kredyty online

Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego 2016

W weekend odbyły się Mistrzostwa Powiatu Gliwickiego, gdzie bardzo dobrze zaprezentowali się zawodnicy Akademii :), którzy udowodnili po raz kolejny, że w Powiecie nie mają sobie równych!
Mimo paru nieobecności z powodu choroby i pewnych kandydatów do medali Akademie reprezentowała 15 osobowa ekipa, która zwyciężyła w 5 kategoriach, a w sumie zdobyła 10 medali! Wielkie brawa dla wszystkich uczestników. ...ale po kolei
W żakach Akademie reprezentowało, aż 4 zawodników Kacper Rusin, Sokołowscy Oskar i Oliwer oraz Dominik Bregulla......Kacper nie miał sobie równych i pewnie zwyciężył, a 3 miejsce dołożył Oskar Sokołowski, pozostała dwójka zajęła 5-6 miejsce. W kategorii młodziczek tuż za podium znalazła sie Marta Kroczek zajmując 4 miejsce. W kategorii Kadetek siostrę pomściła Wiktoria Kroczek, która zajęła 2 miejsce, a najlepszą zawodniczką po raz kolejny Nasza Natalia Bryś :). W juniorkach 2 miejsce zajęła Daria Jeziorowska, a wśród juniorów najlepszy okazał się Jakub Dziadkowiec, a o 3 miejsce stoczyły sie zacięta walka pomiędzy Michałem Stefaniakiem, a Szymonem Szykulskim, gdzie w 5 setowym pojedynku ostatecznie lepszy okazał się Michał. W Seniorach juz od lat panuje Dariusz Steuer i tym razem również zwyciężył, a Tomasz Piekarczyk zajął 9-12. W Seniorkach nie miały sobie równych Anna Rusin i Iwona Steuer, które spotkały się w finale, gdzie Ania liderka 2 ligi zwyciężyła. Jeszcze raz wielkie brawa dla Wszystkich uczestników za udział i dla Naszej reprezentacji za super wyniki. 
Zdjęcia na Facebooku :)


DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego