kredyty online

AWANS DO II LIGI !

JEST AWANS DO II LIGI !!!
Po całym ciężkim sezonie, wśród 32 drużyn w III lidze Nasza Akademia okazała się najlepsza!
Mamy upragniony AWANS do II ligi, dzięki wygraniu III LIGI :)

Dzisiaj Nasza drużyna mogła sobie pozwolić nawet na przegraną w Borucinie z gospodarzami, dzięki dużej zaliczce z pierwszego meczu barażowego Naszej drużynie wystarczyło zdobyć 3 punkty by świętować awans! I tak się stało. Mecz bardzo emocjonujący i trzymający w napięciu, ale to Nasza Akademia mogła otwierać szampany :) i cieszyć się z wygrania III LIGI i wywalczonego AWANSU ! Wielkie podziękowanie za cały super sezon dla Naszych już II Ligowców :) Dziękujemy Stasiu Sójka, Jakub Glanowski, Piotr Wiciok i Dariusz Steuer....... BRAWO WY :)

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego