kredyty online

Baraż o II Ligę - Wygrana!

Dzisiaj w Poniszowicach odbył się pierwszy mecz finałowy o Mistrzostwo 3 Ligi, a co za tym idzie bezpośredni awans do 2 Ligi. W tym meczu spotkały się do tej pory dwie niepokonane drużyny w 3 lidze. Naprzód Borucin i Akademia. Obie drużyny wygrały swoje grupy w 3 lidze oraz przeszły pierwszą rundę baraży. W ostatecznym finale w pierwszym meczu kto wygrał mecz......AKADEMIA AKADEMIA !!!
I to jak.... 8 : 2 to prawdziwy nokaut. Wielkie brawa dla Naszej drużyny Stasiu,Piotrek,Kuba i Darek pokazali charakter i walkę o każdą piłkę. Jeszcze tylko w piątek Nasi zawodnicy muszą pokazać klasę i awans do II Ligi stanie się faktem. Dziękujemy również wspaniałej publiczności, która bardzo żywiołowo dopingowała Naszych zawodników.
SUPER WIELKIE BRAWA AKADEMIA !!!

DrukujE-mail

Nasi trenerzy mówią...

Jarosław Tomicki

Profesjonalny zawodnik, mający za sobą 25 letnią karierę zawodniczą, członek kadry narodowej, multi medalista Mistrzostw Europy i Polski, uczestnik Mistrzostw Świata Rotterdam 2011.

„W grze liczy się jakość a nie ilość i to staram się przekazać swoim podopiecznym a przy stole i poza nim staram się być sobą…”

partnerzy i sponsorzy Akademii Tenisa Stołowego