kredyty online

Nowy Trener w Akademii !

Przerwa międzysezonowa to czas na podsumowania i plany na przyszłość.
Zarząd Akademii mając na celu dalszy rozwój sportowy, podjął kilka kluczowych decyzji na nowy sezon 2016/2017 !!!
Miło nam poinformować, że jedną z ważniejszych decyzji to pozyskanie jednego z najlepszych trenerów w województwie Śląskim Wacława Sucheckiego !!!
Wacław Suchecki trener II klasy.
W latach 1994-2012 trener i zawodnik AZS-u Gliwice, w latach 2012-2016 trener Spartakusa Gliwice, od 1997 roku trener koordynator Kadry Śląska Juniorów i Młodzików. Wychował wielu medalistów Mistrzostw Ślaska we wszystkich kategoriach wiekowych i kilku medalistów Mistrzostw Polski. Z drużyną AZS-u Gliwice wywalczył awans do ekstraklasy i przez kilka sezonów reprezentował klub w I lidze. Brązowy medalista Mistrzostw Polski Juniorów w Drużynie.Kilkukrotny Mistrz Polski Wyższych Szkół Pedagogicznych.

Mamy nadzieję, że wspólna współpraca to kolejny krok do budowy solidnego klubu !!! Wacław jako Trener Akademii będzie również zawodnikiem w II Lidze ,a już wkrótce informacje o kolejnych transferach Akademii :)

 

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego