kredyty online

IV Mistrzostwa Gliwic 2016

W niedzielę 21 XI 2016 r. w Gliwicach rozegrano IV MISTRZOSTWA GLIWIC W TENISIE STOŁOWYM
organizowane przez Akademię Tenisa Stołowego.

 

W siedmiu kategoriach wystąpiło 154 zawodników i zawodniczek z trzech województw, tj. śląskie, małopolskie,opolskie.
Rywalizacja przebiegała na bardzo wysokim poziomie sportowym. W mistrzostwach wystąpili zawodnicy grający na co dzień w klubach, drugoligowcy, zawodnicy z niższych klas rozgrywek, oraz wiele osób zaczynających przygodę z tenisem stołowym, począwszy od dzieci przez młodzież, osobach starszych i pierwszy raz osóby niepełnosprawne.
Jak widać po mistrzostwach, w tenisa stołowego mogą grać wszyscy i w każdym wieku. Najmłodszy uczestnik miał lat 10, a najstarszy 65lat!

Zawody przebiegały na wysokim poziomie ale w bardzo sportowej atmosferze fair play.
W tym miejscu podziękowania za pomoc w organizacji należą się Miastu Gliwice i Radzie Osiedle Łabędy, które dofinansowało imprezę oraz pomogli w organizacji.
Firmom TELE-COM i CORNILLEAU za pomoc w zoraganizowaniu nagród.
WSZYSTKIM 
JESZCZE RAZ WIELKIE- DZIĘKUJEMY !!!

Mamy nadzieję, że Mistrzostwa Gliwic na stałe wejdą w kalendarz imprez sportowych Miasta Gliwice.
Całą rywalizację sprawnie prowadzili, jako sędziowie główni: Dariusz Steuer oraz Jarosław Tomicki.
Galeria zdjęć na Facebooku

Kategoria Młodzieżowa

1 RADŁO SZYMON
2 GWIZDON OLIWER
3 STECYSZYN JAKUB
4 TOMAN MICHAŁ
5-6 GUMIŃSKI KRZYSZTOF
  RADZIK MIKOŁAJ
7-8 KOCHAŃCZYK ŁUKASZ
  MUGOWSKI ARKADIUSZ
9-12 STEFANIAK MICHAŁ
  RUDZKI PATRYK
  KOZUBEK FILIP
  BRYŚ NATALIA
13-16 SZYKULSKI SZYMON
  WAWRZESTA MICHAŁ
  KROCZEK WIKTORIA
  SOKOŁOWSKI OLIWER
17-24 OCZKOWICZ DOMINIK
  OGON RAFAŁ
  KROCZEK MARTA
  KAPICA MARCIN
  SOKOŁOWSKI OSKAR
  JEZIOROWSKA DARIA
  RUSIN KACPER
  KŁODA PIOTR
25-27 PIELNIOK DAWID
  SŁAWIŃSKI MARCIN
  ZEŻUŁA KACPER


 Kategoria Kobiety

1 KUREK ANNA
2 WYROBEK SABINA
3 SOŁTYSIK SYLWIA
4 KANIECKA DOROTA
5-6 SZABAT PATRYCJA
  KOPYRA BARBARA
7-8 TRĘTOWSKA ANETA
  BRYŚ NATALIA 
9-12 JEZIOROWSKA DARIA
  KUCHARCZYK AGNIESZKA
  KUCHARCZYK AGATA
  WAWRZYNIAK NATALIA
13-14 KROCZEK WIKTORIA
  KROCZEK MARTA


 Kategoria Seniorzy

1 SÓJKA STANISŁAW 
2 GŁUSZEK WOJCIECH
3 DARIUSZ STEUER 
4 KRZESIMIR KLESZCZ
5-6 GLANOWSKI JAKUB
  TOBIASZ WOJCIECH
7-8 SINICKI MACIEJ 
  PIASECKI PIOTR
9-12 SASYKÓW PIOTR
  ŚCIGANY DARIUSZ
  BADURA ARTUR
  IGOR DĄBROWSKI 
13-16 PRZEBIERAŁA TOMASZ
  PRZESPOLEWSKA MARTA
  MIKA TOMASZ
  BALIK ROBERT


 Kategoria Weteran

1 KOCZYBA MARIUSZ
2 KRUPA SEBASTIAN
3 ŻAMOJDA ANDRZEJ
4 BALAWAJDER JACEK
5-6 KUCZERA DARIUSZ
  WIŻA ROMAN
7-8 GLANOWSKI WALDEMAR
  PAWŁOWSKI DARIUSZ
9-12 OPOZDA RAFAŁ
  BALAWAJDER BOGUSŁAW
  WANDAS TADEUSZ
  DOMERADZKI ZDZISŁAW
13-16 STEUER RUDOLF
  TERMIN ROMAN
  PIASECKI MAREK
  KATOLIK MIROSŁAW
17-24 SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
  MAKSELON ADAM
  WOLIŃSKI LESZEK
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF
  GWIZDON ARTUR
  BAJOR WITOLD
  PIEKARCZYK TOMASZ
  JAWORSKI TOMASZ
25 ZEŻUŁA ROBERT

Kategoria Amator

1 GĄSIORSKI PAWEŁ 
2 KLAFCZYŃSKI ROBERT 
3 KRUPA SEBASTIAN
4 WARZECHA MIROSŁAW 
5-6 WÓJCIK RAFAŁ
  GWIZDON ARTUR
7-8 BALAWAJDER JACEK
  KATOLIK MIROSŁAW
9-12 DOMERACKI ZDZISŁAW
  MIKA TOMASZ
  ŚCIGANY DARIUSZ
  WAWRZYNIAK NATALIA
13-16 STEFANIAK SŁAWOMIR
  BARTON ALEKSANDER
  SŁAWIŃSKI MARCIN 
  BALIK ROBERT 
17-21 PRZESPOLESKA MARTA
  SOKOŁOWSKI MIROSŁAW
  ZEŻUŁA ROBERT
  PRZEBIERAŁA TOMASZ
  SŁAWIŃSKI KRZYSZTOF

Kategoria Niepełnosprawni

1 ŚCIGANY DARIUSZ
2 PAWEŁEK DARIUSZ
3 MIKA TOMASZ
4 WAWRZESTA MICHAŁ
5 JAWORSKI TOMASZ


Kategoria Open

1 Sójka Stanisław
2 Głuszek Wojciech
3 Glanowski Jakub
4 Steuer Dariusz
5-6 Dąbrowski Igor
  Tobiasz Wojciech
7-8 Glanowski Waldemar
  Koczyba Mariusz
9-12 Kleszcz Krzesimir
  Balwajder Jacek
  Wiża Roman
  Piasecki Piotr
13-16 Sinicki Maciej 
  Badura Artur 
  Pawłowski Dariusz
  Stecyszyn Jakub
17-24 Makselon Adam
  Gwizdon Oliwer
  Ścigany Dariusz
  Kochańczyk Łukasz
  Gwizdon Artur
  Balwajder Bogan
  Radzik Mikołaj
  Gumiński Krzysztof
25-32 Piekarczyk Tomasz
  Radło Szymon
  Lolo Leszek
  Rucki Patryk
  Kurek Anna
  Toman Michał
  Sasyków Piotr
  Szykulski Szyomon
33-46 Kucharczyk Agnieszka
  Sławiński Maciej 
  Jaworski Tomasz
  Ogon Rafał
  Katolik Mirosław
  Wawrzyniak Natalia
  Opozda Rafał 
  Kapica Marcin
  Bajer Kamil 
  Kozubek Filip
  Piasecki Marek 
  Kucharczyk Agata
  Pielniok Dawid
  Sławiński Krzysztof

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego