kredyty online

Ferie z Akademią 2017

Niestety, co przyjemne szybko mija, tak jak Ferie z Akademią. Tydzień pełen emocji, treningów, gier i atrakcji.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie podczas treningów i inwencję twórczą podczas czasu wolnego.
W ostatnim dniu jak zwykle rozegraliśmy turniej w którym w starszej kategorii po raz kolejny najlepszy okazał się Maciek Makajew, a w grupie młodszej Oskar Sokołowski Gratulujemy !

U Nas nie ma przegranych, każdy otrzymał pamiątkową koszulkę, a treningi przełożą się na sukcesy w dalszej części sezonu.
Obóz uważamy za bardzo udany i mamy nadzieję, że już niedługo znów się zobaczymy. W tym miejscu chcielibyśmy bardzo podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do stworzenia możliwość trenowania i podnoszenia swoich umiejętności w super warunkach. Radzie Osiedla Łabędy za promocję wśród łabędzkiej młodzieży oraz nagrody na turniej, Centrum Kulturalno-Sportowe za możliwość korzystania z wszystkich dogodności obiektu oraz za pyszne domowe posiłki w kawiarence Małe Co Nieco.
Dziękujemy i mamy nadzieję, że echa takich udanych ferii zimowych przełożą się na dalsze wspólne akcje z tenisem stołowym
Dziękujemy i Pozdrawiamy 

Więcej zdjęć na FB :)

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego