kredyty online

I Turniej III GP Gliwic 2017

14 maja 2017r. w nowoczesnym Centrum Kulturalno-Sportowym "Łabędź" w Gliwicach odbył się I turniej z cyklu III GP Gliwic w Tenisie stołowym. W 7 kategoriach wystąpiło 80 uczestników. Rywalizacja przebiegała w bardzo dobrej atmosferze.
Podczas zawodów rozlosowano wśród uczestników vouchery do Pizzeri Verde, a spragnieni i głodni mogli posilić się w kawiarence "Małe Co Nieco" :)
Całą rywalizacja sprawnie prowadzili jako sędziowie Jarosław Tomicki i Dariusz Steuer.
Medale najlepszym wręczała Radna Gliwic p.Krystyna Sowa.
Wszystkim dziękujemy za przybycie oraz gratulujemy sportowej walki i sukcesów !
Fotorelacja na Facebooku :)
Zapraszamy już na II Turniej 4 Czerwca !

Wyniki poszczególnych kategorii :

Kat. Młodzieżowa

1. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
2. MUGOWSKI ARKADIUSZ
3. STEFANIAK MICHAŁ
4. PIECOWSKI MIŁOSZ
5. RUSIN KACPER
6. BRYŚ NATALIA
7. WAWRZESTA MICHAŁ
8. SOKOŁOWSKI OSKAR
9. SOKOŁOWSKI OLIWIER
  KROCZEK MARTA
  KAPICA MARCIN
  KROCZEK WIKTORIA
13. PSTRĄG MAKSYMILIAN
  ZEŻUŁA KACPER

Kat. Senior

1. WÓJCIK RAFAŁ
2. RUSIN ANNA
3. WOŹNICZKA MARCIN
4. STEFANIAK MICHAŁ
5. MACHAŁ GRZEGORZ


Kat. Kobiety

1. RUSIN ANNA
2. BRYŚ NATALIA
3. KUCHARCZYK AGATA
4. KROCZEK MARTA
5. KROCZEK WIKTORIA
6. KUCHARCZYK AGNIESZKA


Kat. Weteran

1. ZEMŁA PIOTR
2. KRUPA SEBASTIAN
3. KLAFCZYŃSKI ROBERT
4. WIŻA ROMAN
5. STRZAŁKA MARIAN
6. DOMERADZKI ZDZISŁAW
7. OPOZDA RAFAŁ
8. KOŹLUK KRZYSZTOF
9. PIEKARCZYK TOMASZ

Kat. Amator

1. KRUPA SEBASTIAN
2. WÓJCIK RAFAŁ
3. BARTON ALEKSANDER
4. STEFANIAK SŁAWOMIR
5. WOŻNICZKA MARCIN
6. SEGET MICHAŁ
7. DOMERADZKI ZDZISŁAW
8. KOŹLUK KRZYSZTOF
9. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
10. ZEŻUŁA ROBERT
11. PSTRĄG MAKSYMILIAN
12. KACHEL BOGDAN
13. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
14. PSTRĄG DANIEL
15. MACHAŁ GRZEGORZ
16. ZEŻUŁA KACPER
17. PAPESZ TOMASZ

 

Kat. DEBLE

1. WIŻA-OPOZDA
2. KRUPA-WÓJCIK
3. STEUER-MAKSELON
4. PIECOWSKI-PIECOWSKI
5. RUSIN-RUSIN
  STEFANIAK-PIEKARCZYK
7. GUMIŃSKI-BRYŚ
  KOŹLUK-BARTON
9. SEGET-KACHEL
  SOKOŁOWSKI-SOKOŁOWSKI
  STEFANIAK-SŁAWIŃSKI
  KUCHARCZYK-KUCHARCZYK
13. SOKOŁOWSKI-MACHAŁ
  KROCZEK-KROCZEK



Kat. Open

1. RUSIN ANNA
2. MUGOWSKI ARKADIUSZ
3. GUMIŃSKI KRZYSZTOF
4. MAKSELON ADAM
5. STEFANIAK MICHAŁ
6. KACHEL BOGDAN
7. SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
8. SEGET MICHAŁ
9. SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  SOKOŁOWSKI OLIWIER
  SOKOŁOWSKI OSKAR
  KAPICA MARCIN
13. PSTRĄG MAKSYMILIAN
  PSTRĄG DANIEL
  MACHAŁ GRZEGORZ

 




 

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego