kredyty online

Podsumowanie I Turnusu-Lipiec 2016

Podsumowanie I Turnusu - Lipiec 2016Obóz odbył się w dniach 20-29 lipca 2016 w Gilowicach, niedaleko Żywca. Głównym celem wyjazdu były przede wszystkim regularne treningi nawet 3 razy dziennie pod okiem doświadczonej kadry i doskonalenie swoich tenisowych umiejętności. Na uczestników obozu czekało znacznie więcej atrakcji m.in basen, piłka nożna siatkowa i koszykówka, a na zakończenie obozu także turniej z nagrodami . Każdy z uczestników otrzymał również pamiątkową koszulkę.
Uczestnicy obozu bardzo pozytywnie wypowiadają się o spędzonych w ten sposób 10 dniach obozu w Gilowicach. Oprócz treningów na stołach trenerzy wraz z podopiecznymi analizowali materiały wideo i odbywali rozmowy, które miały pomóc w zgłębieniu tajników gry. Bardzo dziękujemy obozowiczom za wspaniałą wręcz rodzinną atmosferę, a między obozowiczami panowała naprawdę przyjaźń, wielkie podziękowania należą się gospodarzą za stworzone bardzo dobre warunki do wypoczynku i treningów. Wszyscy uczestnicy dzielnie znieśli trudy wielogodzinnych treningów i z dużym zaangażowaniem wykonywali kolejne ćwiczenia. Grupa przez tych kilka dni bardzo zżyła się ze sobą i nie chciała się rozstawać. Część uczestników od razu po zakończeniu obozu zapowiedziało swoją obecność na kolejnych obozach organizowanych przez Akademię.

Bardzo się cieszymy, że darzycie Nas Swoim bardzo dużym zaufaniem i to sprawia że ciągle dążymy,
żeby każde następne Nasze spotkania były coraz lepsze - DZIĘKUJEMY!! 
Najbliższy Turnus II już w sierpniu !!!


Fotorelacja na Facebooku :)

 


 

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego