA MICHAŁ 16 18 18   52
7 KOTWICA DAWID 24 0 19   43
8 GAJEWSKA  ADAM 0 21 21   42
9 NOWOROLNIK ADRIAN 20 0 22   42
10 STEFANIAK SŁAWOMIR 0 18 20   38
11 BRYŚ NATALIA 0 18 18   36
12 PIEKARCZYK  TOMASZ 16 18 0   34
13 RUSIN KACPER 18 0 16   34
14 KROCZEK MARTA 0 16 16   32
15 DRZYZGA ADAM 28 0 0   28
16 BURKACKI MATEUSZ 0 0 28   28
17 RUSIN ANNA 0 24 0   24
18 GAJEWSKA NATALIA 0 22 0   22
19 PAPIS  ŁUKASZ 22 0 0   22
20 DOROSŁAWSKI  DARIUSZ 21 0 0   21
21 ŁAGOWSKI PIOTR 0 0 18   18
22 PASIŃSKI ADAM 18 0 0   18
23 KALISZ FABIAN 18 0 0   18
24 KOPCZYK PIOTR 0 16 0   16
25 KROCZEK WIKTORIA 0 16 0   16

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego